1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

ABW udaremniła zamach na Sejm i prezydenta

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez kawador, 20 Listopad 2012.

 1. noother

  noother Active Member

  Posty:
  111
  Polubienia:
  179
  [​IMG]
   
 2. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 742
  Polubienia:
  19 216
  Zostałem zaorany przez głos głupiej waginy. Przecież najgłupszy Neger z Afryki, to przy niej mistrz intelektu. Jak to dobrze, że takie idą w lesby. Może dzięki temu nie przekażą swych genów.

  Jeśli idzie o taktykę walki z służbami, krajów białego człowieka, to ostatnio najlepsze poradniki piszą pokorni wyznawcy proroka. Wystarczy przerzucić to do tekstu i wywalić wszelkie komplementy do Allaha i jest to co trzeba. Mają też sporo o truciznach.
  Jeśli idzie o chemię, to wystarczą książki z ubiegłego wieku. Niewiele się w tej materii zmieniło.
  W kwestii zdalnego detonowania jest problem. Cała wiedza dotycząca technik, na które dziś nawet US Army nie ma bata, jest tekstowo-opisowa. I potrzeba do tego elektronika z praktyką.

  Ja uważam, że jest potrzeba czegoś innego. Jest potrzeba anarchistycznych książek kucharskich, po polsku! I dostosowanych do lokalnych warunków.
   
  Lancaster i decha_131 lubią to.
 3. Rebel

  Rebel komunizm warstwowy

  Posty:
  680
  Polubienia:
  778
  Wnuczka prokuratora Graffa który rozstrzeliwał AKowców?
  http://marucha.wordpress.com/2012/02/15/ubecja-nie-bila/

  Tak więc to że jest głupią feministyczną lesbą to najmniejszy problem przy kwestii przekazywania genów.
   
  decha_131 lubi to.
 4. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 235
  Polubienia:
  19 447
 5. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 742
  Polubienia:
  19 216
  A tu dla odmiany Michalkiewicz w telewizji Trwam:

  Tym co nie wierzą w spiski i prowokacje służb S.M. utarł nosa jednym argumentem. Sprawą delegalizacji NPD w Niemczech. Podczas rozprawy sądowej okazało się, że większość zarządu tej partii stanowili agenci BND.
   
 6. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 235
  Polubienia:
  19 447
  Jakiś pitolog z katedry pitologicznej nazwiskiem Markowski mówi, że potencjalnych zamachowców-terrorystów może być w Polsce jeszcze 100, bo polski dyskurs publiczny nacechowany jest agresją i nienawiścią. I CO TERAS?

  http://www.polskatimes.pl/artykul/7...nonow-k-moze-byc-w-polsce-nawet-stu,id,t.html

  Już piąty rok młode pokolenie wyrasta w atmosferze jadowitości, braku szacunku dla państwa. Spustoszenia w ich świadomości są nie do odrobienia - uważa prof. Markowski.
   
 7. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 197
  Polubienia:
  4 410
 8. Trigger Happy

  Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

  Posty:
  2 948
  Polubienia:
  777
 9. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 742
  Polubienia:
  19 216
  Jak na razie proces w toku. Dowodami w sprawie są jakieś duperele. Nie było Skota, nie było saletry, a zapalnik który ruszy amfo to nawet ja jestem w stanie zrobić, z petardy i ślepych nabojów do wbijania kołków do ściany, czy z innych łatwo dostępnych materiałów. Proces częściowo jest utajniony.
  Jak na razie to merdia ogłosiły go Brunobomberem. Szykuje się pokazówka.

  https://niezalezna.pl/51148-proces-brunona-kwietnia-odczytano-akt-oskarzenia
   
 10. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

  Posty:
  4 552
  Polubienia:
  10 511
  Na toczącym się przed krakowskim sądem procesie Brunona Kwietnia, wykładowcy Uniwersytetu Rolniczego (UR), oskarżonego o plan wysadzenia Sejmu, przesłuchiwano wczoraj jednego z najważniejszych świadków oskarżenia. Spektakl ten pełen był zaskakujących zwrotów sytuacji. To, że świadek zmienił zeznania ze śledztwa, było najmniejszą z niespodzianek.

  (...)

  Zeznania studenta były sprzeczne z tym, co poprzednio powiedział w śledztwie. Oficerom ABW mówił, że Kwiecień na wykładach namawiał studentów do wysadzenia Sejmu w powietrze, przygotowywał zamach, składy broni i groził śmiercią za ujawnienie tej informacji. Wczoraj zaś student powiedział: - Doktor Kwiecień był zszokowany, gdy któryś ze studentów stwierdził, że pora "pójść na Sejm". Stwierdził, że to niemożliwe. Świadek dodał, iż twierdzenia o tym, że w Polsce dzieje się źle, że całe zło to wina rządu, były twierdzeniami studentów na wykładach, nie zaś Kwietnia. - Oskarżony nie przedstawiał też planu, jak by to zmienić. W ogóle nie przypominam sobie, by na jego wykładach toczyły się jakiekolwiek dyskusje na tematy polityczne - przyznał świadek. Podkreślił też, że wykładowca nigdy nie wspominał o żadnym zamachu... Dodał również, że owszem, widział broń w domu Kwietnia, gdy przyszedł do niego na indywidualne korepetycje. - Miałem kłopoty z technologii chemii, doktor zaproponował pomoc, to wszystko. A ta broń u niego, chyba pistolet skałkowy, to model kolekcjonerski, chyba z XVIII czy XIX wieku - relacjonował. Przesłuchanie ma być kontynuowane w przyszłym tygodniu.


  Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3570335,krakow-dziwny-swiadek-na-procesie-bombera,id,t.html?cookie=1

  Pistolet skałkowy? Groźny w starciu bezpośrednim.
   
 11. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 742
  Polubienia:
  19 216
  Przecież to jakaś mydlana operetka. Całe ABW do rozwiązania.
   
 12. Tralalala

  Tralalala Guest

  Kurwy wymyślają spiski aby mieć uzasadnienie swoich pensji oraz móc bardziej dokręcać śrubę ludziom.
  Patrzcie jacy jesteśmy fajni, uratowaliśmy naszy polityków bo oni nam służą. Nie kurwa, nie byłoby zamachu. A nawet jeżeli by był to śmiałbym się czytając w necie o tym, że ileś tam kurw wyjebało w powietrze. Może nawet bym im naszczał na groby, to pewnie by spowodowało oburzenie u wszelkiej maści bydła. Kurwy powinny zdychać bez pochówku ( jeżeli to dla nich ważne ). Za życia byłeś kurwą po śmierci staniesz się nawozem.
   
  kompowiec, Taki Owaki i luke27 lubią to.
 13. tomahawk

  tomahawk Well-Known Member

  Posty:
  741
  Polubienia:
  1 257
  Brunon Kwiecień chciał wynaleźć materiał wybuchowy, budował w piwnicy magazyn na broń i powtarzał hasło z telewizyjnej reklamy kawy: "czas na nową rewolucję" – zeznawali świadkowie w procesie.

  Czy ktoś wie więcej na temat tej heksazyny? Trzeba przyznać, że Brunon to wizjoner.

  Interesujący jest też ten fragment:
  Ze względu na interes państwa i konieczność ochrony tajemnicy państwowej sąd wyłączył jawność rozprawy na czas wyjaśnień Kwietnia i drugiego oskarżonego - o nielegalny handel i posiadanie broni Macieja O., a także zeznań niektórych świadków i świadków incognito, wśród których znajdują się agenci ABW rozpracowujący Brunona Kwietnia. W pozostałej części proces jest jawny. Zakończenie procesu planowane jest na kwiecień 2105 r.​
   
 14. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 742
  Polubienia:
  19 216
  lernakow, Non Serviam i tomahawk lubią to.
 15. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

  Posty:
  4 552
  Polubienia:
  10 511
  Proces arcyłotra Brunobombera trwa:

  ... Kwiecień miał plany syntezy związku chemicznego o nazwie heksazyna, którego istnienie teoria przewiduje, ale nikomu nie udało się go uzyskać ...

  ...Razem jeździli też na strzelnice, brali m.in. udział w pikniku strzelniczym na WAT... Przestroga dla libów wybierających się na strzelnice.

  ... Prokuratura nie znalazła broni u Brunona Kwietnia, twierdzi jednak, powołując się m.in. na spis znaleziony w mieszkaniu i zeznania świadków, że Kwiecień posiadał 35 sztuk broni palnej...

  Takie śmieszkowanie. Moją uwagę w tym newsie zwróciło natomiast co innego:

  Zakończenie procesu planowane jest na kwiecień 2105 r. Wiadomo, sąd nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Trochę szkoda, bo myślałem, że jak już sprawa się wyjaśni, to Brunobomber mógłby zostać nowym przeciwnikiem Bonda, a tak mogę nie doczekać :(

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ti...aterial-wybuchowy,wid,17034366,wiadomosc.html
   
 16. ernestbugaj

  ernestbugaj kresiarz umysłów

  Posty:
  781
  Polubienia:
  2 279
  Nie mogę z tego jak próbują robić z tego gościa criminal mastermind'a:) Już niedługo w TVN24: Brunobomber prowadził badania nad antymaterią, by za jej pomocą unicestwić połowę ludzkości! Tak twierdzą nasi świadkowie, ale proszą jednocześnie o nie podawanie ich danych osobowych.
   
 17. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 197
  Polubienia:
  4 410
  Miał także kontakty z demonami, a za garnek złota Leprechauna miał opłacić przerzucenie komanda jednorożców (których rola w zamachu nie jest do końca znana, ale podejrzewa się, że miały udawać studentów Brunona K. aż do ataku) przez granicę. Według obliczeń analityków z ABW cała akcja miała być jak 11 września razy trzydzieści osiem i dwie-trzecie.
   
  Ostatnia edycja: 18 Grudzień 2014
  lernakow i Mad.lock lubią to.
 18. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

  Posty:
  4 552
  Polubienia:
  10 511
  W Krakowie kończy się proces Brunona Kwietnia oskarżonego o przygotowywanie zamachu na najwyższe władze Polski. "Mamy do czynienia z osobą, która myśli, planuje i jest w stanie przeprowadzić zamach na najwyższe organy państwa" - oświadczył w mowie końcowej prokurator Mariusz Krasoń, który zażądał 13 lat więzienia dla byłego wykładowcy jednej z krakowskiej uczelni. "Plan Brunona Kwietnia był realny i możliwy do przeprowadzenia" - dodał.

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raporty/raport-...e=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


  Dla przypomnienia, siedzi już bez wyroku czwarty rok. Tymczasem pisowscy podludzie by chcieli Brunobomberowi odebrać telewizor i prawo do cotygodniowego prysznica ...
   
 19. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 496
  Polubienia:
  12 366
  Była to w zasadzie taka sama prowokacja jak z aferą gruntową. Wszystko wymyślone od początku do końca przez ajenturę.
  Mariusz Kamiński został skazany i wyleciał ze stołka...
   
 20. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

  Posty:
  4 552
  Polubienia:
  10 511

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.