ABW udaremniła zamach na Sejm i prezydenta

Polacco

Active Member
132
76
Ja podejrzewam jakąś prowokację, czemu akurat teraz wyciągają zamachowca obserwowanego już Plus z tej akcji jest taki, że miło popatrzeć na zesrane miny co niektórych, groźba rozjebu Sejmu to jednak jest coś co przemawia do wyobraźni :D .
Myślę, że Sejmu nie miał czym wysadzić, ale kulek z łożyska to miał tyle żeby każdego posła rzucić z całej siły w oko.
http://fakty.interia.pl/galerie/pol...podczas-przeszukan/zdjecie/duze,1702684,1,269
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Zamach_wladze_przedmioty_5974372.jpg


Przynajmniej wiadomo jaką literaturę zakupić, he he he...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Hm, więc koleś kupił trochę sprzętu z demobilu, wygłaszał nieprzychylne władzy komentarze w sieci, miał książki o partyzantce .... O, kurwa, zaraz wracam, muszę wyskoczyć na śmietnik i przeczyścić komputer :rolleyes:

Jak rozumiem to zamach miał być dokonany za pomocą tego słoika śrutu myśliwskiego, pustego granata (do kupienia w każdym militarnym za 2 dychy, kiedyś dałem kumplowi na przycisk do papieru) i kolby pistoletu ... A rano jak dobrze pamiętam było napisame "organizował i zbroił grupę" :D Wygląda mi to na straszne gówno szczerze mówiąc.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Nie no, podobno znaleziono „broń krótką i długą”, tylko nie mogą powiedzieć, a tym bardziej pokazać, jaką, bo wyszłoby, że to czyjaś służbowa :D.

W wiadomościach TVP pokazali to jako autentyczne wpisy studentów z komentarzem, że pisząc to nie wiedzieli oni nawet jak blisko prawdy byli. LOL
One są z dzisiejszą datą. Ktoś tu nawet już o tym pisał.
 
D

decha_131

Guest
Jak można zinterpretować deklarację prezydenta Bronisława Komorowskiego, który przed 11 listopada na spotkaniu z dziennikarzami informował, że ograniczy środki bezpieczeństwa do minimum, aby marsz, w którym weźmie udział, miał jak najbardziej otwarty charakter. Jednocześnie wiemy, że prezydent był informowany o zatrzymaniu zamachowca. Czy 11 listopada mogło istnieć jeszcze zagrożenie zamachem?

- Działanie takie świadczy o wielkiej nieodpowiedzialności głowy państwa. Pamiętajmy, że tego dnia Bronisław Komorowski odpowiadał nie za siebie, a za wszystkich ludzi, których zaprosił na swój marsz. To nie były żywe tarcze, a obywatele (także dzieci), którzy uwierzyli, że naprawdę są bezpieczni. Dziś mają prawo czuć się oszukani.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,t...ujac-o-zamachowcu,wid,15107684,wiadomosc.html

To oni nie wiedzieli nic o tym terroryście? A może żadnego terrorysty nie było? A może rząd jest nieodpowiedzialny i głupi?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jak niby jesteś monitorowany? I kto niby ma cię monitorować?
Ty jesteś na to za cienki.
Mam podać publicznie nazwiska? A może mam dorwać, torturować ich i ich członków rodziny, by wydobyć zeznania i nagrać to na wideo?
Jebnij się w durny łeb.

Szkoda, że ich nie zeskanował i nie wrzucił na Rapida. Dla potomności :(
Ależ w ukrytych sieciach są niemal wszystkie potrzebne książki do takich akcji. Po angielsku, ale są.

ja tam widziałam co najmniej jedną z mojego wydziału
Pewnie tę o wybuchach metanu i pyłu węglowego.
Może być przydatna do budowy prostych i tanich ładunków termobarycznych odpalanych w budynkach lub tunelach.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Pył węglowy jest bardzo dobry do takich działań.. zresztą z książek z górnictwa wiele można się dowiedzieć o materiałach, ale raczej lepsze w tym względzie będą dotyczące kopalni miedzi, bo w węglowym zdecydowanie rzadziej stosuje się materiały wybuchowe
 
M

MichalD

Guest
Ty jesteś na to za cienki.
Mam podać publicznie nazwiska? A może mam dorwać, torturować ich i ich członków rodziny, by wydobyć zeznania i nagrać to na wideo?
Jebnij się w durny łeb.
Krzysiu , pytam tylko jakie to niby służby mogą cię inwigilować, jakimi metodami (wg. ciebie) jesteś monitorowany etc. Po prosu warto wiedzieć. Nie wiem, dlaczego się oburzasz.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Skoro ABW monitoruje forum (bo monitoruje fora ogólnie), może zrobimy jakiś wątek specjalnie dla nich? Będzie można pozdrawiać, życzyć źle i dobrze, powyzywać, donos złożyć. Niech wiedzą, gdzie szukać miłych słów, a tak muszą grzebać.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
pytam tylko jakie to niby służby mogą cię inwigilować, jakimi metodami (wg. ciebie) jesteś monitorowany etc. Po prosu warto wiedzieć.
Tylko w tym roku.
Trzy "ogólne" oferty współpracy przekazane przez kolegów z czasu podstawówki/liceum.
Dwie prowokacje. Jedna bym się gdzieś włamał, ale "koniecznie z terenu Niemiec", druga to namowa na jakiś wałek (naprawdę bardzo kretyński) na Allegro...
Wcześniej tego też sporo było.

Skoro ABW monitoruje forum (bo monitoruje fora ogólnie), może zrobimy jakiś wątek specjalnie dla nich?
Po co. Płacą im za to.


Wracając do tematu...
Nie tylko ja zwiatrzyłem prowokację.
Tusk już 31 października wiedział o prowokacji

Na konferencji prasowej Donald Tusk przyznał, ze już od przeszło 3 tygodni wiedział o prowokacji ABW w sprawie niedoszłego zamachu.
Zamachowiec zwerbował agentów ABW?
Z informacji „Dziennika Gazety Prawnej” wynika, że potencjalni wspólnicy niedoszłego zamachowca w rzeczywistości mogli być funkcjonariuszami ABW działającymi pod przykryciem.
- Uważam, że jet to klasyczna metoda działania służb specjalnych. Mogą o tym świadczyć choćby wypowiedzi prokuratorów zapewniających, że osoby będące niby członkami grupy zostały przesłuchane w charakterze świadków, ale nie zostały zatrzymane.
http://niezalezna.pl/34990-kreowanie-terrorysty
Chociażby RMF FM, który dzisiaj jako pierwsze poinformowało o śledztwie, napisało później: „Niedoszły zamachowiec z Krakowa wpadł dzięki prowokacji specsłużb”.
ABW jak carska Ochrana!
Ale czemu to miało służyć? Nasuwa się takie pytanie. Rząd chce zaostrzyć prawo i rozprawić się z twórcami „ Marszu Niepodległości (zamachowiec to skrajna prawica), odwrócić uwagę od negocjacji na temat budżetu unijnego, a może pozazdrościli PiS i też chcą mieć swój „zamach” a właściwie legendę dla lemingów, aby wzmocnić wśród nich rewolucyjną czujność i przyzwolenie na nowe ustawodactwo.
A może wytłumaczenie tego wszystkiego jest bardzo proste i ABW chodzi o zwiększenie ich budżetu, ale najgorsze z tego wszystkiego jest to, że mózg lemingów będzie jeszcze bardziej zatruty.
 
M

Matrix

Guest
Myślę, że jakby dopuścili do głosu w mediach pana Brunona wszystko by się wyjaśniło, nie popełnił on żadnego przestępstwa, to jego dobra zostały naruszone, co robił złego ? Korzystał z internetu w taki sposób jak każdy, pisał o swoich poglądach na obecną rzeczywistość, porównywanie do Breiwika to straszne nadużycie, znam, choćby na tym forum jeszcze lepszych piewców niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy.

Niech go dopuszczą do głosu- dlaczego tego nie robią ?

http://cdn31.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/192381/brunon_k_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Na początku myślałem, że to patriota.
Potem, że kretyn.
Teraz wygląda na to, że to ani patriota, ani kretyn, ale państwowcy się bawią w swoim gronie.
Chyba zaliczam dość spory zjazd motywacyjny. W Polsce nie ma nawet terrorysty-idioty.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
(...) z akt sprawy XIV KP 1004/12/S znajdujących się w Sądzie Okręgowym w Krakowie wynika, iż zamach był prowokacją policyjną dwóch agentów ABW działających w pięcioosobowej grupie Brunona K. To agenci ABW udawali najbardziej radykalnych członków grupy. To oni byli nie tylko pomysłodawcami przeprowadzenia zamachu i autorami planu wysadzenia Sejmu w czasie, gdy będzie znajdował się w nim Prezydent, ale przede wszystkim to agenci ABW zaoferowali się, że dokonają samobójczego ataku taranując bramę sejmu ciężarówką wypełnioną materiałami wybuchowymi.
Haha, libertarianizm.net/threads/abw-udaremni%C5%82a-zamach-na-sejm-i-prezydenta.3696/page-3#post-57279 - aż czytam siebie teraz ze wzwodem.

Pytanie - dlaczego ja zawsze mam rację, a ruchają wszyscy inni?
 
Do góry Bottom