Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
https://www.crazydaysandnights.net/

Ciekawa lektura na następne tygodnie (jeśli ktoś lubi zagadki).

8tg0szl7uk931.jpg
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Pedofile rządzą światem? Brzmi jak kolejna teoria spiskowa. Na pewno wśród polityków zdarzają się pedofile, bo niby czemu miałoby ich nie być, skoro są w innych grupach społecznych. Ale, że tworzą jakiś tajny zamknięty krąg zarządzający całym światem to dość śmiała hipoteza, na czym ona się opiera?
 

owerfull

Member
59
46
No popatrz się. Pani Lynn Forester de Rothschild zapoznaje ludzi z pedofilami i handlarzami dzieci?

Jak widać być może "Lady Rothschild" zna też innych ...
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Borat lubi teorie spiskowe, czy na coś przypadkiem trafił?

Sacha Baron Cohen Sent Cut ‘Who Is America?’ Interview to FBI Over Fears of Las Vegas Pedophile Ring

The comedian says the interview led him to believe there could be "a pedophile ring in Las Vegas."

Sacha Baron Cohen did a lot of crazy things on his controversial Showtime comedy series “Who Is America?,” from getting Dick Cheney to sign a waterboarding kit to having Roy Moore take a pedophile lie detector test, but it turns out there was at least one interview too crazy to air. During a recent interview with Deadline, Cohen said an interview with a Las Vegas concierge was “so extreme and so dark” that he cut from the show and turned it over to the FBI.

“We were shooting some of this at the time of Harvey Weinstein,” Cohen explained about the interview. “We wanted to investigate how does someone like Harvey Weinstein get away with doing what…get away with criminality, essentially. And the network that surrounds him. We decided [we] would interview a concierge in Las Vegas.”

Cohen shot the interview using the alter ego Gia Monaldo, the same persona he used to interview O.J. Simpson during the show’s season finale. Cohen taped the extreme interview with the Las Vegas concierge right after he shot his conversation with Simpson. The comedian as Gio told the concierge he once molested an eight-year-old boy.

“This is extreme comedy and we thought that the guy would leave the room,” Cohen said. “Instead, this concierge stays in the room and I go, listen, you’ve got to help me get rid of the problem. And this guy starts advising Gio how to get rid of this issue. We even at one point talk about murdering the boy, and the concierge is just saying, ‘Well, listen, I’m really sorry. In this country, we can’t just drown the boy. This is America we don’t do that.’ And then, in the end, he puts me in touch with a lawyer who can silence the boy. It became really dark stuff.”

Cohen said the interview ended with the concierge admitting he could help him find a young boy (“lower than Bar Mitzvah but older than eight,” as Gio said) to go on a date. “He says, ‘Yeah, I can put you in touch with somebody who can get you some boys like that,'” Cohen remembered.

“We immediately turned over the footage to the FBI because we thought, perhaps there’s a pedophile ring in Las Vegas that’s operating for these very wealthy men,” Cohen continued. “And this concierge had said that he’d worked for politicians and various billionaires. But in the end the FBI decided not to pursue it.”

The interview was ultimately cut from “Who Is America?” because, as Cohen said, “it was too dark and wrong…it was too unsettling for the audience.” The comedian recently revealed the show would not be returning for a second season. Cohen is nominated for Best Performance by an Actor in a TV Series Musical or Comedy at the Golden Globes for his performance in the show.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Wielki skandal na brytyjskim królewskim dworze. Książę Andrzej podejrzewany o najgorsze!
Plotki
Dzisiaj, 4 sierpnia (05:30)
Odtajnione akta dotyczące handlu nieletnimi kobietami mogą pogrążyć księcia Andrzeja (59 l.) i sprawić, że jego reputacja legnie w gruzach. Pałac dementuje, ale zdjęcia i inne fakty zdają się jednak potwierdzać oskarżenia.
00093VCUQFWAQV8I-C122-F4.jpg

Królowa Elżbieta z synem, księciem Andrzejem /Chris Jackson /Getty Images

To może być jeden z największych skandali w historii Pałacu Buckingham. Książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II (93 l.) i księcia Filipa (98 l.) właśnie został posądzony o wykorzystywanie seksualne nieletnich kobiet. Sprawa związana jest z zatrzymaniem milionera Jeffreya Epsteina, który jest znajomym księcia Andrzeja.

Według amerykańskich śledczych mężczyzna przez wiele lat miał zajmować się handlem i sutenerstwem młodych kobiet. A jednym z jego klientów miał być... właśnie książę Andrzej!

Niewolnice, bo tak o kobietach pisze amerykańska prasa, miały być przetrzymywane m.in. w luksusowej rezydencji Epsteina w Palm Beach na Florydzie w USA. Pałac wydał już oficjalne oświadczenie w tej sprawie, gdzie w całości zaprzeczył doniesieniom mediów, ale każdy kolejny dzień przynosi nowe, szokujące fakty.

Przez lata Epstein uchodził za sprawnego finansistę, który każdy biznes potrafi zamienić w złoto. Do tego miał opinię filantropa, bo nie szczędził pieniędzy na szlachetne cele. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że prawdopodobnie była to przykrywka dla jego niecnych działań.

Epstein bowiem wykorzystywał swoje biznesowe i polityczne kontakty do załatwiania osobistych interesów. A robił to podsuwając swoim biznesowym partnerom młode kobiety w celach erotycznych.

Sprawa znana jest już od 2008 roku. Wtedy jednak ówczesny prokurator Florydy Alexander Acosta poszedł na ugodę z Epsteinem. Prokuratura zarzuciła mu wówczas wykorzystanie seksualne ponad 40 kobiet, z których najmłodsza miała 14 lat! Ostatecznie Epsteina skazano na 16 miesięcy więzienia, z którego mógł jednak codziennie wychodzić do pracy.

Jednocześnie utajniono akta sprawy. Prawie dziesięć lat trwała batalia w amerykańskich sądach, żeby podważyć tamten wyrok. Ostatecznie udało się niedawno.

Sąd Apelacyjny nakazał odtajnienie akt i rozpoczęcie sprawy od nowa. I rozpętała się burza. A sam Acosta, który pracował dotąd w administracji prezydenta Donalda Trumpa, podał się do dymisji, która została przyjęta.

Epstein to wieloletni przyjaciel księcia Andrzeja. Panowie razem spędzali wakacje m.in. w Tajlandii. Gościł też wielokrotnie u księcia na zamku Windsor. Najważniejsza jest jednak 35-letnia Virginia Roberts Giuffre. Kobieta twierdzi, że była zmuszana przez Epsteina do kontaktów seksualnych z ludźmi z wyższych sfer. Jedną z takich osób miał być też książę Andrzej, który miał ją wykorzystać m.in. w Londynie, Nowym Jorku i na Karaibach. Kobieta miała wówczas 16 lat!

- Byłam wypożyczana politykom, naukowcom i członkowi rodziny królewskiej - powiedziała Giuffre na łamach portalu Refinery29. - Byłam młoda, bałam się. Wiedziałam, że oni mają siłę.

Pałac Buckingham na razie przyjął strategię przeczekania całej sprawy. Bratu księcia Karola nie pomagają jednak zdjęcia, które wyciekły do sieci. Widać na nich, jak obejmuje 17-letnią wówczas Virginię Roberts. Jej prawnicy ujawniają pismo z 2015 roku, jakie wystosowali do księcia z pytaniami czy rzeczywiście nic nie wiedział o wykorzystywaniu młodych kobiet w posiadłości Epsteina.

Ten zaś próbował właśnie popełnić samobójstwo w areszcie, do którego trafił. Sprawa jest więc niezwykle rozwojowa.
Nawet serwisy plotkarskie uaktywniły się w kwestii sprawy Epsteina.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Czyli wszystko zgodnie z planem.
Ja się tylko zastanawiałem - kiedy.
Wczoraj coś mnie tknęło i nadrobiłem zaległości, oglądałem na YT filmy z drona, z jego pedo-wyspy, tę słynną "świątynię miłości", doczytałem PrisonPlanet i inne w temacie. Jeszcze dziś rano wszedłem na Wikipedię i się zdziwiłem, że dziad żyje. On dawno powinien nie żyć. Przecież jego mocodawcy (Mossad?) mogli mieć (i pewnie mieli) haki na niemal wszystkich ważnych.
 
D

Deleted member 427

Guest
Niepotwierdzone info: podobno kamery obserwujące izolatkę Epsteina "wyłączyły się" i nie zarejestrowały momentu samobójstwa.

edit

Okazuje się, że Epstein w ogóle nie był umieszczony pod obserwacją (suicide watch) - nawet pomimo faktu, że dwa tygodnie temu zaliczył "nieudaną próbę samobójczą". Nieźle.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Tak miało być i tak się stało.

Jedną z "asystentek", która szukała mu młodego mięsa, jest Polka Adriana Mucińska aka Adriana Ross.
Oto jak zeznawała w 2010 roku:

Marcinkova pleaded the Fifth in response to each query.

“Do you know Glenn Dubin?” he asked the young woman.

She pleaded the Fifth.

Similarly, in a 2010 deposition of another alleged co-conspirator Adriana Ross (also known as Adriana Mucinska), lawyers asked:

“Can you tell us any of the other folks that Jeffrey Epstein would supply underage minor girls to?”

“I refuse to answer,” Ross said.

“Do you know a man by the name of Glenn Dubin?”

“I refuse to answer.”

“His wife at some point in time was associated with Jeffrey Epstein; is that correct?”

“I refuse to answer.”

“And her name’s Eva Dubin; is that right?”

“I refuse to answer.”

“Either way, isn’t it true that Jeffrey Epstein then started supplying underage females to Glenn Dubin?”

She refused to answer.

000000102891-adriana_mucinska-fit.jpg


000000102907-adriana_mucinska-fit.jpg
 
Do góry Bottom