Andrzej Lepper nie żyje. Samobójstwo?

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wszyscy o tym piszą. Media też temat wałkują...
Nie byłem fanem tego pana ale "samobójstwo przedwyborcze" zaczyna mi śmierdzieć.
Sekuła, Baranina i wielu innych też "popełniło samobójstwa przez powieszenie".
Zaczyna być ciekawie.
 
C

Cngelx

Guest
Patrząc na indeksy giełdowe w ostatnim tygodniu, to możliwa jest fala samobójstw :/
 
A

Antoni Wiech

Guest
Nie chcę się wymądrzać, ale on mi kompletnie nie pasuje na typ samobójcy. Przeważnie to są ludzie skłonni do depresji, a on taki nie był, lub z dużym wahaniem nastrojów (lub tacy i tacy).

Żeby taki typ jak Lepper chciał się zabić musiałby być pod gigantyczną presją psychiczną jakiś długi czas, jedyna jak dla mnie możliwość. Mógł to być jakiś dobry szantaż np. że coś się stanie rodzinie. Tak czy inaczej to wg mnie musiała być ingerencja osób trzecich.
 
D

Deleted member 427

Guest
Toczące się sprawy w sądach + śmiertelna choroba syna + może długi. To dobry powód, żeby się zabić.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
kawador napisał:
Toczące się sprawy w sądach + śmiertelna choroba syna + może długi. To dobry powód, żeby się zabić.
Chorego syna się nie zostawia samego, tak nie postępuje ojciec!
Z tego co wiem to wielkich długów nie miał - jakieś kłopoty finansowe, kto ich nie ma?
A sąd ostatnio oddalił wobec niego zarzuty o gwałcie na p. Kaczmarek.

Także panie Kawador przynajmniej 2 pudła...

Ps. Jasnowidz Krzysztof Jackowski rozmawiał z Lepperem na 5 dni przed i mówił, że Lepper przygotowywał się do wyborów i chciał zrobić koalicję z 2 innymi partiami rolniczymi. Był mocno utwierdzony w tym postanowieniu, chciał walczyć - tak nie postępuje samobójca!

Więcej tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=gtzgI0bBkf8
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Może bym i uwierzył w tę teorię z synem i powodami osobistymi, ale nie jeśli miesiąc temu powiesił się w podobny sposób inny lider samoobrony.
 
D

Deleted member 427

Guest
Claude mOnet napisał:
Także panie Kawador przynajmniej 2 pudła...

Pan kawador zdaje sobie sprawę, że jego teoria nie trzyma się kupy, zwłaszcza po tym, jak dzisiaj rano przeczytał o samobójstwie doradcy Leppera.
 

whirlinurd

Member
556
19
a czytaliście ostatni felieton znanego zwolennika podwyższania podatków Jacka Żakowskiego? :) "Lepper to ofiara nacisków, brutalnej nagonki CBA" a może to nagonka jego brutalnego Urzędu Skarbowego? nie?
 

Harry Angel

New Member
62
1
myślę że jest jasne że Andrzej nie szarpnął się na sznurze.

nie badałem nigdy jakoś specjalnie spraw wokół alternatywnych środowisk politycznych, a wiele się działo w tym temacie w latach 90tych, jednak wtedy byłem trochę innym, przede wszystkim wzrostem człowiekiem :)

kiedy urosłem w sumie popierałem te nisze na rzecz pluralizmu czyli równouprawnienia wszystkich poglądów i nadreprezentacji w życiu politycznym, negując wyższość jakichkolwiek środowisk politycznych nad innymi. uważałem że demokracja na tym ma polegać skoro już jest, żeby robol rządził inteligentem a nie na odwrót. a w każdym razie społeczeństwo wraz ze wszystkimi swoimi niszami sobą anie elita nim.

tak więc jakieś tam zbliżenie z tymi alternatywnymi środowiskami miałem, nawet kiedyś zainteresowało mnie powołane przez Andrzeja Centrum Informacji Antyaferalnej. miałem nawet myśl coś tam zarobić na tym i parę newsów mu dostarczyć, ale jakoś nie wyszło, w sumie nigdy nie zajmowałem się sam z siebie polityką, pomagałem prywatnym ludziom bądź działałem na własny rachunek czyli sprawdzałem i załatwiałem sprawy Sam dla Siebie :).

co do śmierci, jest to Wyrok.

kto go dokonał, trudno mi powiedzieć.

jakoś subiektywnie nasuwają mi się skojarzenia z śmiercią Daniela Podrzyckiego z Alternatywy - dziś Polskiej Partii Pracy który też "zginął w wypadku samochodowym" w czasie kampanii wyborczej. Lepper miał prowadzić teraz kampanię wspólnie z Polską Partią Pracy.

nie byłem blisko Samoobrony, nie będę więc tego badał bo nic nie znajdę na zawołanie.

jako jednak wieloletni Sympatyk i Wyborca Pana Andrzeja pozwolę sobie wyrazić duży Szacunek do Jego Publicznej Działalności, zwłaszcza z okresu lat 90tych, i początków Nowego Milenium. nie zapominajmy że Andrzej Lepper to

- Jedyny Polityk AntyEstablishmentowy z takim rodowodem który po 1989 Wbrew Elitom Politycznym wszedł do Parlamentu nie tylko jako Persona, ale wraz z Jedynym Niezależnym Samorodnym Ruchem Politycznym który być może bez Niego nigdy by nie zaistniał.

- Łamał Prawo w Obronie Swoiście Pojmowanej przez Samego Siebie Sprawiedliwości Dziejowej, czy tam Społecznej :)

- Stawiał Się więc Ponad Prawem

- Negował Politykę po 1989 roku, często Negując Podstawy tego Państwa i Ustroju

- Dawał jako Pierwszy tak znany polityk Ludziom Przykład Nieposłuszeństwa Obywatelskiego i Łamania Prawa, oraz Działań Nieakceptowanych przez Elity Polityczne

- chciał Zmieść z Powierzchni Ziemi całą Polską Klasę Polityczną lat 90tych, co się mu oczywiście w najmniejszym stopniu nie udało, aczkolwiek przyczynił się do zniknięcia z Parlamentu Unii Wolności czego Elity z Salonu nie mogły mu Wybaczyć :)

- sprzeciwiał się Polityce Na Kolanach wobec UE

- lżył i znieważał publicznie wielu Polityków którym się małe wpierdolonko należało

- wprowadził coś na kształt Polityki Amatorskiej, Polityki Do It Yourself, czy Lidera Self Made Man, co łączy się z podważaniem jakichkolwiek ogólnie przyjętych i panujących reguł w tzw profesjonalnym, i kompetentnym środowisku zawodowym :)

później się zmienił, ale w sumie na tle polskiej sceny politycznej Bardzo Pozytywna Postać i taką ją Zapamiętajmy :)

Andrzej był OK.

[*]
 
D

Deleted member 427

Guest
Jedyny Polityk AntyEstablishmentowy z takim rodowodem który po 1989 Wbrew Elitom Politycznym wszedł do Parlamentu nie tylko jako Persona

A to on nie został przypadkiem "wylansowany" celem skanalizowania "niezadowolenia społecznego"? On sam zorganizował blokady, autokary, wysypywanie zboża? Na telefon? Wg mnie postać Leppera, jak również cała Samoobrona to nic innego jak tylko starannie zaplanowana i przygotowana operacją podjęta przez pewne kręgi establishmentu i służąca jego interesom. Jej kontekstem był akces do struktur UE oraz kryzys (jeden z wielu) polskiego państwa socjalnego. Lepper był człowiekiem z samego centrum systemu - to system wykreował go na outsidera, aby wyrażał nastroje dużej części narodu niezadowolonego z polityki elit. To jest strategia stara jak świat - tworzenie wentyla bezpieczeństwa, aby zapobiec powstaniu siły politycznej, która mogłaby REALNIE namieszać i wykorzystać kryzys dla zakwestionowania prawowitości obecnego systemu. Ekonomiczne i finansowe problemy nie znikną, w końcu gniew ludu wybuchnie; idzie o to, aby już dziś odpowiednio nim sterować i go kanalizować. Lepper nadawał się do tego idealnie, robienie z niego jakiegoś pośmiertnego gieroja oraz bohatera wydaje mi się po prostu śmieszne.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Racja. Miał zmieść Tymińskiego i to zrobił. Miał kanalizować i kanalizował. Bohater żaden. A sprawa się wyjaśni, gdy zobaczymy kto na tym skorzysta.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Siedziałem sobie na działeczce i chlałem bimber a tu do mnie dzwonią, że Lepper nie żyje. Pierwsze co pomyślałem to, że ładnie muszę już być nawalony.

Oczywiście, że był człowiekiem systemu, przestał być przydatny a pewnie stał się wręcz szkodliwy.
 
D

Deleted member 427

Guest
Normalnie kabaret się robi z tym Lepperem. Na youtubie wszyscy na nowo oglądają i komentują jego mowy w Sejmie. Jajo, że hej :)

Tajemnicze rusztowanie na tyłach warszawskiej siedziby Samoobrony:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mfM5Lz09Vbg[/video]

EDIT

Lepper - soft libertarianin? ;)

Jak najwięcej prywatnej własności w Polsce!

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Kyte7SXXbrI[/video]
 
Do góry Bottom