1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Forumowy Sondaż do PE 2k19

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Non Serviam, 27 Marzec 2019.

Na kogo zagłosujesz w wyborach do Chujnioparlamentu?

1. Korwin Krul i spółka (Konfederacja)

52,5%
  2. PiS

0 głos(y/ów)
    0,0%
  3. Komintern (Lewica Razem - Razemki, Ruch Sprawiedliwości społecznej)

0 głos(y/ów)
    0,0%
  4. TW Gwiazdek (Polska Fair Play)

0 głos(y/ów)
    0,0%
  5. Kukiz'19?

0 głos(y/ów)
    0,0%
  6. Eunikę (Ruch 11 listopada)

0 głos(y/ów)
    0,0%
  7. Eurokomintern (Koalicja Europejska - PO, N., ZSL, LSD, Zieloni lub Wiosna)

2,5%
  8. zostanę w domu bo mam autyzm hehe

45,0%
  1. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 083
    Polecam najpierw poczytać coś o funkcjach wyborów i legitymizacji, a dopiero później wypowiadać tego rodzaju osądy.

https://books.google.pl/books?id=I2...hUKEwiNofjK8MjhAhVs-ioKHbPDCNcQ6AEwCXoECAkQAQ

wyb1.png wyb2.png

Skoro nie biorę udziału w wyborach, bo wszystkie z zasady bojkotuję:
    • nie przyczyniam się do obsadzania poszczególnych stanowisk w państwie,
    • nie uprawomocniam wszystkich przyszłych działań i decyzji rządzących na podstawie tego, że zostali oni wybrani w wyborach, w których uczestniczyłem,
    • nie ułatwiam rządzącym w rozeznaniu potrzeb i interesów społeczeństwa, które mogłyby ułatwić im utrzymanie się przy władzy,
    • nie przeprowadzam procesu rekrutacji politycznej przez wyborców wśród polityków,
    • nie ulegam iluzji kontroli rządzących przez rządzonych, jakie dają ludziom wybory,
    • nie pomagam w budowaniu poczucia jedności narodowej czy społecznej, ułatwiającej politykom kontrolę ludności,
    • nie działam na rzecz kanalizowania i instytucjonalizowania konfliktów społecznych, dzięki czemu nie ulegają one rozładowaniu i ułagodzeniu, tworzę potencjał dla Zwykłych Wkurwionych Słowian,
    • nie informuję elit o aktualnym stanie opinii publicznej, co utrudnia im kontrolę,
    • nie wskazuję na to, kto ma rządzić, ani kto ma należeć do pseudo-kontrolującej rządzących opozycji.
    Proszę, ile rzeczy można robić, powstrzymując się od zgubnego działania.

Ostatnia edycja: 11 Kwiecień 2019
    Pestek lubi to.
  2. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 645
    Politycy to arcyłotry i szumowiny, walić ich.

3. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 822
    Jak wyżej, podtrzymuję to co napisałem. Uprawiasz wygodną maskaradę myślową, używając podręcznikowej sofistyki.
    Wszyscy ten system legitymizujemy - bo go nie delegitymizujemy. Niezależnie od tego czy kogokolwiek wybierzesz czy nie, sam system się utrwala, także dzięki twojej pasywnej jego akceptacji.
    Są dwa wyjścia, no może trzy, o których tu już pisano - rewolucja, masowa emigracja (ale w zasadzie wszędzie panuje ten czy inny demokratyczny zamordyzm, różnią sie tylko stopniem nacisku na różne obszary wolności) lub próba poszerzenia okna świadomości społecznej w strone wolności min poprzez wybory- ostatnie dwie opcje są sensowne i równoprawne. Innych nie ma, chyba że zaistnieje możliwość wyjazdu do Liberlandu, czy czegos w tym stylu

4. FatBantha

Polubienia:
    17 083
    Raczej reprezentuję we względzie głosowań bardziej klasyczne stanowisko anarchistyczne.
    [​IMG] [​IMG]

5. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 319
    Anarchiści nie głosują, za wyjątkiem referendów (nie uznają oni władzy zwierzchniej). Myślę, że najbardziej akceptowalny przez nich reżim to demokracja bezpośrednia, coś jak w Szwajcarii. W 2003 roku wspólnie z nimi poszedłem na referendum ws. wstąpienia do WE, głosowałem przeciw oczywiście. Przegraliśmy, a sam musiałem emigrować...
    Anarchiści przekaz to mają bardzo sprawny, kilka osób robi za całą firme PRową wartą miliony (np. akcja z pokazaniem tylnej części ciała ambasadorowi USA, wspaniałe bilbordy czy rewelacyjne akcje antywojenne).

Ps. Najbardziej hardcorowy bilbord w IIIRP:

T.M., Non Serviam, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
  6. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 171
    No ja mam dalej do urny niz ty wiec i wymagania mam wieksze .

7. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 567
  8. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 410
    Na razie my, zwolennicy głosowania, wygrywamy w ankiecie 21 do 16. Chociaż z drugiej strony głos na Eurokomintern jest na tyle niedorzeczny, że nie wiem - czy nie powinno się go odjąć od 20 zamiast dodać. W najgorszym, ale to najgorszym razie wygrywamy zatem 19 do 16.

9. FatBantha

Polubienia:
    17 083
    Na szczęście to głosowanie niczego nie legitymizuje. Gdyby tak było, należałoby usunąć sondę z tematu, aby postawić tamę na drodze tej ostatnio ropiejącej plagi demokratyzmu. :p

Poza tym, ta ankieta jest niereprezentatywna, bo zapewne najtwardsze jądro konsekwentnych przeciwników wszelkich głosowań zapewne w niej nie... zagłosowało. ;)

Nawet przy takich statystykach, 43% niemożliwego do zmobilizowania elektoratu to niezły wynik.

tolep lubi to.
  10. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 743
    No nie wiem. Spora część z głosujących to nie są libki jak np. Imp, ty [?], Claude [?], Julian; Gekuś też ma skłonności antykorporacyjne

@fat najtwardszym jądrem jest gazda, a jego tu po prostu nie ma. Reszta autystów w rodzaju aluzciego, hankiego czy toma widzę że zagłosowała

Ostatnia edycja: 14 Kwiecień 2019
  11. Eli-minator

Polubienia:
    1 410
    A z drugiej strony najtwardszym jądrem demokratyzmu mianuję się ja. I ja właśnie nie zagłosowałem, co przy tylko kilkunastu osobach na rozwiązanie nieźle wypacza wyniki zmniejszając naszą przewagę.

12. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    612
    Pisałeś że nie idziesz na wybory??? nie musisz to też wolny wybór a ja idę postawię krzyżyk bo z moimi kandydatami jest mi bliższa wizja życia niż z oszołomami i to jest mój wybór i nikomu nic do tego.
    Wesołych Świąt bo wyjeżdżam.

Eli-minator lubi to.
  13. Eli-minator

Polubienia:
    1 410
    Bo ja mam tak, że jak już nabawię się dotykaniem kierownicy i dźwigni zmiany biegów, to potem lubię być takim kierowcą z tylnej kanapy. Tak metafora mnie - jako wyborcy i demokraty. Popieram Twoją decyzję wyborczą. Wesołych.

14. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 667
    Libertarianie, którzy nie chcą legitymizować są w tym samym zbiorze co najgorzej wykształceni Polacy. Oni też najczęściej nie chodzą na wybory według badań. Taka ciekawostka.

snajper lubi to.
  15. libertarianin.tom

Polubienia:
    5 171
  16. libertarianin.tom

Polubienia:
    5 171
    bombardier i snajper lubią to.
  17. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 096
    I dobrze. Centrystów udających liberałów jebać słoniem (rzecz jasna afrykańskim).

Eli-minator lubi to.
  18. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
    Nie wiedziałem do jakiego dać wątku bardziej poważnego niż ten, więc poszedłem na łatwiznę i wklejam tutaj.

IMO bardzo inspirujący obrazek.

58373728_1782763191824267_3106694993616568320_n.png

19. Król Julian

Król Julian Well-Known Member

Polubienia:
    1 690
    Przecież już ci mówiłem że znakomita większość nauczycieli to stare komuchy i lemingi. Tak ze 3/4 pewnie popiera SLD, PO i pomniejsze partie lewackie. Więc co dziwnego w tym że z tej kasty rekrutują się ich działacze?

20. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 295
    Nie przeszkadza mi zupełnie takie towarzystwo. Szanuję ten rootsowy anarchizm grup takich jak rolnicy na odludziach, bimbrownicy z lasu, cygańskie klany. Ludzie, które raczej nigdy po Rothbarda nie sięgną, a mają w głowie poukładane, liczą na siebie, a na knagę wyjebane. A elita intelektualna po państwowej maturze wali gruchę pod swoją wielką świadomość i odpowiedzialnosc obywatelska, która manifestuje się wylosowaniem podatkobiorcy raz na parę lat.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.