Andrzej Lepper nie żyje. Samobójstwo?

D

Deleted member 427

Guest
A ja będę do oporu drążył wątek tajemniczego rusztowania - poniżej nowa relacja m.in o rusztowaniu, przygotowana przez prestissimoLIVE:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=84QYyZ95U0I&feature=player_embedded[/video]
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja bym to podsumował tak. Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Służby zniszczyły to co zrobiły.
A wcześniej czy później ktoś popełni błąd i ta lub inna sprawa wyjdzie na jaw, to wtedy obrońcy systemu nie będą mieli żadnych argumentów prócz zwykłej siły.
 

Harry Angel

New Member
62
1
w moim przypadku Dane Harry Angel coś znaczą :)

nimi się właśnie prywatnie posługuję :)

co jest dowodem zabójstwa Andrzeja Leppera?

brak natychmiastowej sekcji zwłok po znalezieniu ciała świętej pamięci Andrew.

niestety Pan Andrzej jak wszyscy politycy przyczynił się na swoją zgubę do istnienia Zbrodniczego Systemu jakim jest Państwo Polskie ze swoimi Procedurami a zwłaszcza tak zwanym Aparatem Sprawiedliwości.

:). Aparat Sprawiedliwości a także Państwo Służb Specjalnych to największa instytucja kryminogenna jaka kiedykolwiek istniała w Polsce, czy Formalna, czy Nieformalna, i nie ma znaczenia czy to było Zomo, UB, SB, czy są to Służby w Nowym Państwie :). nie ma znaczenia czy są tam dawni Agenci KGB, WSI, czy ludzie wprowadzeni przez naturszczyków z PiSu. to jest z samej swojej istoty, jak każda CIA, czy FBI Instytucja Kryminogenna, zabijająca swoich własnych obywateli, w imię różnych, też tzw "państwowych interesów". nie jest to nawet klasyczna Mafia, jest to Mafia w Państwie.

to przez tą Mafię ludzie się sami w więzieniach wieszają, sami popełniają samobójstwa ludzie publiczni, a Postępowania ciągną się Latami, ulegając Przedawnieniom, a Ludzie za te Przedawnienia odpowiedzialni wchodzą na coraz bardziej Decyzyjne Stołki. i jakoś nikt nie wie, czemu to i jak to i kiedy się stało, a kto tym wszystkim pociąga i rządzi? ;)

Andrzeju, trzeba było zrobić prawo według którego każdy pozór śmierci samobójczej jest traktowany jak potencjalne na samobójstwo upozorowane morderstwo, a każdy prokurator czy inny urzędnik który nie wyda decyzji o natychmiastowej sekcji zwłok zamordowanego odpowiada przed odpowiedzialnością Karną, gnijąc w więzieniu jak pospolity przestępca, a de facto członek Państwowej Mafii :).

jednak oczywiście żeby Mafia mogła trwać, Służby Specjalne muszą mieć swoje wentyle bezpieczeństwa, luki, dziury w prawie i liczne furtki którymi mogą na podstawie Procedur wchodzić i wychodzić Tylnymi Drzwiami.

niestety przeciwko temu prawu, Andrzeju się nie przeciwstawiłeś. i sam za to w tej chwili zapłaciłeś.

to że Andrzej Lepper został zamordowany, i to do tego na 99% fizycznie jest dla mnie oczywiste.

czy jest ofiarą Polskich Specłużb, czy 'grup interesów' wszczepionych w formie agentów do tych Służb, którym mógł zagrozić, czy jest ofiarą KGB Białoruskiego, czy Rosyjskiego, czy Mafii wykorzystującej też dawne służby PRL w naszym kraju, tego nie wiem, i nie mam zielonego pojęcia.

nigdy nie uwierzę natomiast w Samobójstwo Andrzeja Leppera. tak jak w jakiekolwiek Samobójstwo faceta, którego Sekcję Zwłok robi się kilka dni, po jego śmierci :)

ilość substancji "obezwładniających" jakie mogły się w tym czasie "rozpuścić" jest niezliczona.

dlaczego podejrzenie pada wcale nie na porachunki biznesowe, czy stronę białoruską, ale na właśnie Państwową Polską Mafię? dlatego że w Polsce nie ma jakiejkolwiek Kontroli Cywilnej nad takimi czy innymi Polskimi Służbami, a dziennikarze "śledczy" mają gówno w głowie i pewnie są przez te służby niekiedy podstawiani.

Państwo bez Cywilnej Kontroli nad działaniem jednostek w postaci amerykańskiej CIA, oraz jawnej próby rozliczania działań tych służb, jest Państwem Służb Specjalnych, które Kręcą Sceną Polityczną. czy kiedykolwiek się to w Polsce skończyło? oczywiście NIE.

czy widzieliście reakcję Polityków na to co się stało z posłem Gruszką? :)

Politycy "wolą się nie zbliżać" do tych spraw. za to mają takich swoich tajemniczych "fachowców" jak na przykład Konstanty Miodowicz :), którym dają carte balnche do rozpierdalania konkurencji politycznej.

Andrzej wiedział sporo, nie dlatego że był taki w kurwę mądry. Andrzej miał zainteresowanych tym informatorów. problemem było jedynie udokumentowanie informacji i przedstawienie jej w dowodach, czym na przykład ja się nigdy nie zajmowałem. Lepper mógł wiedzą nawet nowo zdobytą i hakami zawsze grać.

ale też uzmysłówcie sobie kurwa sprawę, że nawet jak "Samoobronę zrobiły służby" (i one też teoretycznie mogły do Leppera zawsze się odezwać), to tym bardziej inne służby zrobiły wszystkie inne partie będące dziś w Parlamencie. Państwo Służb Specjalnych nie jest zainteresowane żeby tacy ludzie jak Andrzej Lepper na przykład wąchali się z takimi ludźmi jak Bogusław Ziętek. dlaczego? dlatego że ponad 5% poparcia dla niemal "anarchistycznego" lewicowo :), i syndykalistycznie Ziętka to zarzewie konfliktów społecznych i "destabilizacji" kraju, oraz w ostateczności możliwość w dalekiej perspektywie zagrożenia dotychczasowej polityce tego kraju, a zarazem wypłynięcie "ruchów skrajnych" na szerokie wody. dla "bezpieczeństwa kraju" można takie rzeczy zrobić :). i może to zrobić legalnie aczkolwiek tajnie, Państwo Polskie :). wystarczy że Ziętek i PPP kontaktuje się z 'skrajnymi organizacjami lewackimi podejrzanymi o separatyzm i terroryzm", albo Ziętek czy personalnie Lepper może do Polski wpuścić nieświadomie wschodnich Agentów nawet robiąc te swoje biznesy, a Lepper personalnie ujawnić jakąś tam tajemnicę państwową. to nie jest Paryż, Londyn, czy Waszyngton, to Polska, a w USA "zdrajców" się zabija. oczywiście giną w tajemnicznych okolicznościach, albo popełniają najczęściej 'samobójstwa" :). tak jak pan który z ramienia ekspertów twierdził że przedstawiał Dowody na to że Broni Masowego Rażenia w Iraku, nie było. był znaleziony w parku, czy nie był? :)

dlaczego w Polsce, Służby LEGALNE, i Zalegalizowane, miałyby być bardziej humanitarne?

Kawadorze, mówisz o "realnie istniejących siłach". wskaż takie? może "antyestablishmentowe UPR" z Korwinem zarabiającym miliony na giełdzie? :))))

bajki o tym, że Leppera wykreowano na rzecz katalizowania buntu, którego poza Lepperem jakoś nikt nie zrobił, niestety nijak się mają do tego, że gdyby nie Samoobrona żadna siła by do parlamentu tego typu nie weszła, bo jej nie było. i nijak się mają do tego że kiedy Leppera nie ma, innej siły też nie ma. i kiedy go nie będzie, w najbliższych kilku latach też jej nie będzie. Leppera mogły popierać pewne frakcje, ale walczące z tym Systemem, a i tymi Służbami ponieważ w każdym Państwie po przemianach istnieją Frakcje Służb i Wojny Dawnych Służb z Nowymi Służbami. pierdolenie o tym że Lepper był wykreowany przez System a nie przeciw Systemowi nie trzyma się niestety kupy, bo nie było sensu kreować kogoś kto nie miałby w tym miejscu konkurencji. mało tego Ci powiem, żyjesz w jakiejś utopii chyba budowanej przez sympatyków UPR :), Lepper był przez wiele lat zwalczany, przez ten System w taki sposób, żeby go wyeliminować. nie byłoby dla mnie zaskoczeniem, że ludzie Służb (również tego Systemu- III RP) próbowali się do Leppera wślizgnąć, ale przylepić się próbowało wielu.

acha, i powiedziałem że Andrzej był Symbolem. masz lepszy symbol który wszedł do Parlamentu? gdyby nie Lepper wszedłby do Parlamentu? KURWA WSKAŻ.

bo może jestem ślepy.

ja chętnie bym go poparł, i jeszcze nawet w sprawach "newsów" powspółpracował. jakoś nie miałem przez te 10 lat z hakiem z kim. z Adamem Słomką? Generałem Wileckim? Janem Łopuszańskim? Leszkiem Bublem? :) noo, może "niezwiązanym ze służbami Palikotem"? :)
 
D

Deleted member 427

Guest
@Harry Angel

Kawadorze, mówisz o "realnie istniejących siłach". wskaż takie?

Ja.

A na serio - pisałem, cytat: To jest strategia stara jak świat - tworzenie wentyla bezpieczeństwa, aby zapobiec powstaniu siły politycznej, która mogłaby REALNIE namieszać i wykorzystać kryzys dla zakwestionowania prawowitości obecnego systemu.

Z tego zdania nie wynika, że istnieje w III RP jakaś "Realna Siła".

że gdyby nie Samoobrona żadna siła by do parlamentu tego typu nie weszła

Bo zazwyczaj jest tak, że jest jedna siła jakiegoś typu, która gdzieś wchodzi. Poza komunistami - oni wchodzą zawsze w liczbie kilkuset.

masz lepszy symbol który wszedł do Parlamentu?

Symbol czego? Kolejnej mutacji socjalizmu? Wiem, że Andrew to był swój chłop, zaszczuty przez rozwiedke, ale bez przesady. Z niego taki symbol oporu przeciwko Systemowi jak z Korwina - gdybym był progresywnym socjaldemokratą, to bym się modlił o takiego przeciwnika.
 

Harry Angel

New Member
62
1
postanowiłem się zainteresować hobbystycznie :), sprawą.

z doskoku mam kilka newsów.

w każdym razie na Andrzeja polowano od kilku miesięcy (przynajmniej).

to tak dla tła :)

informacje medialne.

http://monitorpolski.wordpress.com/2011 ... zynskiemu/

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lepper ... 01771.html

ciekawy jestem kiedy "emisariusz" ujawni "wiedzę" Leppera.

i pozostali dysponenci materiałów które Andrzej deponował.

i co o tym wspomną media na usługach służb specjalnych (w których się to ukaże?)

:))
 
D

Deleted member 427

Guest
Odgrzewam kotleta, bo władza zaangażowała się w ratowanie życia, a takie rzeczy trzeba nagłaśniać:

Gdy okazało się, że młody mężczyzna, który właśnie stracił ojca, może wymagać przeszczepu wątroby, premier Donald Tusk wydał ministrowi Michałowi Boniemu rozkaz: trzeba pomóc! Razem z minister Ewą Kopacz objęli nadzór nad leczeniem Tomasza. Nie minęło wiele czasu, a syn lidera Samoobrony już czuje się lepiej. I wygląda na to, że przeszczep nie będzie konieczny!

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1389 ... omosc.html
 
M

Matrix

Guest
Ale dlaczego w to się rząd wpieprzył ? Czyżby to było ultimatum : Albo Andrzej odchodzisz z tego świata, albo nie pomozemy twojemu synowi żyć. Dziwne, że tak łatwo udało im się odwrócić proces chorobowy syna Leppera.
 
D

Deleted member 427

Guest
Mnie bardziej interesuje, czy towarzysz Tusk i towarzyszka Kopacz wyłożyli na tę "interwencję" własne oszczędności czy skorzystali z cudzych pieniędzy. Stawiam na to drugie - gdyby socjaliści z ludzką twarzą pomagali ludziom za własne pieniądze, nie byłoby socjalizmu.
 

Mixol

New Member
90
1
Palikot w konfrontacji z Lepperem to petak. Dlatego usuneli Leppera zeby oczyscic przedpole dla Palikota i zagospodarowac "aktywnie niezadowolonych" To bylo wykonanie wyroku na Samoobronie - wczesniej zamordowano doradce Leppera i glowna ksiegowa. Szukaj w Googlach " zagadkowe samobojstwa " itp - zobaczysz ze od poczatku rzadow " partii milosci " w Polsce usunieto ok 140 osob na kierowniczych stanowiskach o patriotycznych pogladach. Polecam www.zamach.eu
Solidarni 2010,pl Smolensk- 2010.pl http://centralaantykomunizmu.blogspot.de/
takich stron jest wiecej i sa robione rzetelnie.
Jak zaczniesz myslec to sie przerazisz.
 
A

Aeger

Guest
W sumie mam wrażenie, że im człowiek bardziej patriotycznie nastawiony, tym bardziej zaślepiony historią. Z patriotyzmem nie ma co przesadzać - za dużo nie dobrze, bo wtedy człowiek głupieje jak np. Terlikowski, ale jeżeli za mało, to mamy takie potworki radziecko-polskie jak Miller.

A Solidarni i Smoleńsk2010 już podchodzą pod sektę - we wraku widzą wybawienie, w osądzeniu Tuska koniec świata a w Kaczyńskim nowego Boga. Jeszcze trochę i będą wykupywać plastikowe modele i się do nich modlić...
 

Mixol

New Member
90
1
Koniecznie przesluchaj !
http://www.youtube.com/watch?v=GWLiyrWKaxw
Skopiuj na dysk, bo jest usuwane.
Zastanawiales sie kiedys co ty i ew twoja rodzina, sasiedzi, wszyscy Polacy stracili w wyniku zamordowania Kaczynskiego? Ja juz nawet nie mysle o idei jak mysle o kasie, o przyszlosci. Nie odpowiadaj od razu - zbierz przez kilka dni informacje z roznych zrodel - wtedy odpisz.
 
A

Aeger

Guest
Godzina, która i tak mnie nie przekona - szkoda twojego czasu Mixol - ja nie chcę być przekonany, dla mnie nawet na rękę jest Smoleńsk - jak się już zdarzyło, to trzeba znaleźć jasne strony sytuacji. A nie tylko roztrząsać - wypadki chodzą po samolotach.
 

Mixol

New Member
90
1
„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, społeczeństwo zdemoralizowane i zdezintegrowane, instytucje państwowe nie działają, elity wyeliminowane, propaganda w trąby dmie - zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.” - Fryderyk Joliot-Curie

W tym tez jest twoja wina. Przed zyciem nie uciekniesz. To jest wojna a ty mowisz
ze nie chcesz byc przekonany i jest ci na reke. Powiem szczerze jestes albo durniem albo smierdzacym tchorzem i koncze korespondencje.
 
A

Aeger

Guest
Jeżeli to wojna, to wolę sobie stać po ich stronie, mają przynajmniej jakieś sukcesy. Twoja strona nie oferuje mi zupełnie nic.
 

CmO2

New Member
34
0
Lepper nie miał nic wspólnego ze Smoleńskiem, ludzie opanujcie się! Smoleńsk, Smoleńsk, i Katyń, eh... :)

Polecam moją audycję w której nakreśliłem trop motywu morderstwa, bo nawet jeśli sam się targnął na życie (mocno wątpliwe jednak), to ktoś go do tego przymusił... Czemu nikt, nawet z badających tą sprawę, tym tropem nie idzie?

...a oczywistym tropem są Klewki i "szmaragdy" SSmanów... wykonawcą tzw. "Układ Wrocławski"...
 
D

Deleted member 427

Guest
Najlepsze i tak pod wpisem:

Z Lepperem to jest oczywista sprawa, że nie było żadnego wybuchu, a zawinił pilot.
Wyobraź sobie pilota, który chce aby stewardessa przed lądowaniem pociągnęła Mu drąga.
Jak wiedzą lotnicy, ciągnięcie drąga zwiększa kąt natarcia skrzydła. To powoduje wzrost siły nośnej na skrzydle, ale tylko do czasu osiągnięcia KRYTYCZNEGO kąta natarcia.
Potem siła nośna skrzydła szybko spada do zera, a nawet do wartość ujemnej, zależnie od kąta natarcia.
Jeżeli facet ma długi, to jak najbardziej może dojść do załamania i samobójstwa.
 
Do góry Bottom