Cejrowski w Teksasie

Hitch

3 220
4 872
W końcu, kierwa. Mega nudzą mnie jego wojaże po zadupiach czwartego świata. Choć i w nich potrafi dobrze gadać o wolnym rynku itp. Ale kiedy zaczyna sławić pana jezuska to uszy więdną. Oby w tym odcinku było dużo tego pierwszego i mało tego (co tam mało, w ogóle!) drugiego.
 

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
Parafrazując świętą trójcę kuców którą jest Max Korwin-Cejrowski, można powiedzieć, że Cejrowski będzie masakrował-w-teksasie-jak-jest.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Z Cejrowskiego to zawsze był taki Bolek.

Ale trzeba mu oddać, że ma przebłyski zdrowego myślenia i opowiadaczem dobrym jest.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Cejro wielbi (już dziś trochę mniej) i sławi Bolesława do dzisiaj. Nic się nie zmieniło...

Wnioski z mat. filmowego:

1). Uważa Bolka i Lolka za dobra narodowe. Za to Giga minus.
2). Krótka ocena Jaruzela jest trafna i ochoczo się pod nią podpiszę, nawet wyrwany ze snu o 3 nad ranem. Dodam, że JaRUSelski powinien dyndać.
3). Cejrowski zdaje się nie kumać, że Kaczor też komunista, tylko nacjonalny. W związku z tym pretensje, że Jarosław dogaduje się z komuchami, to masło maślane. Zatem minus.
4). Nie obejrzy ponownie "Rosemary's Baby", bo uważa go za manifest satanistyczny. Być może tak nawet jest, ale jak dla mnie, topowe osiągnięcie Polańskiego. Nigdy wcześniej i nigdy potem nie udało mu się nakręcić filmu tak doskonałego w każdym calu. Widocznie Kusy musiał go natchnąć. ;) BTW: lepszy manifest satanistyczny niż katolski, czy jakkolwiek chrześcijański, choć wg np. Dachtery, ruchy lucyferiańskie pragną globalnej komuny. Chrześcijaństwo też jest na wskroś czerwone. Wszystko chuj. Minus.
5). Nie wiem, co za blacharę mu pokazali, ale zgadzam się: brzydka jak noc jesienna w Polszy. Plusik, bo to bez znaczenia, kwestia gustu.
6). Stosunek do Szczuki. "FEMINICHA" - amen. Plus. Dodam, że tępa jak unijny nóż kuchenny i brzydsza od tej blachary. Kolejny mały plusik, bo nic nowego o Szczuce się nie dowiedziałem. nawet nazwisko ma szkaradne. Nie cierpię baby.

ps: Trochę na marginesie: biorę też pod uwagę zdanie Krzysia, że robi co mu przełożeni zlecają. Zawsze to roboczo zakładam, gdy chodzi o osoby mające władzę lub oddziałują w ten czy inny sposób na ludzi - czy to radio, tv, forum netowe, radio netowe itp. W necie (a dokładniej, w netowych radiach) istnieją przypadki osób (i to nadających) całkowicie omotanych przez agentów wpływu. Z sentymentu i pewnej sympatii, nie podam namiarów, choć aż mnie świerzbi.
 
Ostatnia edycja:

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
Nie było giwer! Nawet grzechotnika nie mieli czym odjebać tylko go kijkami szturchali, sorki kawador lajka nie będzie :(
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Będzie 6 części chyba. To pierwsza na razie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Uwielbiam słuchać jak gada Cejro!!
Nieważne o czym gada, ale zawsze robi to tak, że uszy jak radary nastawiają się same. Może w pasjonujący sposób rozprawiać o puszce po zupie leżącej pod przyczepą kempingową i człowiek słucha jak małe dziecko. Fenomenalny i rzadki skill!!
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Dokładnie tak jak napisałeś - "nawet, jak się z nim nie zgadzasz".
Tego katola cenię i koniec.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Super gada Cejro - dobry gawędziarz z niego. Będzie 8 odcinków o Teksasie. Mam nadzieję, że odwiedzi którąś z teksańskich metropolii.
 
Do góry Bottom