Donald Trump: nadzieja libertarian...czy Amerykanski Kukiz?

Czy Donald Trump jest nadzieja na libertarianskie zmiany w USA?


  • Total voters
    119

kr2y510

konfederata targowicki
12 454
22 434
Komuchy nie odpuszczają Trumpowi nawet w Święta. Wszystkie stacje tv cenzurują film „Kevin sam w domu”, w którym Trump zagrał drobny epizod.

Wycięty fragment.
 
D

Deleted member 427

Guest
To ja może odpowiem, czy Trump jest nadzieją libertarian.

Otóż dla libertarian w USA generalnie nie ma nadziei, więc nie jest nadzieją dla nich. Z całą pewnością jest jednak nadzieją dla zwolenników broni palnej. Wpływ prezydentury Trumpa na kształt sądownictwa w USA jest nie do wycenienia. Żaden prezydent w historii w tak krótkim czasie nie nominował na stanowiska sędziowskie w instytucjach federalnych (z pominięciem SCOTUS-a) tylu konserwatywnych (i progunowych) sędziów co on. Donald jest maszynką do dożywotniego obsadzania sędziowskich wakatów.

Już tylko z tego jednego powodu warto trzymać go w Białym Domu przez kolejne 4 lata.
 

pawlis

Samotny wilk
2 402
9 108

:oops:

Jak znam życie, pewnie jest jakiś haczyk.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 675
21 143
@pampalini miał rację. Dożyliśmy czasów rządów nerdów i geeków. To widać nawet przez takie zapożyczenia popkulturowe i zbliżanie rzeczywistości do naśladowania fikcji, na której te pokolenia się wychowały.

To jest w sumie zrozumiały proces, bo Federacja Planet ze Star Treka u Roddenberry'ego była przedstawiana entuzjastycznie, z jak najlepszej perspektywy i tak też ludziom zapadła w pamięć, więc jeżeli za darmo można te pozytywne emocje przenieść na nowopowstałe siły zbrojne tylko za pomocą odpowiedniego wizualnego skojarzenia, czemu tego nie zrobić?

Tak wygląda współczesna magia sympatyczna w wydaniu PR-owym.

 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 786
13 546
Biorąc pod uwagę prawo nagłówków Betteridge'a oraz wyniki ankiety podpiętej pod ten temat, mam wątpliwości, czy Twoje zestawienie ma sens...
Gary Johnson mógł być uważany za 100 procentowego libertarianina, ale nie dawać żadnej nadziei. Nie ma tu sprzeczności.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 454
22 434
Jest światełko nadziei w tym całym Trumpie.

Socjalizm niszczy narody, ale zawsze pamiętajcie, że wolność jednoczy duszę – powiedział Donald Trump

Ładny cytacik. Przyda się w dyskusji. Niestety padł przy okazji promocji Juana Guaido, takiego amerykańskiego "Saakaszwilego do Wenezueli".

 

inho

Well-Known Member
1 619
4 062
Ciekawy fragment z ostatniego Davos - nieczęsto ktoś na tak eksponowanym stanowisku wprost wygarnia totalniakom na forum publicznym:

 
Do góry Bottom