Biedroń 2020

Wybory prezydenckie w 2020 wygra...

  • Korwin

  • Biedroń

  • Żaden z powyższych


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Wątek o przyszłym prezydencie Polaków.

Na początek parę cytatów z wywiadu dla portalu Gazeta.pl:

z18899378Q,Robert_Biedron_Live.jpg

z18899376Q,Robert_Biedron_Live.jpg

Jako prezydent Słupska zdobył sobie sympatię mieszkańców.

z18899375Q,Robert_Biedron_Live.jpg

Pomimo dość młodego wieku Robert Biedroń ma kombatancką przeszłość.
Tu widzimy jak 11 listopada samotnie opiera się funkcjonariuszom reżymu.

c46dfdb6e8ccfeb075c2a4e2476e838f,641,0,0,0.jpg
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
Szczerze - nie mam nic przeciwko niemu, tzn. zaskoczył mnie facet tymi cięciami i generalnie niespierdoleniem się w chwilę po uzyskaniu stanowiska. Jasne, ciągle to lewus, ale z gatunku takich, których mogę szanować za wierność własnym poglądom. Bo wolę skurwieli prawidziwie ideowych od hipokrytów typu Kopacz, Tusku, cała UE.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Jakieś info/linki o tych cięciach i pozytywnych zmianach w Słupsku? Bo wszystko, co w związku z tym widziałem to komentarze lewaków, że taki fajny.

Sam Biedroń jest potwornie irytujący. Może jakby to był choc troche polski Milo Yiannopoulos to by mnie nie irytował, ale on niestetty nie masakruje lewaków każdą wypowiedzią, tylko jęczy. Bawi mnie te cale pierdololo z wydarzeniem na fejsbuku, ze ludzie beda glosowali na Biedronia w 2020. Zaznaczylem, ze by nie wygrała, ale nie zdziwiłbym się jakby wygrał, bo zadziałałby casus czesci wyborców Obamy - "pojde na niego zaglosowac, bo nie jestem nietolerancyjny". A ON SIE PRZECIEZ TAK MILO USMIECHA I TAK SPOKOJNIE MOWI.
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie, głosowanie wciąż trwa!

Dotychczasowe wyniki, póki co Prezydent Słupska Robert Biedroń miażdży Korwina:

tetetete.jpg
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
"Członkowie RN zamiast 1,2 tys. zł dostaną 500 zł miesięcznie, zaś prezesi 700 zamiast 1,6 tys. zł. Prezydent zmniejszył też liczebność rad nadzorczych.

Władze miasta zlikwidowały także jedną ze spółek - Agencję Promocji Regionalnej Ziemia Słupska. Zwolniony zarząd i radę nadzorczą zastąpił prawnik, który ma dokończyć proces likwidacji."

http://www.portalsamorzadowy.pl/pra...iedron-ciecia-w-miejskich-spolkach,67539.html

Pierwsze z brzegu.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
"Członkowie RN zamiast 1,2 tys. zł dostaną 500 zł miesięcznie, zaś prezesi 700 zamiast 1,6 tys. zł. Prezydent zmniejszył też liczebność rad nadzorczych.

Władze miasta zlikwidowały także jedną ze spółek - Agencję Promocji Regionalnej Ziemia Słupska. Zwolniony zarząd i radę nadzorczą zastąpił prawnik, który ma dokończyć proces likwidacji."

http://www.portalsamorzadowy.pl/pra...iedron-ciecia-w-miejskich-spolkach,67539.html

Pierwsze z brzegu.

Czy KORWiN go przyjmie? :p
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Szczerze - nie mam nic przeciwko niemu, tzn. zaskoczył mnie facet tymi cięciami i generalnie niespierdoleniem się w chwilę po uzyskaniu stanowiska. Jasne, ciągle to lewus, ale z gatunku takich, których mogę szanować za wierność własnym poglądom. Bo wolę skurwieli prawidziwie ideowych od hipokrytów typu Kopacz, Tusku, cała UE.
Gość ma po prostu łeb na karku i konkretny pomysł na swoją karierę polityczną i wizerunek, wie jak się odróżnić od tłumu innych politykierów, swój homoseksualizm wykorzystuje, a nie epatuje nim - robi po prostu wszystko profesjonalnie, ładnie się uśmiecha, gada to samo co wszyscy politycy, tylko trochę ładniej i wygląda jakby szczerze. Stawiam, że jeśli będzie potrafił wykorzystać swój homoseksualizm (pierwszy polski prezydent/premier-gej) za 20 lat może mieć podobne "osiągnięcia" co Tusk, bo to podobny luz, pewność siebie, prezencja.
Co oczywiście nie znaczy, że zgadzam się z jego poglądami, znając życie, to jedyne co nas łączy to chęć dekryminalizacji trawy.
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Gość ma po prostu łeb na karku i konkretny pomysł na swoją karierę polityczną i wizerunek, wie jak się odróżnić od tłumu innych politykierów, swój homoseksualizm wykorzystuje, a nie epatuje nim - robi po prostu wszystko profesjonalnie, ładnie się uśmiecha, gada to samo co wszyscy politycy, tylko trochę ładniej i wygląda jakby szczerze. Stawiam, że jeśli będzie potrafił wykorzystać swój homoseksualizm (pierwszy polski prezydent/premier-gej) za 20 lat może mieć podobne "osiągnięcia" co Tusk, bo to podobny luz, pewność siebie, prezencja.
Co oczywiście nie znaczy, że zgadzam się z jego poglądami, znając życie, to jedyne co nas łączy to chęć dekryminalizacji trawy.
Sądząc po tym co robi w Słupsku jest też w miarę odpowiedzialny w sprawach budżetowych.
Może to pod publiczkę ale nawet jeśli, to i tak świadczy że ma niską preferencję czasową - z punktu widzenia charakteru tak czy inaczej jest to zaleta.
 
Ostatnia edycja:

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Biedroń to lewacki świr.

"Największe kontrowersje wywołuje próba wprowadzenia zasady dotyczącej parytetu płci. Chce ją wprowadzić prezydent Robert Biedroń. Zgodnie z proponowanym zapisem przy nadawaniu nowych nazw odwołujących się do osób należy stosować parytet płci polegający na równości proporcji pomiędzy upamiętnianymi w mieście kobietami i mężczyznami. "

Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/art/8177801,wraca-idea-parytetu-plci-w-nazwach-ulic-radni-zaglosuja,id,t.html


http://www.gp24.pl/wiadomosci/slups...nie-wpuszcza-do-slupska-cyrku-arena,id,t.html
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Heh, parytet płci w nazwach ulic to chyba jeden z najmniej szkodliwych lewackich pomysłów jakie można sobie wyobrazić.
Podejrzewam, że to ochłap rzucony przez Prezydenta Biedronia lewakom żeby w zamian poparli jego liberalne reformy budżetowe.
 
Ostatnia edycja:
F

Filip

Guest
Jeśli teraz wygra pis, to kto wie, czy ludzie nie przerzucą się na lewice po takim czasie.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Korwin w 2020 r.? Nie wiem jak dobre baterie teraz żydoreptilianie montują w tych swoich cyborgach, ale może być ciężko.
635337790222261411.jpg
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Żeby wam się we łbach nie poprzewracało od tej liberalności Biedronia.


Władze Słupska zamierzają otworzyć w szkołach gabinety stomatologiczne. Prezydent miasta Robert Biedroń przypomina, że kiedyś dentystę można było spotkać w każdej większej szkole.

Przyjazd lekarzy z Warszawy będzie kosztował miasto 15 tys. złotych – Po trzy złote na dziecko, udało się zrobić dobry interes – powiedział Biedroń „Głosowi Pomorza”.

Wiceprezydent Danilecka-Wojewódzka dodała na antenie Radia Gdańsk, że w planach są także szkolne gabinety stomatologiczne.
– Musimy zacząć ten program, bo jak pokazują statystyki, próchnica to bardzo poważny problem uczniów. Zaraz obok zmiany nawyków żywieniowych musimy popracować nad tym elementem kondycji zdrowotnej dzieci – powiedziała wiceprezydent. Pierwsze gabinety mogą zostać otwarte już w 2016 roku.​

http://natemat.pl/148551,robert-bie...ch-szkol-gabinety-stomatologiczne-dla-uczniow
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Prezydent Biedroń nie może na razie znieść państwowej służby zdrowia. Dlatego póki co stara się jak najbardziej obniżyć jej koszty - m.in. zapobiegając próchnicy obywateli Słupska od najmłodszych lat.
 
Ostatnia edycja:

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Biedroń został jednym z najlepszych posłów mijającej kadencji w rankingu „Polityki”

13 najlepszych posłów kadencji 2011–2015 wg „Polityki”:
  • Andrzej Adamczyk (PiS)
  • Robert Biedroń – dziś już poza Sejmem, ale wszedł do niego z wielkim impetem, początkowo jako obrońca mniejszości seksualnych, walczący o uchwalenie ustawy o związkach partnerskich, szybko zdobył uznanie jako członek komisji spraw zagranicznych (panowała nawet opinia, że jest opoką tej komisji) i sprawiedliwości. Katalog podkomisji, w których pracował nad różnymi ustawami, jest imponujący, to kilkadziesiąt pozycji. Bardzo dobre wystąpienia podczas obrad plenarnych. Wielka kultura osobista. Dziś niewątpliwie Robert Biedroń dzięki swej sejmowej pracy stał się nadzieją polskiej polityki, zwłaszcza lewicy.
  • Marek Biernacki (PO)
  • Andrzej Dera (Zjednoczona Prawica)
  • Ludwik Dorn (niezrzeszony)
  • Anna Grodzka (niezrzeszona)
  • Joanna Mucha (PO)
  • Cezary Olejniczak (SLD)
  • Sławomir Piechota (PO)
  • Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska (SLD)
  • Krystyna Skowrońska (PO)
  • Krzysztof Szczerski (PiS)
  • Stanisław Żelichowski (PSL)
 
Do góry Bottom