Czarna Lista "Celebrytów"

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
A jakiej muzy sluchają ci z wyżyn spolecznych?

MusicthatmakesyoudumbHuge.png
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
O ile sie nie myle ta lista to deklarowane gusta muzyczne przez ludzi, ktorzy pisali SATs. Kujony wykluczone spolecznie mowia, ze sluchaja Beethovena, zeby byc kul :p
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
@ultimate

Rachoń
Z racji tego, że czasem jestem zmuszony przebywać w towarzystwie pisolubnego emeryta, jako bierny palacz sztachnąłem się kilkoma wydaniami "po 20" (czy jak się to nazywa). Byłem mocno zaskoczony tym co odpiernicza tow. Rachoń. No fakt, że Rachoń kilka lat temu chodził przebrany za penisa, ale przecież z takich rzeczy można wyrosnąć....

1. gestykulacja, miny, kiwanie sie, pochylanie do kamery, nieschodzący z twarzy kpiący uśmieszek, grymasy.... Kiedyś myślałem, że to wyreżyserowana poza aby pokazać się jako wygryw. Nie podoba mi się taka maniera, bo powinny przemawiać argumenty a nie pajacowanie. tzn. mowa ciała OK, ale bez przesady.

Teraz jednak zmieniłem zdanie. To chyba nie poza. Po ostatnich, wyjątkowo ostrych próbkach (większa amplituda kiwania, bardziej zamaszyste gesty, uśmieszki jakby faceta tracono na krześle elektrycznym itp) doszedłem do wniosku, że Rachoń jest niepanującym nad dawkami narkomanem. Połowa tych jego "uśmieszków" wygląda na walkę ze szczękościskiem.
Luz Rachonia jest tym samym luzem co luz osoby upojonej alkoholem, tzn. brak stonowania, samokontroli, samokrytycyzmu. Taki to chętnie zatańczy i zaśpiewa.

Szokujące w tym wszystkim jest, że większość ćpających celebrytów typu Wojewódzki jakoś nie zachowuje się antenie do tego stopnia aby wzbudzać podejrzenia, a Rachoń małpuje w poważnym programie informacyjnym w godzinie dobrej oglądalności, tzn. o 20:00. Są (były) specjalne programy polityczno-"satyryczne" dla niezbyt wymagających widzów typu Szkło kontaktowe, Bul głowy, w tylewizji itd. Nawet tam małpowanie Rachonia byłoby trochę dziwne, ale przynajmniej można by to zwalić na nieudaną próbę bycia śmiesznym.

2. repertuar gości. Jako eksperci od wszystkiego regularnie pojawiają się Pietrzak z Cejrowskim. Ci panowie nie mają w sumie nic interesującego do powiedzenia, takie typowe pierdolenie Janusza przy piwie. I to tego głupszego Janusza, który g wie, ale w sądach jest mega ostry i kategoryczny. Zero pokory.
Dlatego nie znoszę TV. Do studia jest zapraszany jakiś osioł albo grupa osłów mających dokładnie to samo zdanie i pierdolą radośnie radzi z faktu, że nie dostaną porządnej kontry.


Wellman

Niedawno napisała książkę "Jak być przyzwoitym człowiekiem". W swojej hucpie dogoniła tow. Bartoszewskiego który napisał "Warto być przyzwoitym".

W zasadzie to tytuły układają się w logiczną całość. Najpierw bydło czyta Bartoszewskiego i tam dowiaduje się, że WARTO, a potem sięga po lekturę odpowiadającą na pytanie JAK.
Ano tak.
:D
 
Ostatnia edycja:
U

ultimate

Guest
. Rachoń. No fakt, że Rachoń kilka lat temu chodził przebrany za penisa,
Każda partia ma swojego palikota:)
Szczerze mówiąc jak diabli nie chce mi się pisać o kolejnym sebixie dziennikarstwa. Około pół roku temu zapytałem na forum michnikowym od czego tak gębę rachoniowI wykrzywiło, bozia go pokarała czy zżera go coś od środka? I zaraz znalazła się dziunia pisowska, która zapowiedziała, że odpowiednie służby do mnie dotrą, bo obrażam człowieka, który wykonuje zawód zaufania publicznego.
Czekam na te służby:)
Jeśli już o TVP to po kolejnej dobrej zmianie oglądałem na początku i nie ma tam żadnej informacji - są nachalne komentarze do bólu przewidywalne. Poprzednia ekipa rządząca i ich dziennikarze z nadania to samo. No ale wiemy, widzieliśmy, pamiętamy. Ale są ludzie co dla rachoniów, kużniarów, lisów i im podobnych hymny grają. Szczerze mówiąc nie wiem jak mam rozmawiać z takimi ludźmi, bo wyrażać zachwytu nie mam zamiaru. Przekonywać, udowadniać? Lepiej nie rozmawiać, bo każda próba rozmów ze znajomymi, kolegami a nawet rodziną jest skazana na niepowodzenie i ochłodzenie znajomości. Nie oglądam TV, uj z nimi i dzięki temu żyję spokojniej. Polecam wszystkim. Ale jeszcze kilka lat temu nie byłoby tak łatwo. Oj nie.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
pisiackie trolle niesamowicie często straszyły ludzi "służbami". Nawet gdy rządził Tusk, to pisali że np. "ruskimi trollami powinny się zająć służby" co stało w sprzeczności z pisowską mitologią jakoby krajem rządziły WSI, a rewolucja zaczęła się po wygraniu wyborów przez PiS w 2015. Więc czemu oni myśleli w sposób pozytywny o służnbach? Jakaś niespójność poglądów.
Młodzieżówka PiS powinna założyć stowarzyszenie im. Pawlika Morozowa.
Przekonywać, udowadniać? Lepiej nie rozmawiać, bo każda próba rozmów ze znajomymi, kolegami a nawet rodziną jest skazana na niepowodzenie
Kiedyś mocno rozpolitykowanemu wyborcy PiS powiedziałem, że Duda był w Unii Wolności. Towarzysz Wyborca nie uwierzył, choć to nie jest tajemnica. Dudi był w UW. Nawet na tym forum, gdzie poziom jest nieco wyższy, pojawiają się głosy, że PiS to katolce albo nacjozjbeby. Tak, Nacjozjeby wystawiające na prezia gnoja ze stajni Geremka.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Młodzieżówka PiS powinna założyć stowarzyszenie im. Pawlika Morozowa.

trolle z totalneijopozycji są 10 lat za pisowskimi. One od roku oskarżają pisowców o chodzenie na ruskim pasku, bo nas oddalają od europy :D

swoją drogą komcie pod artykułami w wyborczej osiągneły juz poziom histerii podobny do tego na wpotylice i w gupolu.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
trolle z totalneijopozycji są 10 lat za pisowskimi. One od roku oskarżają pisowców o chodzenie na ruskim pasku, bo nas oddalają od europy :D

swoją drogą komcie pod artykułami w wyborczej osiągneły juz poziom histerii podobny do tego na wpotylice i w gupolu.
Taka taktyka. Nie mają na siebie pomysłu to kopiują PiS i tworzą sektę nienawiści. Co by nie mówić o JarKaczu to ma ideę rządzenia i przebudowy sprowadzający się do neosanacji... totalna szczuje, tworzy legiony, ale koncepcji nie ma żadnej.
 
U

ultimate

Guest
Naszpikowana botoksem wielka celebrytka. Zero naturalności.Wygolona po bokach głowa wygląda jak przygotowanie do trepanacji czaszki:) I co ona śpiewa ? bo ja znam ją tylko z wywiadów o niej i alanku:)

69772e6b-C3.jpg
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
trolle z totalneijopozycji są 10 lat za pisowskimi. One od roku oskarżają pisowców o chodzenie na ruskim pasku, bo nas oddalają od europy :D

swoją drogą komcie pod artykułami w wyborczej osiągneły juz poziom histerii podobny do tego na wpotylice i w gupolu.

ja niedawno trafiłem na bardzo inteligentnego faceta, specjalistę w zawodzie, po 50 (ma doświadczenie życiowe), nieprzywiązany do żadnej opcji politycznej, otwarty, i on mi wyskoczył z tym, że PiS to ruska agentura. Podał argument: gdzieś, coś Macierewicz opublicznił a to było na rękę Rosjanom. No i wszystkie lata dokonań PiS poszły się jebać. Gruzja, Majdan, GaPole szczujace czytelników na Rosjan, poparcie dla sankcji na Rosję. Facet pewnie trafił na jakiś autorytet i przyjął bez zastrzeżeń jego rozumowanie. Autorytet zabija.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Czy Edyta Górniak zmieniła agenta od tamtych czasów? Kto ją w ogóle wypromował, doradzał i odpowiadał za pierwsze lata kariery? Bo ten przypadek to jest prawdziwa tragedia utraty łaski - dla mnie ona jest polskim odpowiednikiem George'a Lucasa, który gdy się już usamodzielnił i odciął od reszty ludzi, okazało się, że król jest nagi.

Straszny jest taki brak samokrytycyzmu i wyczucia. No ale niektórzy widocznie urok potrafią zachować tylko wtedy, gdy są młodymi wilczkami na dorobku, chcącymi coś udowodnić światu. Gdy zapewniają sobie pozycję, zapominają co w ich pracy wyniosło ich na szczyt i tracą pokorę.

Pamiętam, że w podstawówce już nie wyrabiałem z tymi dziewczynami, słuchającymi Górniakowej, zwłaszcza kiedy w kinach wyszła disneyowska Pocahontas... ale na pewno nie życzyłem takiego upadku tej wokalistce.

Tak czy owak, ta piosenka po latach daje jeszcze większego raka, niż zdołałem to zapamiętać:

"Kolorowy wiatr"? Bardziej "Kolorowy łagr"...
 
Ostatnia edycja:
X

xawas

Guest
"Ze wszystkich miejsc na świecie Londyn jest mi najbliższy". E.Górniak

Kora nie jest dobrą wokalistką. Jest legendą i ma fantastyczne utwory, ale wokalistką dobrą nie jest - powiedziała Górniak w "The Voice of Poland"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
A co ona taka londyńska się zrobiła. Urodziła się tam, wychowała?


Taa, jaki warsztat?stara doopa:)
Dajże spokój. Jedna piosenka trzydzieści czy ile lat temu? A nie, była jeszcze jedna o sokole czarnookim albo zielonym oku? leciało w radiu do urzygania!
Jak przeciętny człowiek jesteś kształtowany przez radio. Ona nadal dobrze śpiewa... no i nie zapomnij, że jest śpiewaczką/piosenkarką, a nie osobą piszącą piosenki więc ło co Ci chodzi hejterze?


"Ze wszystkich miejsc na świecie Londyn jest mi najbliższy". E.Górniak

Kora nie jest dobrą wokalistką. Jest legendą i ma fantastyczne utwory, ale wokalistką dobrą nie jest - powiedziała Górniak w "The Voice of Poland"
Pod względem techniki śpiewu to ma rację.
 
U

ultimate

Guest
Ona nadal dobrze śpiewa... no i nie zapomnij, że jest śpiewaczką/piosenkarką,
Górniak i jej sukcesy. Jakie? Nie wydaje płyt, nie koncertuje. Może śpiewa do kotleta?
W jej przypadku to odcinanie kuponów. Bardzo daleko jej do znakomitych piosenkarek. Nigdy im nie dorówna. Przydałoby się tej kobiecie oderwanej od rzeczywistości więcej pokory i samokrytyki.

więc ło co Ci chodzi hejterze?
A o co tobie chodzi gwiazdorze libnetu?
Koniec.
 
Do góry Bottom