ABW udaremniła zamach na Sejm i prezydenta

kr2y510

konfederata targowicki
12 149
20 471
Jeśli ktoś nie wie o co w tym wszystkim chodzi, to KP służy pomocą: :p
Zostałem zaorany przez głos głupiej waginy. Przecież najgłupszy Neger z Afryki, to przy niej mistrz intelektu. Jak to dobrze, że takie idą w lesby. Może dzięki temu nie przekażą swych genów.

Może rzeczywiście przydałby się jakiś "poradnik rewolucjonisty", żeby takie wpadki się nie zdarzały :).
Jeśli idzie o taktykę walki z służbami, krajów białego człowieka, to ostatnio najlepsze poradniki piszą pokorni wyznawcy proroka. Wystarczy przerzucić to do tekstu i wywalić wszelkie komplementy do Allaha i jest to co trzeba. Mają też sporo o truciznach.
Jeśli idzie o chemię, to wystarczą książki z ubiegłego wieku. Niewiele się w tej materii zmieniło.
W kwestii zdalnego detonowania jest problem. Cała wiedza dotycząca technik, na które dziś nawet US Army nie ma bata, jest tekstowo-opisowa. I potrzeba do tego elektronika z praktyką.

Ja uważam, że jest potrzeba czegoś innego. Jest potrzeba anarchistycznych książek kucharskich, po polsku! I dostosowanych do lokalnych warunków.
 

Rebel

komunizm warstwowy
680
781
Agnieszka Graff – anglistka, feministka. Współzałożycielka Porozumienia Kobiet 8 Marca, członkini Krytyki Politycznej. Pracuje w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW i wykłada na warszawskich studiach podyplomowych Gender Studies. Autorka m. in. Świata bez kobiet i Magmy.

Chciałem napisać coś śmiesznego, ale jaki w ogóle ma sens śmianie się z osób, które nie odczuwają wstydu? Czy śmiejemy się z osób upośledzonych umysłowo?
Wnuczka prokuratora Graffa który rozstrzeliwał AKowców?
http://marucha.wordpress.com/2012/02/15/ubecja-nie-bila/

Tak więc to że jest głupią feministyczną lesbą to najmniejszy problem przy kwestii przekazywania genów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 149
20 471
A tu dla odmiany Michalkiewicz w telewizji Trwam:
Tym co nie wierzą w spiski i prowokacje służb S.M. utarł nosa jednym argumentem. Sprawą delegalizacji NPD w Niemczech. Podczas rozprawy sądowej okazało się, że większość zarządu tej partii stanowili agenci BND.
 
OP
kawador

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 230
19 751
Jakiś pitolog z katedry pitologicznej nazwiskiem Markowski mówi, że potencjalnych zamachowców-terrorystów może być w Polsce jeszcze 100, bo polski dyskurs publiczny nacechowany jest agresją i nienawiścią. I CO TERAS?

http://www.polskatimes.pl/artykul/705649,prof-markowski-brunonow-k-moze-byc-w-polsce-nawet-stu,id,t.html

Już piąty rok młode pokolenie wyrasta w atmosferze jadowitości, braku szacunku dla państwa. Spustoszenia w ich świadomości są nie do odrobienia - uważa prof. Markowski.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 149
20 471
Jak na razie proces w toku. Dowodami w sprawie są jakieś duperele. Nie było Skota, nie było saletry, a zapalnik który ruszy amfo to nawet ja jestem w stanie zrobić, z petardy i ślepych nabojów do wbijania kołków do ściany, czy z innych łatwo dostępnych materiałów. Proces częściowo jest utajniony.
Jak na razie to merdia ogłosiły go Brunobomberem. Szykuje się pokazówka.

https://niezalezna.pl/51148-proces-brunona-kwietnia-odczytano-akt-oskarzenia
Zarzuty wobec Kwietnia od początku budziły poważne wątpliwości, bo trudno sobie wyobrazić terrorystę niemal jawnie działającego. Poza tym ABW ulokowała w jego otoczeniu swoich agentów, którzy mogli mieć wpływ na zachowanie Brunona Kwietnia.

Sensacyjnie brzmią również informacje prokuratury, że oskarżony miał kupić transporter wojskowy typu SKOT, a pojazd wypełniony 4 tonami saletry amonowej planował dostarczyć do Warszawy na lawecie pod plandeką firmy pracującej przy budowie metra.

Oskarżony przyznał się do tego, że przygotowywał i opracowywał zamach na Sejm, natomiast nie poczuwa się do winy i twierdzi, że inspirowała go inna osoba. Nie przyznał się także do zarzutów dotyczących handlu bronią i posiadania broni. Wyjaśnił, że znalezione u niego materiały pirotechniczne, zapalniki i substancje chemiczne nie służyły do zamachu tylko do pracy naukowej.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 535
10 618
Na toczącym się przed krakowskim sądem procesie Brunona Kwietnia, wykładowcy Uniwersytetu Rolniczego (UR), oskarżonego o plan wysadzenia Sejmu, przesłuchiwano wczoraj jednego z najważniejszych świadków oskarżenia. Spektakl ten pełen był zaskakujących zwrotów sytuacji. To, że świadek zmienił zeznania ze śledztwa, było najmniejszą z niespodzianek.

(...)

Zeznania studenta były sprzeczne z tym, co poprzednio powiedział w śledztwie. Oficerom ABW mówił, że Kwiecień na wykładach namawiał studentów do wysadzenia Sejmu w powietrze, przygotowywał zamach, składy broni i groził śmiercią za ujawnienie tej informacji. Wczoraj zaś student powiedział: - Doktor Kwiecień był zszokowany, gdy któryś ze studentów stwierdził, że pora "pójść na Sejm". Stwierdził, że to niemożliwe. Świadek dodał, iż twierdzenia o tym, że w Polsce dzieje się źle, że całe zło to wina rządu, były twierdzeniami studentów na wykładach, nie zaś Kwietnia. - Oskarżony nie przedstawiał też planu, jak by to zmienić. W ogóle nie przypominam sobie, by na jego wykładach toczyły się jakiekolwiek dyskusje na tematy polityczne - przyznał świadek. Podkreślił też, że wykładowca nigdy nie wspominał o żadnym zamachu... Dodał również, że owszem, widział broń w domu Kwietnia, gdy przyszedł do niego na indywidualne korepetycje. - Miałem kłopoty z technologii chemii, doktor zaproponował pomoc, to wszystko. A ta broń u niego, chyba pistolet skałkowy, to model kolekcjonerski, chyba z XVIII czy XIX wieku - relacjonował. Przesłuchanie ma być kontynuowane w przyszłym tygodniu.


Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3570335,krakow-dziwny-swiadek-na-procesie-bombera,id,t.html?cookie=1

Pistolet skałkowy? Groźny w starciu bezpośrednim.
 
T

Tralalala

Guest
Kurwy wymyślają spiski aby mieć uzasadnienie swoich pensji oraz móc bardziej dokręcać śrubę ludziom.
Patrzcie jacy jesteśmy fajni, uratowaliśmy naszy polityków bo oni nam służą. Nie kurwa, nie byłoby zamachu. A nawet jeżeli by był to śmiałbym się czytając w necie o tym, że ileś tam kurw wyjebało w powietrze. Może nawet bym im naszczał na groby, to pewnie by spowodowało oburzenie u wszelkiej maści bydła. Kurwy powinny zdychać bez pochówku ( jeżeli to dla nich ważne ). Za życia byłeś kurwą po śmierci staniesz się nawozem.
 

tomahawk

Well-Known Member
741
1 260
Brunon Kwiecień chciał wynaleźć materiał wybuchowy, budował w piwnicy magazyn na broń i powtarzał hasło z telewizyjnej reklamy kawy: "czas na nową rewolucję" – zeznawali świadkowie w procesie.

Czy ktoś wie więcej na temat tej heksazyny? Trzeba przyznać, że Brunon to wizjoner.

Interesujący jest też ten fragment:
Ze względu na interes państwa i konieczność ochrony tajemnicy państwowej sąd wyłączył jawność rozprawy na czas wyjaśnień Kwietnia i drugiego oskarżonego - o nielegalny handel i posiadanie broni Macieja O., a także zeznań niektórych świadków i świadków incognito, wśród których znajdują się agenci ABW rozpracowujący Brunona Kwietnia. W pozostałej części proces jest jawny. Zakończenie procesu planowane jest na kwiecień 2105 r.​
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 535
10 618
Proces arcyłotra Brunobombera trwa:

... Kwiecień miał plany syntezy związku chemicznego o nazwie heksazyna, którego istnienie teoria przewiduje, ale nikomu nie udało się go uzyskać ...

...Razem jeździli też na strzelnice, brali m.in. udział w pikniku strzelniczym na WAT... Przestroga dla libów wybierających się na strzelnice.

... Prokuratura nie znalazła broni u Brunona Kwietnia, twierdzi jednak, powołując się m.in. na spis znaleziony w mieszkaniu i zeznania świadków, że Kwiecień posiadał 35 sztuk broni palnej...

Takie śmieszkowanie. Moją uwagę w tym newsie zwróciło natomiast co innego:

Zakończenie procesu planowane jest na kwiecień 2105 r. Wiadomo, sąd nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Trochę szkoda, bo myślałem, że jak już sprawa się wyjaśni, to Brunobomber mógłby zostać nowym przeciwnikiem Bonda, a tak mogę nie doczekać :(

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Swiadkowie-w-procesie-Brunona-Kwietnia-chcial-wynalezc-material-wybuchowy,wid,17034366,wiadomosc.html
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
815
2 430
Nie mogę z tego jak próbują robić z tego gościa criminal mastermind'a:) Już niedługo w TVN24: Brunobomber prowadził badania nad antymaterią, by za jej pomocą unicestwić połowę ludzkości! Tak twierdzą nasi świadkowie, ale proszą jednocześnie o nie podawanie ich danych osobowych.
 

Hitch

3 147
4 355
Miał także kontakty z demonami, a za garnek złota Leprechauna miał opłacić przerzucenie komanda jednorożców (których rola w zamachu nie jest do końca znana, ale podejrzewa się, że miały udawać studentów Brunona K. aż do ataku) przez granicę. Według obliczeń analityków z ABW cała akcja miała być jak 11 września razy trzydzieści osiem i dwie-trzecie.
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 535
10 618
W Krakowie kończy się proces Brunona Kwietnia oskarżonego o przygotowywanie zamachu na najwyższe władze Polski. "Mamy do czynienia z osobą, która myśli, planuje i jest w stanie przeprowadzić zamach na najwyższe organy państwa" - oświadczył w mowie końcowej prokurator Mariusz Krasoń, który zażądał 13 lat więzienia dla byłego wykładowcy jednej z krakowskiej uczelni. "Plan Brunona Kwietnia był realny i możliwy do przeprowadzenia" - dodał.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raporty/raport-udaremniony-zamach/udaremniony-zamach-fakty/news-13-lat-wiezienia-dla-brunona-kwietnia-plan-byl-realny-i-mozl,nId,1936641#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Dla przypomnienia, siedzi już bez wyroku czwarty rok. Tymczasem pisowscy podludzie by chcieli Brunobomberowi odebrać telewizor i prawo do cotygodniowego prysznica ...
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 728
12 808
Była to w zasadzie taka sama prowokacja jak z aferą gruntową. Wszystko wymyślone od początku do końca przez ajenturę.
Mariusz Kamiński został skazany i wyleciał ze stołka...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 535
10 618
Do góry Bottom