Czarna Lista "Celebrytów"

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Ale za to, że w ogóle promują politykę, głosowanie i demokrację, czy akurat, że popierają PO.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Jak popierają PO, to jest duże prawdopodobieństwo, że są umoczeni w układziki albo byli TW (ci starsi), ci młodsi robią to dla mody. Niektórzy odważniejsi popierają PiS, co nie oznacza, że robią dobrze.

Polscy celebryci to takie same moralne gówna jak ci z Hollywood.



Głosujcie na kogo chcecie, ale dziwnym trafem zarówno syn milicjanta "Owsik" i Maciej "jestem nowoczesnym polaczkiem, liżę Żydom stopy za Jedwabne" Stuhr popierają PO. Brodki nie jestem pewien, ale po tym tekście, że "nie che patrzeć w przeszłość, chcę być częścią przyszłości" się domyślam, bardzo w stylu barachła od "grubej kreski".
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
kawador napisał:
Jeżeli chodzi o celebrytów, to nie ma nic gorszego od tej zgrai patafianów:

Wow, ile materiału do odejbania. A jeszcze jak doliczysz potomstwo... :)

@Nene

Artysta hiphopolowy znany jako Mezo jest znanym zwolennikiem komuchów, jak widać na załączonym filmiku brał udział w promowaniu starego PZPR-owkiego komucha Marka Borowskiego, syna przedwojennego komucha i PRL-owskiwgo propagandysty Arona Bermana
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
"cwelebrytów"

Jak popierają PO, to jest duże prawdopodobieństwo, że są umoczeni w układziki albo byli TW (ci starsi), ci młodsi robią to dla mody.

Albo liczą na pieniążki na film, lub inne przedsięwzięcie "artystyczne", sypnięte od ministerstwa.

"nie chce patrzeć w przeszłość, chcę być częścią przyszłości"

Brodka-idiotka.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Gortat - jak taki fajny prezydent i tak dobrze rządzi to wróć z tej NBA do Polski.

I jak głosujesz na prezydenta z powodu dobrej gościny i zajebistego żarcia to dopisz swoją matkę jako najlepszy wybór na prezydenta w nadchodzących wyborach. Ja na swoją chyba oddam głos, bo zajebiście gra fair play i pierożkami mnie ugościła ostatnio.
 
Do góry Bottom