Cejrowski w Teksasie

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Nie było giwer! Nawet grzechotnika nie mieli czym odjebać tylko go kijkami szturchali, sorki kawador lajka nie będzie :(

Taka ciekawostka. Amunicje śrutową do rewolwerów i pistoletów (a także małokalibrowych karabinów) w USA nazywa się albo rat shot albo snake shot i jak same nazwy wskazują zawsze używało się głównie do strzelania do szczurów, węży itp.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rat-shot

tak wygląda wersja kalibru 22
.22LR_ratshot.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
19:45

- czwartek: skradziono akumulator;
- sobota: skradziono 3 kartony papierosów;
- poniedziałek: skradziono radio z samochodu;
- wtorek: odnaleziono radio;
- środa: skradziono trzy puszki nieznanego alkoholu;

Cejro: "To są przestępstwa w dużym mieście na teksańskiej prerii" :)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Cejro mocno zaangażował się w promocje kultury posiadania i noszenia broni palnej. Wielki szacun za to (od 0:16):

Niemożność obrony. Nie mogę iść do sklepu jak w Teksasie i kupić sobie karabinu, którym obronią swoją rodzinę.

 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
To wstawiłbyś ciekawszy fragment z tego samego wywiadu:


edit: ciul, nie mogę ustawić znacznika czasowego w tym pluginie, zacząć od 8 minuty.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
To stary wywiad... Cejrowski strasznie bredził, ale on tak zawsze ma. Dlaczego? Stawiam na zbyt długi pobyt w Polsce.
Jak za długo tutaj siedzi to mu odbija z tymi chrześcijańskimi bzdurami, a jak znów wybiera się do Meksyku czy do Teksasu i wraca to inny człowiek.
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Szkoda że koniec. Szkoda też nie powiedział nic o historii Teksasu i o Konfederacji. Miał dobrą okazję której nie wykorzystał.
Trochę pod koniec wracał do tematów poruszanych wcześniej zamiast przedstawić inne rzeczy związane z Teksasem.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Odcinek 9 i przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Jeszcze będą odcinki z Teksasu i nie pytajcie ile.
Wiem tylko o emisji następnego odcinka, który dodam w niedzielę lub poniedziałek.


 
Do góry Bottom