Donald Trump: nadzieja libertarian...czy Amerykanski Kukiz?

Czy Donald Trump jest nadzieja na libertarianskie zmiany w USA?


  • Total voters
    120

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Może Ben Shapiro mówiąc, że głosowałby na Hilary, bo to znana skorumpowana suka, po której wie czego się spodziewać, a po Trumpie nie wiadomo miał trochę racji. Trochę, bo z Hilary prawdopodobnie już byłaby 3cia wojna. Donald jak widać kompletnie w sprawach Bliskiego Wschodu daje się już prowadzić kompleksowi militarnemu.
USA zestrzeliwuje syryjskie samoloty atakujące ISIS. Narazie nie mam żadnych kontrfaktów, więc przyjmuje, że prawda to.


Power corrupts, and ultimate power corrupts ultimately.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 556
15 441
Jest grubo z tym tweetem:



:) :)

But that’s not even the best part. He Re-tweeted himself from the official presidential Twitter account later, thereby ensuring that the national archives will preserve that tweet for all time. This Tweet is now officially a part of US history

artykuł wyżej.
 

chaplean

Well-Known Member
181
427
Widzieliście przemowę Trumpa do Polaków? Ja nie mogę, jakie lizanie cebulowatego dupska. Stawiam stówę, że większość nacjololo i patryjotów sobie trzepało przed telewizorami. Jak o NAS ten Donald opowiadał...
a opozycja sra sobie krwiokałem do ryja, czyli wszystko w normie
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Nie ma takiej i dlatego NIC nigdy się nie zmieni. Każdy polityk zawsze będzie jebaną świnią, ścierwem na usługach faktycznych elit. Trump jest figurantem i rewersem tej samej monety, którą ja nazywam Demokratycznym Cyrkiem Dla Mas. Nie ma w USA opozycji realnej. Syntetyczna, oparta o doskonałą znajomość prawideł psychologii społecznej i reguł manipulacji polaryzacja ONI i MY, została doprowadzona za oceanem do perfekcji i od pewnego czasu z powodzeniem Prol-ska Ubekistańska III Postokrągłostołowa zmierza do ugruntowania podobnego schematu.
 
Ostatnia edycja:
M

Maudit

Guest
w chuju mam pana trabke a zdania nie zmienie, prosze mi pokazac jakas inna wizyte gospodarska na ktorej nie ma lizania dupy

Chodzi o to, że ta przemowa jest tak biednym populizmem, że aż kole w uszy. Spece od PR mogliby Trumpowi doradzić, by nie szedł w tak prostackie lizanie dupska, żeby trochę bardziej się wysilił, opowiedział coś o relacjach polsko-amerykańskim w szerszym spektrum. A tu tylko "Polska fajna", "bohaterzy", "wojna z bolszewikami", "fajni z was goście, biedni ale fajni."
 

Wujaszek Ilicz

Well-Known Member
231
707
no dobrze ale to sa same truizmy i wychodzi na to ze ja nie sledzac tego cyrku i majac wywalone doskonale rozumiem dlaczego powinienem miec na to wywalone a ludziki inne sie bulwersuja jakby sie urodzili przedwczoraj. po co
i nie zgodze sie poniekad na teorie z biedapopulizmem bo polaczki sa tak lase na jakakolwiek forme uwagi od pana zza wielkiej wody ze to mogl byc zamierzony ruch w celu milego polechtania poddanych tubylcow. nie zapominajmy ze ludzie to debile, tylko my mamy forum dla elyty :)
 
M

Maudit

Guest
Wiadomo, ale później musisz mieć styczność z tymi tubylcami, co drą się i wyczyniają dzikie tańce, bo biały bóg z dalekich krain coś o nich dobrego powiedział. Czujesz się jak jedyny biały w afrykańskiej dziczy, co nie zachęca do wyłażenia z piwnicy.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 693
Wiadomo, ale później musisz mieć styczność z tymi tubylcami, co drą się i wyczyniają dzikie tańce, bo biały bóg z dalekich krain coś o nich dobrego powiedział. Czujesz się jak jedyny biały w afrykańskiej dziczy, co nie zachęca do wyłażenia z piwnicy.
Trafiłeś w punkt, człowiek musi sie zapytać co ja tu do kurwy nedzy jeszcze robię, kiedy w końcu bedą w ofercie te loty na Marsa żeby tych troglodytów zostawić w pizdu i nigdy wiecej nie oglądać
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Nie ma takiej i dlatego NIC nigdy się nie zmieni. Każdy polityk zawsze będzie jebaną świnią, ścierwem na usługach faktycznych elit. Trump jest figurantem i rewersem tej samej monety, którą ja nazywam Demokratycznym Cyrkiem Dla Mas. Nie ma w USA opozycji realnej. Syntetyczna, oparta o doskonałą znajomość prawideł psychologii społecznej i reguł manipulacji polaryzacja ONI i MY, została doprowadzona za oceanem do perfekcji i od pewnego czasu z powodzeniem Prol-ska Ubekistańska III Postokrągłostołowa zmierza do ugruntowania podobnego schematu.
weź tabletki
 
Do góry Bottom