Discord - nowy komunikator

X

xawas

Guest
Discord, a także inne programy komunikacyjne sa raczej dla entuzjastów prywatnych konwersacji.
Dla mnie zdecydowanie forum jest lepsze - opinie, ciekawe dyskusje podparte rzeczowymi argumentami.
 

tolep

five miles out
8 461
15 240
Gorzej jak wszyscy przenoszą się na komunikatory to fora zdychają.

Discord zastępuje nam głównie shoutboxa. Generalnie plotki i ploteczki. Kto w tym miesiącu trafił do wariatkowa, do kogo na tinderze odezwała się jakaś laska i kto postanowił przestać być ochroniarzem w lidlu i zostać programistą15k. No i jeszcze kto sięn ajebał i czym.
 

fraunos

New Member
6
24
Tak, to taka bitwa między komunikacją asynchroniczną a synchroniczną. Na forum można wejść sobie od czasu do czasu, a na czacie trzeba być na bieżąco. Po prostu różne narzędzia służą różnym celom.
Discord jest nawet fajny, a czy ktoś rozważał Telegram? Słyszałem różne opinie, czy ktoś tutaj używa? (trzeba podać numer telefonu, taka alernatywa dla Whatsapp, ale zrobiona przez rosyjskiego libertarianina https://en.wikipedia.org/wiki/Pavel_Durov)
 

snajper

Well-Known Member
376
1 491
Chciałem wejść na discord, żeby zobaczyć czy działa i pogadać trochę.
bo czytałem, że uprawnienia trzeba mieć.
Działa.
Administrator Ciek wita zarządza tym.
Wymagają podania poczty e-mailowej i sprawdzają czy robotem nie jesteś.
Co dalej jeszcze chcą tego nie wiem. Zrezygnowałem, bo dużo roboty
Nie lubię takiego prześwietlania, wszędzie tego pełno z tymi robotami.
Ale działa.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 693
12 035
Poziom weryfikacji na discordzie ustawiony jest na żaden, co zgodnie z opisem ma wymagać rejestracji, ale nie trzeba nawet potwierdzać emaila. Nick może być wybrany dowolnie. Ochrona przed botami nie wiem nawet jak jest tam zorganizowana.
 

snajper

Well-Known Member
376
1 491
Musiałem potwierdzic meila.
Dostałem na skrzynkę wiadomość.Potwierdziłem.
Ale jak zobaczyłem dalej , że mam stukać w te obrazki,
to mi się odechciało.
W całym internecie trzeba potwierdzać obrazkowe gó"wna.
Nie chce się tego robić.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 028
2 314
View attachment 4977 No to chyba kończy się moja przygoda z discord. Miło było.
Ten Discord to większe g. niż Skype, czy Telegram. Dobrze, że nawet tam nie zajrzałem - jakieś 8 miesięcy temu wspominałem o cenzurze narodowców na Discordzie, ale widzę, że już nawet biorą się za libków... Dzięki za ostrzeżenie, będę Discorda reklamował gdzie się da, jakie to g...
 

mikioli

Well-Known Member
2 754
5 350
Nikt na discorowym serwerze libnetu mimo hardcore treści i harassmentów nic takiego nie dostał. Czemu? Bo to jest konsekwencja kompowcowych działań na innych serwerach, wrzucaniu męskich odbytów, pedofilii itd. co skończyło się na zgłaszaniu jego działań przez innych userów administracji. Niech wam kolega kompuś powie ile banów dostał za zachowanie od zwykłych adminów serwerów discorda, nie pracowników administracji. @kompowiec nie rób z siebie ofiary. Nie cenzurują twoich poglądów, protestów tylko twoje burackie zachowanie przemieszane z obleśną pornografią.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 232
No właśnie w tym rzecz że jeżeli się siedzi w swoich spierdolonych circlejerkach jak libnet, p+h, JP2gmd, to cię administracja discorda raczej nie tknie bo nawet nie ma kto cię zgłosić, ja wielokrotnie pisałem na p+h czy libnecie rzeczy które generalnie skutkują permem w zasadzie wszędzie poza chanami, ale nie ma na tych kanałach nikogo kto by podpierdolił, Komp natomiast się szwędał po innych kanałach i tam zapewne nie ukrywał swojego spierdolenia
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 693
12 035
Jedziesz na VPNie czy TORze to sobie machnij nowy profil, na libnecie nie wymagamy nawet rejestracji. Jak sytuacja będzie się powtarzać to faktycznie pomyślimy o zmianie platformy.
 
Do góry Bottom