1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Facebook? WTF?

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez Rebel, 28 Luty 2013.

1. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 725
  2. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
    Współzałożyciel firmy Apple, Steve Wozniak, zachęca do usuwania kont na Facebooku
    https://www.o2.pl/artykul/wspolzalozyciel-apple-radzi-usuwajcie-konta-na-facebooku-6400644878317697a

Wozniak, który założył Apple’a wraz ze Steve’em Jobsem i Ronaldem Wayne’em tłumaczy, że ma na względzie ochronę prywatności użytkowników serwisu Marka Zuckerberga.
    Jeden z twórców Apple’a jest zaniepokojony. Twierdzi, że na Facebooku ludzie prowadzą rozmowy, "o których myślą, że są prywatne". W rzeczywistości jednak, przekonuje Steve Wozniak, na Facebooku nie ma mowy o prywatności.

Nie ma szans, żeby to zatrzymać. Moja rada dla większości ludzi jest taka, żeby znaleźć jakiś sposób na odejście z Facebooka – powiedział Wozniak w rozmowie z TMZ, którą cytuje The Hill.
    Współtwórca Apple’a mówi, że "martwi go wszystko". Szczególnie niepokoi go to, że dane użytkowników Facebooka trafiają do reklamodawców. W ubiegłym roku serwis Marka Zuckerberga przyznał, że firma Cambridge Analytica zdobyła dostęp do danych milionów użytkowników Facebooka.

Współzałożyciel Apple’a ma rozwiązanie. Proponuje, żeby Facebook wprowadził opłaty dla osób, którym zależy na ochronie prywatności i które nie chcą, aby reklamodawcy mieli dostęp do ich kont.

Dlaczego nie dacie mi wyboru? Pozwólcie mi trochę zapłacić, a w zamian zróbcie tak, żeby moje dane były bezpieczniejsze i miały bardziej prywatny charakter – zaproponował Steve Wozniak.

nazimno, kr2y510 i mikioli lubią to.
  3. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 514
    Ale ludzie by chcieli za darmo mieć fejsa... no to płacą danymi.

sabat lubi to.
  4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 747
    Jak płacą?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.