Fałszowanie głosów w wyborach

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
1. PiS - odsetek głosów oddanych na PiS wśród głosów nieważnych to 52%
2. PO - odsetek głosów oddanych na PO wśród głosów nieważnych to 31%
3. PSL - odsetek głosów oddanych na PSL wśród głosów nieważnych to 3%

Proste? A według drugiej statystyki, co trzeci pisior nie umie skreślić krzyżyka, co piąty leming nie umie skreślić krzyżyka i jedynie co pięćdziesiąty agrarysta. Elita narodu normalnie.

Z tej pobieżnej analizy wynika, że odsetek nieważnych głosów oddanych na PSL jest dziesięciokrotnie mniejszy od tego samego wskaźnika dla PO oraz ponad piętnastokrotnie mniejszy od wyniku PiS. Ponadto odpowiednio co trzeci i co piąty wyborca PiS i PO oddali nieważne głosy, podczas gdy wśród wyborców PSL ten nieszczęśliwy wypadek trafił się co pięćdziesiątemu wyborcy.
http://www.jagiellonski24.pl/2014/11/27/mozejko-oszukac-prawdopodobienstwo/
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
1. PiS - odsetek głosów oddanych na PiS wśród głosów nieważnych to 52%
2. PO - odsetek głosów oddanych na PO wśród głosów nieważnych to 31%
3. PSL - odsetek głosów oddanych na PSL wśród głosów nieważnych to 3%

Proste? A według drugiej statystyki, co trzeci pisior nie umie skreślić krzyżyka, co piąty leming nie umie skreślić krzyżyka i jedynie co pięćdziesiąty agrarysta. Elita narodu normalnie.

Z tej pobieżnej analizy wynika, że odsetek nieważnych głosów oddanych na PSL jest dziesięciokrotnie mniejszy od tego samego wskaźnika dla PO oraz ponad piętnastokrotnie mniejszy od wyniku PiS. Ponadto odpowiednio co trzeci i co piąty wyborca PiS i PO oddali nieważne głosy, podczas gdy wśród wyborców PSL ten nieszczęśliwy wypadek trafił się co pięćdziesiątemu wyborcy.
http://www.jagiellonski24.pl/2014/11/27/mozejko-oszukac-prawdopodobienstwo/

Ta "analiza" to jest jedna wielka dymiąca kupa.
 
T

Tralalala

Guest
Inna kwestia jest taka, że urzędasy i ich rodziny ( kurwy bratające się z PSL ) mogą kumać jak należy wypełniać te jebane karty. Wyborców PIS nie poinstruowano z urny, a POwcy jak to POwcy, młodzi kurwa postępowi, aż tak, że we łbie zamiast mózgu kisi się gówno. Nie aby wyborcy PSL czy PIS mieli coś innego we łbach.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Te głosy na partie wśród głosów nieważnych zostały policzone na podstawie wyników oficjalnych i sondażu. Danych o tym jak głos był unieważniony oficjalnie nie ma. Od 2011 nie rozróżnie się już głosów nieważnych z powodu oddania pustej karty od głosów z więcej niż jednym krzyżykiem.
 

franekanaconda

New Member
7
4
1. PiS - odsetek głosów oddanych na PiS wśród głosów nieważnych to 52%
2. PO - odsetek głosów oddanych na PO wśród głosów nieważnych to 31%
3. PSL - odsetek głosów oddanych na PSL wśród głosów nieważnych to 3%

Proste? A według drugiej statystyki, co trzeci pisior nie umie skreślić krzyżyka, co piąty leming nie umie skreślić krzyżyka i jedynie co pięćdziesiąty agrarysta. Elita narodu normalnie.

Z tej pobieżnej analizy wynika, że odsetek nieważnych głosów oddanych na PSL jest dziesięciokrotnie mniejszy od tego samego wskaźnika dla PO oraz ponad piętnastokrotnie mniejszy od wyniku PiS. Ponadto odpowiednio co trzeci i co piąty wyborca PiS i PO oddali nieważne głosy, podczas gdy wśród wyborców PSL ten nieszczęśliwy wypadek trafił się co pięćdziesiątemu wyborcy.
http://www.jagiellonski24.pl/2014/11/27/mozejko-oszukac-prawdopodobienstwo/


Ironia Twojej wypowiedzi wywołuje uśmiech na mojej twarzy i całkowicie się zgadzam. Wygląda na to że wielka część społeczeństwa to analfabeci. Znajomy, który zna się lepiej niż jak na ordynacji wyborczej sam stwierdził, że karty mogły wprowadzać w błąd, ale myślę, że nie ma co komentować, każdy widzi że to niebywale śmierdząca sparawa
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Jeśli ktoś zaznaczył wszystkie listy, to jak mógł w sondażu powiedzieć, że głosował na PiS czy PO? To jest nowy poziom głupoty. A instrukcja mogła wprowadzić w błąd, bo w niektórych województwach była tak napisana, że nie wynikało z niej, że nie można postawić więcej niż jeden iksów na jednej liście. Sam czytałem ją kilka razy jak głosowałem, ale w końcu stwierdziłem, że postawię jeden iks (tam gdzie akurat kanapa była i nie dałem nieważnego głosu). Chociaż wątpię czy te wszystkie babcie i janusze w ogóle czytal tę instrukcję i nawet gdyby przeczytali, to czy by cokolwiek z niej zrozumieli.
 

niohnioh

Kucolibertarianin
77
168
To sprawka jakiś debili z karachana(nie widziałem posta ale widziałem screeny z forum). Ktoś wrzucił tam skrypt głosujący w ankietach i ludzie zaczęli dla jaj oddawać głosy na Komorowskiego, Grodzkie, PSL itp. Wszystko tylko po to, aby strolować ludzi z wykopu. Tyle że ci ludzie stali się pożytecznymi idiotami wykorzystanymi przez władzę. Funkcjonariusze TVP nie usunęli głosów nabitych przez boty. I teraz będą siać propagandę, że Komorowski i Grodzkie ma duże poparcie internautów i JKM nie jest już Krulem internetu.

Tutaj jest ankieta:
http://www.tvp.info/18791994/kilkun...ma-twoj-glos-w-wyborach-prezydenckich-ankieta
Jak wejdziecie w źródło strony to od linijki 317 można zobaczyć ile osób oddało na danego kandydata głos. W 30 sekundzie filmiku można zobaczyć ile wtedy głosów miało kilku kandydatów. Po lewej stronie umieszczę liczbę głosów z filmiku a po prawej liczbę głosów po zamknięciu ankiety. Oto wyniki:
Marian Kowalski (Ruch Narodowy) : 1818 || 1892
Janusz Korwin Mikke (KORWiN): 28039 || 82851
Bronisław Komorowski (Profesjonalne Okradanie): 68000 || 602037
Adam Jarubas (Porozdajemy Stanowisko (swoim) Ludziom) : 25439 || 25455
Krzysztof Bęgowski (Zieloni) : 65872 || 92582
Oczywiście przed atakiem botów JKM miał jakieś 40% a Bronek miał tylko kilka %. Po tym filmiku ktoś wrzucił screen z karachana na forum sympatyków KORWiN i najwidoczniej część osób zaczęła nabijać głosy dla JKM i Jacka Wilka. W takich ankietach nigdy nie bierze udział więcej niż kilkadziesiąt tysięcy osób a według tej ankiety udział wzięło ponad 900 tysięcy ludzi. Banda anonimowych troli nieświadomie została wykorzystana przez władzę.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Jak poinformowała Republika TV, sąd odrzucił apelację prokuratury w sprawie zatrzymania Jana Pawlickiego i Tomasza Gzella w budynku Państwowej Komisji Wyborczej po ostatnich wyborach samorządowych.

http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,qjgfl

Wow, jak ma się legitkę dziennikarską można okupować budynki rządowe. :)
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
A tymczasem w Opatowie Świętokszyskim: prezydent2015.pkw.gov.pl/321_protokol_komisji_obwodowej/22804:

1. Braun Grzegorz Michał - 0 - 0.00%
2. Duda Andrzej Sebastian - 4 - 4.00%
3. Jarubas Adam Sebastian - 95 - 95.00%
4. Komorowski Bronisław Maria - 1 - 1.00%
5. Korwin-Mikke Janusz Ryszard - 0 - 0.00%
6. Kowalski Marian Janusz - 0 - 0.00%
7. Kukiz Paweł Piotr - 0 - 0.00%
8. Ogórek Magdalena Agnieszka - 0 - 0.00%
9. Palikot Janusz Marian - 0 - 0.00%
10. Tanajno Paweł Jan - 0 - 0.00%
11. Wilk Jacek - 0 - 0.00%

Jak się okazuje, powtórka sprzed roku: niezalezna.pl/59148-nasz-news-cud-nad-urna-w-opatowie-sensacyjny-wynik-kandydata-psl.
 
Do góry Bottom