1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Discord - nowy komunikator

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez Ciek, 17 Marzec 2017.

1. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 444
    No widzisz, w normalnym świecie po prostu bym dostał bana na serwerze w którym mnie nie chcą i tyle - nie wchodziłem do nich drugi raz. I szukał takich gdzie siedzą takie zjeby jak ja (R.I.P ED discord, na szczęście mają jeszcze IRC). Ale zawsze pojawi się jakiś konfident, tak jak NonServiam powiedział. To jest duża wada każdego komunikatora od firm - centralizacja.

najbardziej podejrzewam że mogłem polecieć przez wrzucanie plików torrent - a ich wrzucałem w chuj. Dosłownie tuż przed zbanowaniem ktoś mi napisał że za ich wrzucanie serwery mogą dostać NUKE.

discord całkowicie blokuje TOR i zdaje się VPN także. Lepszym rozwiązaniem jest po prostu bycie za NAT albo nawet CGNAT bo tam nie ma możliwości zablokowania po IP bez odcięcia rzeszy ludzi od usługi.

EDIT: A po za tym, nigga please - czy jeśli ty byś mnie zbanował u siebie, to też radziłbyś mi żebym znowu tu wchodził jak zbity pies? Skoro platforma mnie nie chce to nie wejdę więcej i tyle.

Z swojej strony polecam tylko IRC/XMPP/SIP i nic więcej. Sprawdzone, stabilne, interoperacyjne protokoły z brodą.

EDIT: jak widzę, to nie tylko mi kłamali w email w żywe oczy - super poważna firma kek

Ostatnia edycja: 25 Kwiecień 2019
    sabat i Eli-minator lubią to.
  2. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 848
    Ja się mogę połączyć przez Tor Browser do Discorda. Kiedyś tylko był jakiś problem po logowaniu, strona przestawała się ładować. Wystarczyło nacisnąć F5 i już potem działał. Największą niedogodnością jest siedzenie 5+ minut nad klikaniem captchy przy logowaniu. Głosówka jednak nie działa, gdyż protokół WebRTC wymaga możliwości komunikacji przez pakiety UDP, a Tor jest usługą która pozwala tylko na TCP.
    Z VPNem nigdy nie miałem problemów połączyć się do Discorda przez przeglądarkę łącznie z głosówką.

Raz dostałem wymaganie dodatkowej weryfikacji przez telefon, bo dołączyłem do jakiegoś serwera, gdzie chyba były same boty (nic nie wysyłałem na tamtym serwerze oprócz przywitania). Zamiast telefonem wysłałem maila do supportu i w ciągu kilku dni odblokowali mi konto.

TL;TR
    SOA #1

3. kompowiec

Polubienia:
    1 444
    wah wah wah.png
    Kurtyna

wah i Eli-minator lubią to.
  4. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 573
    Coraz bardziej mi się ten Discord podoba.

5. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 410
    Niom, fajniutki ten Discord. Taki nie za anonimowy.

wah i Eli-minator lubią to.
  6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 573
    A miał być anonimowy? Coś mnie ominęło...

7. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 366
    Masz za darmo i marudzisz. Chcesz prywatności to se zrób po swojej stronie. :p

Slavic lubi to.
  8. Lancaster

Lancaster Kapłan Pustki

Polubienia:
    1 135
    Discord mi nie działa.

9. kompowiec

Polubienia:
    1 444
    IRC też jest za darmo a jednak nie jest używany, lol.
    Nie masz jakiegoś komunikatu o błędzie?

10. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 511
    Po co?

Wnusio Pinoczeta 04.11.2018
    @everyone Jakiś przygłup założył kanał piractwo (dlatego właśnie mówiłem o nie zapraszaniu libków tutaj) - o ile każdy ma to gdzieś, może to być użyte jako troll podkop w celu usunięcia kanału, gdyż piracenie jest wbrew zasadom discorda i delikwent może sobie założyć taki kanał, wrzucić kilka postów pirackich z linkami i potem zgłosić to do administracji głównej discorda.

Wnusio Pinoczeta 04.11.2018
    Tak - to był debil kompowiec

Wnusio Pinoczeta 05.11.2018
    będzie pojeb spamował teraz gifami z rozwalonymi odbytami

11. kompowiec

Polubienia:
    1 444
    Jak to po co, discord nie ma funkcjonalności znanej z IRC, czyli DCC...

a po za tym jak jeszcze byłem na ED to dwa razy zakładali board z torrentami. Raz o nazwie legally_downloaded_content a potem po prostu piracy. I tuż przed zbanowaniem pisali że za postowanie wyłącznie samych magnet linków nie ma czapy.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.