1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
  2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Facebook? WTF?

Dyskusja w 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' zaczęta przez Rebel, 28 Luty 2013.

1. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Otrzymane Polubienia:
    1 709
    Jak mamy to księżniczki to na pewno. :)

2. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Obsługa Forum

Otrzymane Polubienia:
    11 341
    Jestem na FB od kilkunastu lat, mam spore grono znajomych (1600+) i jakoś nie ma tam kupek i specjalnie dużo zdjęć obiadów. Wydaje mi się, że jest trochę więcej zastosowań FB niż wyżej wymienione.

Claude mOnet likes this.
  3. ernestbugaj

Otrzymane Polubienia:
    1 709
    Dlatego, że masz sieć normalnych znajomych.

tolep likes this.
  4. tosiabunio

Otrzymane Polubienia:
    11 341
    Nie, mam potężną próbkę, co sprawia, że typowe "zarzuty" co do FB nie znajdują często potwierdzenia w rzeczywistości. Owszem, można my wiele zarzucić, ale na pewnie nie to, że to "tylko" zdjęcia kup i jedzenia.

5. ernestbugaj

Otrzymane Polubienia:
    1 709
    Pomyliło mi się z Instagramem. :)

6. Pestek

Pestek Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    1 037
    Zawsze mnie zastanawiało, jak sobie radzą osoby ze spamem przy takiej ilości znajomych. Przecież przy dużej liczbie nie sposób tego ogarnąć. Ilość powiadomień, zaproszeń, wstawek od ludzi zalewa. Chyba że powrzuca się część do "bliskich znajomych", a resztę do dalszych znajomych. Ale nie wiem czy to rozwiązuje problem.

BTW:

Last edited: 27 Kwiecień 2018
  7. ernestbugaj

Otrzymane Polubienia:
    1 709
    Dlatego właśnie usunąłem facebook'a. Bo przez te ciągłe powiadomienia, alerty i przypomnienia czułem, że to ja jestem dla facebook'a a nie on dla mnie.

8. tosiabunio

Otrzymane Polubienia:
    11 341
    To jest nieistniejący problem. Z niczym sobie nie trzeba radzić. FB limituje ile wlezie (nawet za bardzo), więc newsfeed nie jest wcale przerażający, a problem powiadomień nie istnieje.

Chciałbym, aby krytycy FB naprawdę więcej wiedzieli o czym mówią.

Taki Owaki and Sputnik like this.
  9. mikioli

mikioli Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    3 119
    Taki golden tip... ja jeśli kogoś przyjmuję do znajomych to naciskam "nie obserwuj". Dodatkowo pamiętajcie... to nie fejsbook wysyła zdjęcia z obiadkami... to wasi znajomi... nie zmieniaj fejsbuunia zmień znajomych.

Sputnik likes this.
  10. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Otrzymane Polubienia:
    711
    W sumie moja wiedza praktyczna o pejsbuku jest nader ograniczona. Nie korzystam z tej społecznościówki. Świadomie nigdy nie przekazałem tej instytucji nawet najmniejszego strzępu informacji o sobie. Czy coś zrobili niezależnie od moich działań (czy może raczej niezależnie od mojego braku działań i najmniejszych nawet zeznań)? Nie wiem.

Mów więcej na ten temat, aby krytycy wiedzieli.

11. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Otrzymane Polubienia:
    10 257
    Powiadomienia mają bardzo czytelne ustawienia. A przy okazji - nadmiar apostrof'ów szkod'zi ;)

Udostępnij Tą Stronę