Drgawki, smarki i omdlenia, czyli Hillary Clinton

Czy Hillary Clinton dotrwa do końca kampanii prezydenckiej pomimo stanu zdrowia?

  • Wytrzyma

    Votes: 14 82,4%
  • Zrezygnuje

    Votes: 3 17,6%

  • Total voters
    17

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Jak to skomentujecie? Telefony na widowni filmują podium i scenę, których nie ma?





Rozumiem, że osoba krzycząca "pepe" (żaba z 4chana) też jest podstawiona? Tłum reagujący na "żarty" o Trumpie też? BTW na tych telefonach widać DOKŁADNIE TO SAMO co na scenie. Ludziom już powoli zaczyna odpierdalać od tego całego cyrku Trump vs Hillary.
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
web1_clintonreno3_6903982.jpg

1472168364165.jpg

web1_hillaryreno_6903982.jpg

web1_clintonreno2_6903982.jpg

IMG_6245.JPG
 
OP
OP
T.M.

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
I już zdrowa:

Hillary Clinton po chorobie wraca do walki w kampanii

Kandydatka Demokratów zrobiła przerwę w swej kampanii wyborczej po kryzysie wywołanym zapaleniem płuc. W niedzielę zasłabła i opuściła przed czasem ceremonię upamiętnienia 15. rocznicy ataku terrorystycznego w Nowym Jorku. Dopiero wtedy sztab jej kampanii ujawnił diagnozę, stwierdzoną dwa dni wcześniej.

Na spotkaniu z wyborcami w Greensboro Hillary przyznała, że zlekceważyła zalecenia lekarzy i zamiast od razu odpocząć, kontynuowała planowane zajęcia.

Była sekretarz stanu wyraziła radość, że wznowiła kampanię. - Jak wiecie ostatnio miałam kaszel, który okazał się zapaleniem płuc. Nie przejęłam się tym ale okazało się, że nawet ja potrzebuję paru dni odpoczynku. Siedzenie w domu to była ostatnia rzecz jakiej pragnęłam - mówiła Hillary Clinton.

r1L3UXW.jpg



 
A

Antoni Wiech

Guest
Lauren od Alexa i Catie (Boxxy - mimo podobieństw to nie ona - dzięki za czujność @Salem) postanowiły połączyć siły żeby poheheszkować z Clintonowej. Końcówka dość mocno obrzydliwa (jak dla mnie), ale propsy i tak:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Catie? To shoe0nhead, ktora na imie ma June. ;) A Lauren nie jest od Alexa tylko z The Rebel Media. Chyba, ze TRM tez ma Alexa to sory. :)
 
A

Antoni Wiech

Guest
Catie? To shoe0nhead, ktora na imie ma June. ;) A Lauren nie jest od Alexa tylko z The Rebel Media. Chyba, ze TRM tez ma Alexa to sory. :)
Tak, June, zapomniałem zmienić imię. I drugie też racja. Często ona pojawia się na yt razem z infowars, więc przyjąłem, że od nich. Ale tak, to RM, a nie IR.
 
D

Deleted member 427

Guest
vast napisał:
Pierwsza debata już za tydzień - 26 wrzesień.

Podsumowanie Niegowskiego. Antybohater? Oczywiście jebany w dupe moderator, totalnie stronniczy i grający razem z Hillarzycą. Inna sprawa, że Trump nie był w najlepszej dyspozycji (z drugiej strony, na Twitterze szaleje, obwieszczając mega sukces).

 
A

Antoni Wiech

Guest
South Park robi sobie heheszki z Berniego i Clinton:



LOL, to jednak nie jest Bernie, ale to postać bliżej Trumpa, ale wygląd ma Berniego, ciekawe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom