Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
A co? Mało jest ludzi, którzy dla zabawy lubią szokować innych? To po prostu podgatunek zwyczajnych atencjuszy, lubiących pozować na groźniejszych czy bardziej złowieszczych, niż są w rzeczywistości. Jeśli znajdzie się w okolicy kilku takich, mogą się wzajemnie nakręcać, bo lubią na przykład groteskowe klimaty.

Pełno jest ludzi, którzy lubią na przykład prace H.R. Gigera. Powiedziałbyś, o nich że są normalni, żeby na przykład wieszać sobie takie rzeczy w salonie?


Sztuka może właśnie służyć temu, aby eksplorować różne chore klimaty, grać na ukrytych emocjach, wydobywając na przykład lęki, obrzydzenie czy inne uczucia, z którymi na codzień człowiek współczesny się styka. Ale nie znaczy to, że każdy fan prac Gigera porywa kobiety z ulicy i przyszywa do nich części maszynowe.

Jeżeli nie ma konkretnych ofiar Alefantisa do przedstawienia, to nie ma przestępstwa. A jeżeli nie ma przestępstwa, to trudno traktować serio taki "materiał dowodowy". Zwolennicy tezy o prawdziwości Pizzagate nie dotarli do żadnych ofiar rzekomych przestępstw, więc to jest teoria spiskowa o zbrodni idealnej, w której nie wiadomo nawet kto ucierpiał.

Dajecie się robić państwowym służbom jak łosie i marnujecie swój czas na gówno-aferki.
 

owerfull

Member
59
43
Tylko, że to co przedstawiasz, to nie jest materiał który da się nawet częściowo powiązać z pedofilią. Natomiast James Alefantis nie tylko ma znajomą ( Biljana Djurdjevic ) na FB, która tworzy sztukę, którą mógłby kolekcjonować sobie pedofil, również jeden z jego największych przyjaciół Tony Podesta ( ten co się przznaje do kontaktów z później skazanym pedofilem ) ma jej sztukę w swojej kolekcji ( i ją jako znajomą na FB ), a także sztukę, dokładnie to zdjęcia ( od Margi Geerlinks ) rozebranych dziewczynek, które nawet nie zaczęły jeszcze dojrzewać. Inna przyjaciółka ( Nilay Lawson )Jamesa, która komentowała jego zdjęcia w podejrzany sposób sama postuje inną sztukę ( od swojego znajomego Enrique Minjares Padilla ) tego typu ( jeszcze bardziej oczywistą, co jest na filmiku na poprzedniej stronie ), z artystką ( Kara Walker )przedstawiającą pedofilię w swojej sztuce zna się również Christopher Boutlier, stały bywalec Comet Ping Pong i dobry przyjaciel Jamesa, również postował na swoim Instagramie dziwne zdjęcia dzieci, nawet obrazki młodych podpalanych przez dorosłych mężczyzn chłopców. Dodatkowo dochodzą tutaj mocne powiązania z ludźmi, którzy zostali skazani za pedofilię np Denny Haster i Jeffrey Epstein. Dochodzi tutaj też fakt, że Pan James i jego środowisko interesują się adopcją i są na niej fizycznie obecni, są w organizacjach zwalczających handel dziećmi/wykorzystywanie seksualne dzieci, postują zdjęcia na Instagramie prawdziwych dzieci, które mogą sugerować ich pedofilię i w odpowiednim kontekście nawet sugerują - bo dalej postują oni zdjęcia w kontekście tych prawdziwych dzieci ( podpisując tym samym hasztagiem ), które de facto można spokojnie uznać za żarty o podwójnym znaczeniu - gdzie drugie znaczenie jest zdecydowanie seksualne. No i dochodzi do tego fakt, że jakimś dziwnym trafem w ich otoczeniu używane są symbole łudząco podobne do uznawanych przez FBI za pedofilskie. Żeby uznać kogoś za pedofila, lub mieć podejrzenia, że jest tak owym, to nie trzeba mieć żadnych ofiar, ponieważ nie każdy pedofil wykorzystuje dziecko, lub nie każdy pedofil daje się złapać, natomiast pedofilia może być widoczna na inne sposoby, co zresztą było już tutaj opisane w wątku idealnie na przykładzie Dr Pizza, który walczył ze "spiskowcami" wierzącymi w Pizzagate, jednocześnie sam robiąc sobie zboczone żarty z pedofilii - został aresztowany za własne pedofilskie próby w swoim życiu.

I masz rację, że nie da się powiedzieć kto dokładnie ucierpiał, bo mamy tutaj do czynienia z elitarnymi ludźmi, którzy mają gigantyczne wpływy. Żeby to zobrazować - James Alefantis jest uznawany za 49 najbardziej wpływowego człowieka w Waszyngtonie, wozi się z Tonym Podestą ( są bardzo często na zdjęciach )- jeden z najbardziej wpływowych ludzi w USA w swoim czasie, ma dostęp do posesji duńskiej monarchii ( według swojej aktywności IG ), był prawdopodobnie z Obamą na Kubie kiedy ten miał tam oficjalną wizytę w marcu 2016 roku ( według aktywności jego IG ), robi fotkę Lynn Forester de Rothschild w posesji Rothschild w Nowym Jorku ( to jedna z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin świata ), Hillary Clinton wysyła mu prywatnie listy, John Podesta - jeden z najbardziej wpływowych polityków w swoim czasie - zna się z nim prywatnie i mailuje z nim. Pieniądze Clintonów przelatują przez jego biznes, jak i biznesy obok. Koleś zna się prywatnie z ludźmi, którzy są z otoczenia Billa Clintona i Hillary Clinton. Koleś ma dostęp do organizacji zwalczających handel dziećmi/wykorzystywanie seksualne dzieci, ma dostęp do organizacji zajmujących się Haiti - gdzie jak przypominam porywano dzieci.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
Tylko, że to co przedstawiasz, to nie jest materiał który da się nawet częściowo powiązać z pedofilią.
A co to za kryterium w ogóle? Najwyraźniej jeżeli coś "da się nawet częściowo powiązać z pedofilia", to zupełnie przysłania ci zdolność do logicznego rozumowania, a zachęca do emocjonalnego szukania winnych na ślepo.

Równie dobrze możesz stworzyć sztukę powodującą, że ludzie będą czuć się nieswojo, właśnie posługując się niepokojącymi obrazami związanymi z dziećmi - właśnie dlatego, że będzie ona obliczona na uderzanie w instynkty rodziecielskie. Bo tak zaplanowana jest prowokacja. Nie znając kontekstu, nie wiesz, czy ktoś zbiera taką sztukę, bo lubi prowokacje artystyczne, czy dlatego, że ma jakieś skłonności pedofilne czy last but not least - rzeczywiście jest pedofilem. Jeżeli więc już kogoś o pedofilskie występki oskarżasz, to powinieneś wskazać jego ofiary. Jeżeli takowych nie ma, to jesteś zwykłym oszczercą. Proste?
Natomiast James Alefantis nie tylko ma znajomą ( Biljana Djurdjevic ) na FB, która tworzy sztukę, którą mógłby kolekcjonować sobie pedofil
LoL. "Bitwę pod Grunwaldem" Matejki pedofil też mógłby sobie kolekcjonować. I co z tego? Jak napisałem powyżej, z tego, że ktoś lubi zbierać czy tworzyć niepokojącą sztukę, nie można robić argumentu, że dopuszcza się w rzeczywistości tego, co ta sztuka przedstawia. Inaczej trzeba byłoby prewencyjnie zamknąć twórców wszelakich horrorów czy innych kryminałów.

również jeden z jego największych przyjaciół Tony Podesta ( ten co się przznaje do kontaktów z później skazanym pedofilem ) ma jej sztukę w swojej kolekcji ( i ją jako znajomą na FB ), a także sztukę, dokładnie to zdjęcia ( od Margi Geerlinks ) rozebranych dziewczynek, które nawet nie zaczęły jeszcze dojrzewać. Inna przyjaciółka ( Nilay Lawson )Jamesa, która komentowała jego zdjęcia w podejrzany sposób sama postuje inną sztukę ( od swojego znajomego Enrique Minjares Padilla ) tego typu ( jeszcze bardziej oczywistą, co jest na filmiku na poprzedniej stronie ), z artystką ( Kara Walker )przedstawiającą pedofilię w swojej sztuce zna się również Christopher Boutlier
OK, to na razie mamy ekwiwalent spotkania fanów Gigera, których łączy to, że lubią groteskę. W epoce bąbli informacyjnych i technologii z łatwością łączącej ludzi, którym podobają się podobne rzeczy - naprawdę strasznie podejrzane.

Zastanawiasz się czasem krytycznie nad tym, co sobie wkręcasz, czy lecisz tak z nurtem?
Dodatkowo dochodzą tutaj mocne powiązania z ludźmi, którzy zostali skazani za pedofilię np Denny Haster i Jeffrey Epstein.
Co uznajesz za mocne powiązania?
Dochodzi tutaj też fakt, że Pan James i jego środowisko interesują się adopcją i są na niej fizycznie obecni, są w organizacjach zwalczających handel dziećmi/wykorzystywanie seksualne dzieci, postują zdjęcia na Instagramie prawdziwych dzieci, które mogą sugerować ich pedofilię i w odpowiednim kontekście nawet sugerują - bo dalej postują oni zdjęcia w kontekście tych prawdziwych dzieci ( podpisując tym samym hasztagiem ), które de facto można spokojnie uznać za żarty o podwójnym znaczeniu - gdzie drugie znaczenie jest zdecydowanie seksualne.
O ile najpierw człowiek sobie wkręci, że jakieś podwójne znaczenie istnieje.

No i dochodzi do tego fakt, że jakimś dziwnym trafem w ich otoczeniu używane są symbole łudząco podobne do uznawanych przez FBI za pedofilskie. Żeby uznać kogoś za pedofila, lub mieć podejrzenia, że jest tak owym, to nie trzeba mieć żadnych ofiar, ponieważ nie każdy pedofil wykorzystuje dziecko, lub nie każdy pedofil daje się złapać, natomiast pedofilia może być widoczna na inne sposoby, co zresztą było już tutaj opisane w wątku idealnie na przykładzie Dr Pizza, który walczył ze "spiskowcami" wierzącymi w Pizzagate, jednocześnie sam robiąc sobie zboczone żarty z pedofilii - został aresztowany za własne pedofilskie próby w swoim życiu.
A co w tym dziwnego, że w sprawie jakiejś spreparowanej aferki o rzekomej pedofilii, w dyskusji mogą później brać udział prawdziwi pedofile? Znasz przysłowie: uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Bierzesz pod uwagę, że nawet nieprawdziwe informacje mogą prowokować ludzi, którym po drodze z tzw. subject matter? No nie, wolisz raczej poszerzyć zasięg oddziaływania spisku i na zasadzie śniegowej kuli uprawomocnić wcześniejszą fikcję za pomocą późniejszej rzeczywistości.

I masz rację, że nie da się powiedzieć kto dokładnie ucierpiał, bo mamy tutaj do czynienia z elitarnymi ludźmi, którzy mają gigantyczne wpływy.
No to jeśli jakoś nie przebijesz się przez tą zasłonę gigantycznych wpływów elitarnych ludzi, to musimy uznać, że wygrali Twoim walkowerem, bo nie jesteś postawić im żadnego sensownego zarzutu, a rzucasz tylko jakieś ploty.
Koleś ma dostęp do organizacji zwalczających handel dziećmi/wykorzystywanie seksualne dzieci, ma dostęp do organizacji zajmujących się Haiti - gdzie jak przypominam porywano dzieci.
O widzisz, to już masz nawet jakiś trop. OK, to które konkretnie haitańskie dziecko wykorzystał seksualnie Alefantis?
 

owerfull

Member
59
43
Cytat 1:

Chcesz mi powiedzieć, że takie coś jest częściowo powiązane z pedofilią? ->

https://www.enriqueminjarespadilla....1300387/421841-138162136382697-33336543-n.jpg
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/obs4copy.jpg
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/untitled-16.jpeg
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/untitled-17.jpeg
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/untitled-20.jpeg
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/untitled-27.jpeg
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/xxx10.png
https://www.enriqueminjarespadilla.com/uploads/1/1/1/3/111300387/xxx11.png
Co zapostowała ta dziewczyna:
Która komentowała ( w podejrzany sposób ) i lubiła takie rzeczy przed wybuchem skandalu:
https://pbs.twimg.com/media/DEOO3P-UwAIOWaZ.jpg
https://archive.fo/8yPW5/c2b9678f47e6292930005fba7104e47d20db4655/scr.png
https://pbs.twimg.com/media/Dy-Vfk-XgAMKXKW.jpg

Chcesz mi powiedzieć, że fakt, że James Alefantis i Tony Podesta znają się prywatnie z taką artystką, a Tony Podesta ma obrazy z jej kolekcji w swoim domu nie zwiększa podejrzeń dookoła tej szajki? ;)

http://ibankcoin.com/zeropointnow/files/2016/11/partwallmarkeda.jpg

Czy może taka?:

https://i2.wp.com/elitepedos.com/wp-content/uploads/2016/12/Cwn0ftJUQAAMe72.jpg?fit=1000,543

Czy może artystka z którą prywatnie zna się Christopher Boutlier, stały bywalec Comet Ping Pong i przyjaciel Jamesa i Tony'ego Podesty?
https://www.washingtonexaminer.com/chris-boutlier-shows-off-rare-art-collection
https://blogchop.files.wordpress.com/2013/05/kara-walker-3.jpg
https://ijustwantittobeasound.files.wordpress.com/2014/11/70faf-karawalker.jpg?w=400&h=400
https://i.pinimg.com/236x/97/56/c7/9756c7a789b3a706d44d7c7fbcaffe56.jpg

Cytat 4:

Za mocne powiązania uznaję to:
https://www.washingtontimes.com/news/2016/may/14/bill-clinton-ditched-secret-service-on-multiple-lo/
https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/48488

Cytat 5: Oczywiście, że istnieje. Tzw żart o mieczach, to znany seksualny żart, używany przeważnie przez homoseksualistów, lecz nie tylko, po prostu znany seksualny żart używany przez dorosłych. Jeśli dorosły osobnik wkleja obrazek, że jak dziecko bardzo prosi o miecz, to trzeba mu go dać w kontekście dziewczynki, którą przykleił taśmą do stołu i w której kontekście jego przyjaciele piszą, że potrzebuje klatki, to wystarczy żeby podejrzewać coś więcej. Jak już pisałem, tutaj chodzi o kontekst.

Cytat 6: Przykład Dr Pizza dałem jako przykład pedofila, który swoją pedofilię pokazuje przez lata na różne sposoby mimo tego, że nie ma dowodu na to, że są jakiekolwiek ofiary.

Cytat 7: Nie plotki, lecz fakty z ich życia, aktywności i powiązań, które wskazują na coś więcej niż dziwny gust artystyczny, czy robienie sobie głupich żartów.

Cytat 8: Jak już napisałem, nie trzeba mieć żadnej ofiary pedofila żeby podejrzewać jego pedofilię, jest cała masa różnych aspektów pedofilów dzięki którym można podejrzewać pedofilię. FBI nie po stworzyło listę symboli pedofilskich żeby stwierdzać obecność pedofilów w jakimś miejscu tylko i wyłącznie na podstawie istnienia ofiar. Według ciebie jeśli ktoś używa slangu pedofilskiego w kontekście dzieci, to nie ma się prawa do posiadania własnych podejrzeń w jego sprawie?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
https://pbs.twimg.com/media/Dy-Vfk-XgAMKXKW.jpg

Zakazane rysunki w Australii
28-letni Australijczyk, Kurt James Milner, został wpisany do rejestru przestępców seksualnych oraz skazany na rok więzienia w zawieszeniu i grzywnę za ściągnięcie z Internetu „materiału związanego z wykorzystywaniem dzieci” („child exploitation material”) w postaci… komiksów porno z postaciami z „Simpsonów” i „Atomówek”. Jakkolwiek Milner prawdopodobnie rzeczywiście może mieć skłonności pedofilskie – okolicznością obciążającą było to, że wcześniej był już złapany na posiadaniu pornograficznych zdjęć z realnymi dziećmi – to chyba coś jest nie tak z prawem stanowiącym z całą powagą, że rysunek np. nagiego Burta Simpsona to „wykorzystywanie dzieci” i przewidującym wskutek tego kary za jego posiadanie…

Istnienie takiego prawa pokazuje, że walka z pedofilią osiągnęła próg irracjonalnej histerii. Bo na zdrowy rozum – o ile jeszcze zakaz posiadania pornografii z udziałem realnych dzieci można uzasadnić racjonalną chęcią ograniczenia popytu na tę pornografię, a tym samym zmniejszenia jej produkcji – a co za tym idzie zmniejszenia rzeczywistego wykorzystywania dzieci – o tyle zakaz posiadania pornografii z rysunkami postaci dziecięcych nijak nie przekłada się na ograniczenie wykorzystywania dzieci przy produkcji pornograficznych zdjęć. Ba, może nawet pośrednio wpłynąć na zwiększenie tej produkcji – bo pedofile ryzykujący tak samo za posiadanie realnych zdjęć i rysunków, jeśli już odważą się zaryzykować dla zaspokojenia swojej skłonności (a jakaś część na pewno zaryzykuje), wybiorą raczej realne zdjęcia niż komiksy. Podczas gdy przy legalności rysunków z nagimi Atomówkami, jakaś część z nich wybrałaby bezpieczniejszą opcję i nie sięgała po fotografie…

Tak przy okazji, to podobne prawo obowiązuje od niedawna również i w Polsce – karalne jest posiadanie „treści pornograficznych przedstawiające wytworzony albo przetworzony wizerunek małoletniego uczestniczącego w czynności seksualnej”. Przy czym prawo jest tu surowsze niż w przypadku zdjęć rzeczywistych osób, gdzie karalne jest posiadanie jedynie treści pornograficznych z udziałem małoletniego poniżej lat 15, a posiadanie pornografii z udziałem małoletnich w wieku od 15 do 18 lat podlega karze jedynie w przypadku, gdy zamierza się tę pornografię rozpowszechniać. Ciekawe, kiedy doczekamy się pierwszego wyroku podobnego do tego wydanego przez sąd w Australii?

Wpisuje się to ładnie w tę opisywaną przez Sierpa przed laty histerię. Nie mamy do czynienia z faktyczną pornografią dziecięcą, dokumentującą rzeczywiste krzywdy prawdziwych dzieci, tylko jakieś spreparowane obrazki z dorysowanymi mazakiem kutasami. To już nawet do prowokacji nie trzeba się zbytnio przykładać, bo poziom artystyczny może być dowolny.
Chcesz mi powiedzieć, że fakt, że James Alefantis i Tony Podesta znają się prywatnie z taką artystką, a Tony Podesta ma obrazy z jej kolekcji w swoim domu nie zwiększa podejrzeń dookoła tej szajki? ;)
Podejrzenia może sobie zwiększać dowolnie. Ale co mnie obchodzą podejrzenia? Ja oczekuje konkretnych, merytorycznych zarzutów, które da się potwierdzić.
https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/48488
A co Clinton ma nagle wspólnego z Pizzagate?
Cytat 5: Oczywiście, że istnieje. Tzw żart o mieczach, to znany seksualny żart, używany przeważnie przez homoseksualistów, lecz nie tylko, po prostu znany seksualny żart używany przez dorosłych. Jeśli dorosły osobnik wkleja obrazek, że jak dziecko bardzo prosi o miecz, to trzeba mu go dać w kontekście dziewczynki, którą przykleił taśmą do stołu i w której kontekście jego przyjaciele piszą, że potrzebuje klatki, to wystarczy żeby podejrzewać coś więcej. Jak już pisałem, tutaj chodzi o kontekst.
Ja nie znam żadnych homoseksualnych żartów, więc ten kontekst jest mi zupełnie nieznany. Masz jakieś przykłady, które potwierdzają, że jest tak jak mówisz?

Zresztą siłą rzeczy nie możesz znać kontekstu z samych screenów czyichś mediów społecznościowych, skoro nie wiesz, o czym ludzie rozmawiali na żywo i do czego rzeczywiście nawiązują w jakichś postach. Bo skąd?
Cytat 6: Przykład Dr Pizza dałem jako przykład pedofila, który swoją pedofilię pokazuje przez lata na różne sposoby mimo tego, że nie ma dowodu na to, że są jakiekolwiek ofiary.
Ale wiesz, że nawet jeśli ktoś ma skłonności pedofilne, ale nie daje im w rzeczywistości upustu, to formalnie rzecz biorąc jest niewinny? Tacy ludzie mogą się identyfikować z jakimiś podobnymi sobie, wypracowywać metody komunikacji, ale to za dupczenie rzeczywistych dzieci powinno się ich wsadzać, a nie za całą ich lajfstajlową otoczkę.
Cytat 7: Nie plotki, lecz fakty z ich życia, aktywności i powiązań, które wskazują na coś więcej niż dziwny gust artystyczny, czy robienie sobie głupich żartów.
Skoro nie ma konkretnych dowodów w czyjejś sprawie, to są to na razie zwykłe plotki.
Cytat 8: Jak już napisałem, nie trzeba mieć żadnej ofiary pedofila żeby podejrzewać jego pedofilię, jest cała masa różnych aspektów pedofilów dzięki którym można podejrzewać pedofilię. FBI nie po stworzyło listę symboli pedofilskich żeby stwierdzać obecność pedofilów w jakimś miejscu tylko i wyłącznie na podstawie istnienia ofiar. Według ciebie jeśli ktoś używa slangu pedofilskiego w kontekście dzieci, to nie ma się prawa do posiadania własnych podejrzeń w jego sprawie?
Ale mnie nie obchodzą podejrzenia, tylko konkretne zarzuty - już o tym pisałem. Bo równie dobrze może się okazać, że cała ta bańka towarzyska to w rzeczywistości ludzie z jakimiś inklinacjami do pedofilii, którzy jednak nie wykorzystali seksualnie ani jednego dziecka - poprzestając na fantazjach i tego rodzaju komunikatach. I co w przypadku takiej opcji? Formalnie niewinni.
 

owerfull

Member
59
43
Cytat 1:

Wszystko co napisałem da się potwierdzić, czy uznajemy to za dowód na ich skłonności pedofilskie, czy nie to już inna sprawa. Jeśli podejść do tego racjonalnie, to osoby, które seksualizują dzieci/traktują je pogardliwie w kontekście seksualnym, używają pedofilskiego slangu, znają się ze skazanymi pedofilami, ich otoczenie używa symboli uznanych przez FBI za pedofilskie, mailują niezrozumiale, kolekcjonują pedofilską sztukę, są fizycznie obecni na dniach adopcji i interesują ich te dni, dodatkowo otaczając się ludźmi pracującymi w organizacjach mających dostęp do dzieci - powinny być obiektem oficjalnego śledztwa.

Cytat 2: Wszystko, od samego początku. Bill Clinton 26 krotnie leciał Lolitą Express na której wykorzystywano nieletnie dziewczynki, a któy to samolot należy do skazanego pedofila Jeffrey Epsteina. Bill Clinton po strzelaninie zrobił dotację pizzerii Alefantisa, Hillary Clinton wysyłała mu list prywatnie ( przed strzelaniną ) i często gościła biznesy na tej ulicy ( te używające te dziwne symbole), Bill Clinton wstawiał się za porywaczy dzieci na Haiti, przypominam, że na ulicy na której 4 biznesy stosują 4 symbole łudząco podobne do symboli uznanych przez FBI za pedofilskie siedzibę ma też Beyond Borders którzy zwalczają handel dziećmi na Haiti, te 4 biznesy i Beyond Borders znajdują się dosłownie na 30-50 metrach, na tej samej ulicy obok siebie. Dodatkowo pod opiekę Billa Clintona trafiają dzieci pary gejowskiej, których procesy adopcji są naocznie obserwowane przez Justina Barrowsa, który budował Comet Ping Pong, Alefantis lajkuje jego aktywność z tych dni adopcji. Sam Barrows postował na swoim Instagramie buciki niemowlaków podwieszane w opuszczonych budynkach na suficie, czapki dziecięce leżące w trawie, zdjęcia udowadniające, że posiada dzieci o różnym kolorze skóry, napisy "pomocy, ratunku na ścianach", "pomocy" na rozdartym w pół przemokłym kartonie leżącym na betonowej posadzce ( James Alefantis ofc lajkuje to ), czy obraz rodziny z dzieckiem w środku na murze, gdzie dziecko jest wyraźnie zamazane z Joe Willsem ( inny osobnik, który budował CPP i robił sobie fotki z noworodkami, które postował James ) komentującym, że taki poziom rdzy występuje tylko po regularnej aplikacji moczu. Dodatkowo ten sam Barrows posiada edycję Lolity wartą więcej niż 4000$ Nie muszę chyba przypominać, że ta książka opowiada o pedofilu.

Dodatkowo jak już wspomniałem organizacja Franka Giustry ( z którym Bill Clinton zajmuje się Haiti i z któym Bill jest wiele razy fotografowany ) zajmująca się dziećmi uchodźcami używa perfekcyjnej wręcz wariacji symbolu pedofilskiego "Boy Lover".

Cytat 3: https://www.urbandictionary.com/define.php?term=swords
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Sword Swallowing
https://en.wiktionary.org/wiki/sword_swallower
https://www.cinemablend.com/televis...ell-was-the-most-savage-character-on-the-show

Ogólnie żarcik z mieczem jest wyjątkowo znany. Prawdopodobieństwo, że dawanie mieczy dzieciom w kontekście małej dziewczynki ( oznaczył jej imię hasztagiem ) oznacza coś seksualnego wzrasta po zbadaniu kontekstu aktywności tych ludzi. Sam obrazek wyizolowany nie dowodzi niczemu, chodzi o kontekst.

Cytat 4: Tym się powinny zajmować służby, sam jednak fakt, że tacy ludzie istnieją tak wysoko postawieni oznacza, że skandal nie jest całkiem z dupy, wręcz powiedziałbym, że jest potencjalnie największym.

Cytat 5: Plotki według mnie by były gdyby nie było żadnych weryfikowalnych faktów na temat tych ludzi, tutaj przytłaczająca ilość faktów wskazuje na zainteresowania pedofilskie.

Cytat 6: Od ustalenia tego czy rzeczywiście kogoś wykorzystują/mordują są oczywiście służby, ale sami cywile powinni badać takie sprawy, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi w służbach.

Tutaj ogólnie prawdopodobieństwo, że oni naprawdę wykorzystują dzieci jest większe niż mniejsze, ponieważ nie są to tylko żarty twitterowe i forumowe jak w przypadku Dr Pizza, ale również żarty w kontekście prawdziwych dzieci do których oni mają dostęp i przypinanie taśmą do stołów prawdziwych dzieci, używanie pedo slangu, powiązania z naprawdę skazanymi pedofilami, powiązania z organizacjami mającymi fizycznie dostęp do dzieci i teoretycznie zwalczające handel nimi i wykorzystywanie seksualne, fizyczna obecność na dniach adopcji i zainteresowanie nimi, używanie symboli uznanych przez FBI za pedofilskie. Powiedziałbym, że gdyby porównać Dr Pizza i Jamesa Alefantisa i jego szajkę, to prawdopodobieństwo wykorzystywania dzieci w ich przypadku jest wręcz nieporównywalne.

Jeśli James podpisuje taką chłodnię:
https://pbs.twimg.com/media/DEOO3P-UwAIOWaZ.jpg
#murder
Ktoś inny "Po prostu spłucz gdy skończysz"
Ktoś inny "Pokój morderstw"
Ktoś inny "Gdzie wilkołaki zamykają się w czasie pełni księżyca?"
I te same osoby lubują się w oglądaniu/komentowaniu/tworzeniu czegoś takiego:

https://i.ytimg.com/vi/uay00t6h8ak/maxresdefault.jpg
https://www.wanttoknow.info/sexabus.../b0603ba3a1c9cda772814eaa703dc13e9a413886.png - Trumny wielkości dzieci.
https://archeologiamisterica.files.wordpress.com/2017/04/myfavpedo.jpg?w=680 Brat twórcy tych konstrukcji o swoich kumplach "My favorite pedo"
https://pbs.twimg.com/media/Dy-Vfk-XgAMKXKW.jpg Piszą, że dziecko potrzebuje klatki/że dziecko ma miękkie kości.
https://archive.fo/CB0xn/a1f9affaf55a8510faaaa74de36c88fe349fccbe/scr.png Lajkują takie foty ( ten koleś co tworzy te trumienki, lecz pod innym kontem jak ustalono na Voat )
Osoby, które napisały "Spłucz gdy skończysz" i "Gdzie wilkołaki zamykają się w czasie pełni" lubią to:
https://archive.fo/8yPW5/c2b9678f47e6292930005fba7104e47d20db4655/scr.png
Czy to:
https://archive.fo/shLc7/815b8c2257b1bd59cee40d97f5e0c00c9f1e3d32/scr.png
Jeszcze inna osoba, która skomentowała #killroom podpisany przez Alefantisa jako #murder postuje to:
https://i.4pcdn.org/pol/1478762050937.jpg
Oczywiście obowiązkowo James obecny na jego profilu, musi naprawdę lubić te dzieci ; ) Żarty o ping pongu jak zwykle. Naprawdę ciekawa zgraja zebrała się żeby komentować metaliczną chłodnię, co w niej takiego ciekawego?
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
No i patrz pan z jak wielkiej chmury deszczu brak. Tyle niejasnych powiązań, podejrzanych zachowań, dziwacznych zbiegów okoliczności i całej masy przesłanek, a i tak nie można z tego wydusić żadnego konkretnego zarzutu. Bida z nyndzą.

Jaką korzyść można więc odnieść z poznania tej historii? Że gdy będziesz w Waszyngtonie, nie zabierzesz dziecka do Comet Ping Pong? Albo nie kupisz córce lodów marki Algida, żeby nie było, że chcesz od niej loda?


Przede wszystkim jeżeli ktoś coś wyrywa z kontekstu, to zwolennicy Pizzagate, bo skąd mamy wiedzieć jaki jest rzeczywiście slang amerykańskich pedofili? Gdzie są oficjalne źródła FBI - a nie obrazki z internetów niewiadomego pochodzenia - które świadczyłyby, że rzeczywiście posługują się oni podobną symboliką? Masz jakieś linki do pdfów z oficjalnymi źródłami, czy znowu wierzysz na słowo?

Skoro uważasz, że cała ta Pizzagate to taki mur-beton, dlaczego nawet outlety związane z Republikanami, takie jak Fox News, zaczęły tę akurat aferę debunkować? Dlaczego od sprawy odżegnał się również Alex Jones, który wcześniej aktywnie zajmował się jej promocją?

Przecież gdyby przyłożyli się do jej potwierdzenia, to odnieśliby niesamowitą korzyść z może największego w dziejach obsmarowania całej wierchuszki Demokratów - i to na jaką skalę. Więc jak uzasadniasz bierność i odstąpienie od tej afery Republikanów?

Cytat 4: Tym się powinny zajmować służby, sam jednak fakt, że tacy ludzie istnieją tak wysoko postawieni oznacza, że skandal nie jest całkiem z dupy, wręcz powiedziałbym, że jest potencjalnie największym.
Nie jest całkiem z dupy - przez Epsteina na przykład - bo na tym polega technika dezinformacji, żeby prawdę mieszać z bzdurami. I dlatego w tym wypadku to wersja oficjalna, jest najbardziej wiarygodną i wyjaśnia również zachowanie Republikanów i Jonesa:

https://nyti.ms/2Dk4Kfn

Jeśli James podpisuje taką chłodnię:
https://pbs.twimg.com/media/DEOO3P-UwAIOWaZ.jpg
#murder
Ktoś inny "Po prostu spłucz gdy skończysz"
Ktoś inny "Pokój morderstw"
Ktoś inny "Gdzie wilkołaki zamykają się w czasie pełni księżyca?"
I te same osoby lubują się w oglądaniu/komentowaniu/tworzeniu czegoś takiego:

https://i.ytimg.com/vi/uay00t6h8ak/maxresdefault.jpg
https://www.wanttoknow.info/sexabus.../b0603ba3a1c9cda772814eaa703dc13e9a413886.png - Trumny wielkości dzieci.
https://archeologiamisterica.files.wordpress.com/2017/04/myfavpedo.jpg?w=680 Brat twórcy tych konstrukcji o swoich kumplach "My favorite pedo"
https://pbs.twimg.com/media/Dy-Vfk-XgAMKXKW.jpg Piszą, że dziecko potrzebuje klatki/że dziecko ma miękkie kości.
https://archive.fo/CB0xn/a1f9affaf55a8510faaaa74de36c88fe349fccbe/scr.png Lajkują takie foty ( ten koleś co tworzy te trumienki, lecz pod innym kontem jak ustalono na Voat )
Osoby, które napisały "Spłucz gdy skończysz" i "Gdzie wilkołaki zamykają się w czasie pełni" lubią to:
https://archive.fo/8yPW5/c2b9678f47e6292930005fba7104e47d20db4655/scr.png
Czy to:
https://archive.fo/shLc7/815b8c2257b1bd59cee40d97f5e0c00c9f1e3d32/scr.png
Jeszcze inna osoba, która skomentowała #killroom podpisany przez Alefantisa jako #murder postuje to:
https://i.4pcdn.org/pol/1478762050937.jpg
Oczywiście obowiązkowo James obecny na jego profilu, musi naprawdę lubić te dzieci ; ) Żarty o ping pongu jak zwykle. Naprawdę ciekawa zgraja zebrała się żeby komentować metaliczną chłodnię, co w niej takiego ciekawego?
A tak na dobrą sprawę, to skąd wiadomo, że wszystkie te wpisy na społecznościówkach należą faktycznie do Alefantisa, a nie zostały spreparowane? Masz do nich linki, czy wszystko pochodzi z obrazków znalezionych i rozpowszechnianych w internetach?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
Nie, to dowód, że jacyś zwyrodnialcy zmuszają do seksu oralnego niejaką Olę. I się tym chwalą, komunikując za pomocą flagi innym pedofilom, jaką tam mają wielką uciechę!

To wszystko jest powiązane!
 

owerfull

Member
59
43
"Gdzie są oficjalne źródła FBI - a nie obrazki z internetów niewiadomego pochodzenia - które świadczyłyby, że rzeczywiście posługują się oni podobną symboliką? Masz jakieś linki do pdfów z oficjalnymi źródłami, czy znowu wierzysz na słowo?"

https://wikileaks.org/wiki/FBI_pedophile_symbols
https://archive.org/details/ClogoPamphetUnderstandingPedophilia
https://archive.is/7jU3I
https://archive.is/eCx8z

W przypadku biznesów na Chevy Chase w Waszyngtonie, mówimy o 4 biznesach na 30 metrach, które używały czterech ( a są tylko 4 ... ) łudząco podobnych symboli. Dodatkowo Elpida Home powiązana z Billem Clintonem używa podobnego symbolu. Sporo tych zbiegów okoliczności dookoła Billa ;)

"Skoro uważasz, że cała ta Pizzagate to taki mur-beton, dlaczego nawet outlety związane z Republikanami, takie jak Fox News, zaczęły tę akurat aferę debunkować? Dlaczego od sprawy odżegnał się również Alex Jones, który wcześniej aktywnie zajmował się jej promocją?"

Można to wytłumaczyć na wiele sposobów, nie chciały zwyczajnie poruszać takich tematów, bo są zbyt kontrowersyjne, poza tym sam Trump był dobrym kumplem z Billem Clintonem i Epsteinem. Denny Hastert zresztą powiązany z Tonym Podestą przez utrzymywanie kontaktów, to republikanin. Alex Jones odżegnał się od sprawy tylko dlatego, że miał problemy prawne z Jamesem Alefantisem, co ciekawe to jego pierwsze tak poważne problemy jakie pamiętam.

Alex Jones nawet nie zaczął Pizzagate więc wspominanie go w tym temacie nie ma sensu, absolutnie najmniejszego sensu. Pizzagate zostało rozpoczęte przez anonimowego użytkownika, który zalecił przeszukać maile Podesty pod kątem zakodowanych według niego słów - pizza/hot dogs itd.

"A tak na dobrą sprawę, to skąd wiadomo, że wszystkie te wpisy na społecznościówkach należą faktycznie do Alefantisa, a nie zostały spreparowane? Masz do nich linki, czy wszystko pochodzi z obrazków znalezionych i rozpowszechnianych w internetach?"

Oczywiście, że mam:

https://boycottvoodoodoughnutandpizzaslut.wordpress.com/
https://www.flickr.com/photos/146343979@N02/
https://www.wanttoknow.info/sexabuse/james-alefantis-instagram

I wiele innych archiwów, zostały zwyczajnie w świecie zarchiwizowane. Tak samo jak konto Justina Barrowsa:
https://voat.co/v/pizzagate/1525501

Poza tym sam James Alefantis przyznał się, że to jego konto:

Tylko przyjął linię obrony razem z Fox News.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
OK, to w takim razie życzę powodzenia w dalszych działaniach mających na celu zdemaskowanie całej intrygi.
Miłego dnia.
 

Redrum

Active Member
698
165
ziomeg

nie zebym nie chcial debatowac z takim gish gallopem ale

zastanawiales sie moze nad sprawdzeniem innych zrodel informacji

w sensie, tak grubo spoza gównoźródeł anoncontentu

czy tak na pełnej czerwonej tabletce idziesz w efekt potwierdzenia w sprawie która została spreparowana i obalona

tak pytam
 

owerfull

Member
59
43
@Redrum

Pewnie, tzw "debunking" od Niu jork tajmsa, snopesa i szeregu innych jest słaby i niewiarygodny. Porównując np symbol Boy Lover do logo AOL dyskredytują swój artykuł i obalają co najwyżej chochoła. Zresztą o takim jabbarossie wie mniej niż 13 tysięcy ludzi, tyle wyświetleń miało znalezisko o nim na Voacie, a ilość osób, które o nim pamiętają jest pewnie znacznie znacznie mniejsza. Więc jego nazwisko nigdy nie jest wymieniane w tzw "innym źródle informacji.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
Tak w zasadzie, to ja nie chcę nikogo odwodzić od wiary w takie czy inne teorie spiskowe.

W sumie, muszę się zreflektować, bo się bezmyślnie zapędziłem w debunkowanie tego, a przecież powinno mi pasić, że konspiracjonizm się rozwija, bo uderza on przecież w demokrację, za jaką niezbyt przepadam.

Rosenblum believes this new form of conspiracism amounts to a direct attack on the foundations of liberal democracy and what she calls “knowledge-producing institutions.” As conspiracism takes root in our politics, she says, we lose our capacity to deliberate about the direction of the country. And ultimately, democracy itself becomes impossible.

[...]

You can’t have a functioning democracy without a plurality of knowledge-producing institutions. You need universities and scientists and government agencies, and so on. And to the extent that those institutions are discredited in the public’s mind, to the extent that people think they can make policy without relying on the knowledge those institutions produce, the government will become dysfunctional. And the more dysfunctional it becomes, the more illegitimate it will seem to more and more people.

At the same time, all this conspiracism erodes trust not just in public institutions but in our fellow citizens. We’re obliterating trust in each other and in the political competition, and that’s a direct attack on the foundations of democracy. Liberal democracy requires a minimum amount of mutual trust among citizens, and conspiracism destroys it.

658.png

So - keep calm and remember 9/11 was inside job, kids.
 

owerfull

Member
59
43
Ostatnia edycja:

tolep

ChNiNK! ChP!
7 789
13 598
Umówmy się więc, że jeżeli masz prawdziwą teorię spiskową o prawdziwym spisku, to upubliczniaj ją poza czasem, w którym ludzie mają w zwyczaju bezmyślnie obrzucać innych gównem, żeby za wszelką cenę dostać się do władzy, OK?
Co to znaczy "upublicznij"? Pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje jeśli komuś nie będzie zależało na rozdmuchaniu sprawy. Żeby mieć rozgłos, musisz mieć media, a media są tylko partyjne.

Weźmy przykład Swetru, tego idioty co przepisał na zone majątek, a potem zaczął ją publicznie zdradzać. Miesiącami sie ten romans ciągnął, wspominali o nim otwartym tekstem tacy ludzie jak Rafał O-F i trzeba było ciamajdanu w Warszawie, by partyjne media PiS rozdmuchały Maderę.

A żeby walczyć z mediami, muszisz mieć za sobą wkurwionego i mściwego miliardera, jak Hulk Hogan, w osobie Petera Thiela.
 
Ostatnia edycja:

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 855
6 984
Jeffrey Epstein został aresztowany. Na prawników to chyba wydał majątek, że tak długo był na wolności.

Billionaire pedophile Jeffrey Epstein was arrested for allegedly sex trafficking dozens of minors in New York and Florida between 2002 and 2005, and will appear in court in New York on Monday, according to three law enforcement sources. Saturday's arrest by the FBI-NYPD Crimes Against Children Task Force comes about 12 years after the 66-year-old financier essentially got a slap on the wrist for allegedly molesting dozens of underage girls in Florida.

For more than a decade, Epstein’s alleged abuse of minors has been the subject of lawsuits brought by victims, investigations by local and federal authorities, and exposés in the press. But despite the attention cast on his alleged sex crimes, the hedge-funder has managed to avoid any meaningful jail time, let alone federal charges.
https://www.thedailybeast.com/jeffr...r-sex-trafficking-of-minors-source?ref=scroll
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 770
21 504
Co to znaczy "upublicznij"? Pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje jeśli komuś nie będzie zależało na rozdmuchaniu sprawy. Żeby mieć rozgłos, musisz mieć media, a media są tylko partyjne.
To w jakich konkretnie partyjnych mediach szerzą sie płaskoziemcze virale? Albo rozkminy o zamachu na JFK?
 
Do góry Bottom