Czarna Lista "Celebrytów"

U

ultimate

Guest
cieslak.jpg

B.Cieślak.Ten ćwierćaktorzyna miał szerokie chody u komuchów.
 

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
Celebryci wspierają akcję na rzecz zaostrzenia kontroli dostępu do broni w USA, filmik wypuszczony przez organizację "Everytown for Gun Safety".

W filmiku obok Obamy wystepują m.in.: Julianne Moore, Michael J. Fox, Jennifer Aniston, Spike Lee, Amy Schumer, Sofia Vergara, Kevin Bacon, Sarah Silverman, Adam Scott, Amanda Peet, Nathan Lane, Ed O’Neill, Olivia Munn, Laura Dern, Melissa Joan Hart, Ty Burrell, Nick Offerman, Megan Mullally i Debra Messing.

 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Żywię potworny sentyment do "Back To The Future". To jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Spójna, ekstremalnie zajebista rzecz plus mocarne aktorstwo itd blebleble

Stąd moje dość pewnie infantylne zdziwienie, że chop się zaangażował w bagno. Może mu Parkinson odebrał resztki rozumu, a może zawsze taki był? No dobra, mógł nawet nienawidzić broni, bać się jej, ale z chwilą kiedy z pełną powagą zaangażował się w parszywą rządową propagandę, zasilił szeregi holly-kretynerii.

A co, gdyby okazało się, że Sandy Hook to gówniana inscenizacja? Powie/powiedzą, że to nawet lepiej, bo nie trzeba było ofiar, by zrozumieć w czym tkwi niebezpieczeństwo posiadania i używania Obrony Palnej? Ale w sumie nie chodzi o Sandy Hook, chodzi o całokształt zagadnienia, o to jak się człowiek potrafi skurwić w imię zamordyzmu.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Mnie to przestalo dziwic dawno. Bo czesc z nich naprawde wierzy, ze to dobre; czesc chce po prostu pokazac, ze robi coś dla dobra ludzi i wspiera dobre akcje; a część jest po prostu głupia i leci za tłumem. To tak jak z normalnymi ludźmi.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
(up)
O ja pierdzielę ...
Widziałem ten fragment, ale bez ujęć ze śmiechem. Co do aktorzenia: zrobił to fatalnie.

ps: Gdzieś mam zassany dokument o "Sandy Hook". W końcu muszę go zobaczyć.
 
D

Deleted member 427

Guest
Niemożliwe, żebyś nie widział. Ten urywek krąży po sieci końca grudnia 2012. I pełna zgoda - też nie dałbym mu oskara za te role.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Kurcze pieczone! Widocznie poszło w nieświadomość. Po prostu nie pamiętam tego śmiechu. Może powinienem zapłacić Ciekowi za bana relaksującego?

edit: Widać na powyższym materiale dość dokładnie, jak facet próbuje usilnie zmienić mimikę twarzy na potrzeby wygłoszenia tych kilku zdań. To coś faktycznie jak "wejście w rolę".
 
Do góry Bottom