ABW udaremniła zamach na Sejm i prezydenta

sierp

to ja :-)
577
305
"Doktor Marek Madej z Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW opowiada, jak służby dowiadują się o planowanych zamachach? - Przede wszystkim bada się wszystkie sygnały na forach internetowych. Jeśli pojawi się ktoś permanentnie często wyrażający poglądy skrajne i do tego sygnalizujący chęć wykonania takiego ataku lub jakiś innych radykalnych działań służby zajmują się nim - wskazuje Madej"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo..._utraty_uprawnien__Ekspert_przyznaje__To.html

Pozdrawiam funkcjonariuszy ABW monitorujących to forum :)
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Miałem to samo napisać, ale się wstrzymałem po tych wynikach z gogli. Facet wypiswywał te rzeczy w sposób nachalny, głupi i jeszcze ten żarcik z tym emailem. Pomyslałem sobie, że obrazą byłoby kogokolwiek stąd do tego przyrównywać.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Demokratyczne państwo prawne urzeczywistniające (...) ma aparat bezpieczeństwa liczniejszy niż PRL więc siłą rzeczy ludzie ci muszą się czymś zajmować. To trollują po necie. Dla porównania konktrola skarbowa łazi po mieście i patrzy czy ludzie rachunki dają w sklepach, w weekendy wali na targowiska i dyskoteki itp. itd. Wielki Brat patrzy ...

Ja Smutnych Panów nie pozdrawiam. Bierzcie się do uczciwej roboty, a nie pasożytować na kasie z naszych podatków. Nie będzie władzy to nie będzie na co robić zamachów i problem rozwiązany.
 
M

Matrix

Guest
hehehe, fajna robota operacyjna ABW, aż świeci, że była to robota na zlecenie, niech pokażą tego niedoszłego zamachowca, to uwierzę, ale lud 70 % uwierzył, no i dał przyzwolenie lub da na większą kontrolę. A i ludziska będą teraz popierać jeszcze bardziej PO, koalicja zaczyna się wszak rozpadać, co przetarł Janusz Piechociński.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ja podejrzewam jakąś prowokację, czemu akurat teraz wyciągają zamachowca obserwowanego już od roku, który twierdzi, że ma poglądy "nacjonalistyczne, antysemickie i wzoruje się na Breiviku"? Niedawno po tym jak narodowcy wprost zadeklarowali zorganizowanie antyrządowych bojówek. Narodowcy są teraz największym problemem ABWhery, jest to ruch silny, pełen typów, którzy od napierdalanki nie stronią i trzeba temu ruchowi ukręcić łeb.

Podejrzewam, że będzie jakaś akcja i nagonka na "grupy radykalne". My się tam za bardzo czym martwić nie mamy, to będzie głównie wymierzone w tych co pięć piw zamawiają, bo to oni są teraz najbardziej niebezpieczni.

Plus z tej akcji jest taki, że miło popatrzeć na zesrane miny co niektórych, groźba rozjebu Sejmu to jednak jest coś co przemawia do wyobraźni :D .
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Hmm.... w 2009 r. "polskie specsłużby to prawie 10 tys. etatów":
http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1500287,1,etaty-i-budzety-sluzb-specjalnych.read

Natomiast liczba etatów SB w 1988 r. to 24307 osób (http://www.solidarnosc.org.pl/lublin/liczby.html). Do tego dochodziły jeszcze WSI.

Nie mam teraz czasu wgryzać się w dokładne dane ale Wiki podaje, że MO było w PRL 80 tys., a Policji jest teraz ponad 100 tys. więc choćby z tego wychodzi na plus dla 3 RP. Do tego dochodzą też inni funkcjonariusze, rozbudowana kontrola skarbowa itp. Teraz nawet byle gmina ma komórki ds. kontroli gdzie ludziska sprawdzają czy się płaci podatek od nieruchomości :) Jesteśmy otoczeni szpiclami :)
 

ford

Active Member
314
33
Podobno znaleźli trotyl, teraz trzeba sprawdzić, czy to był na pewno trotyl, aby nie było tak jak w wraku tupolewa, że urządzenia się mylą i wskaźnik nie wskazują prawdy ;) Bo jak na razie to teoria spiskowa i może żadnego planu zamachu nie było, a trotyl był pasztetową.
 

ford

Active Member
314
33
Gdyby jeszcze znaleźli u niego Brzozę to być może udałoby się rozwiązać też inną tajemnicę III RP ;)
Rutkowskiego i matki Madzi nie ma... Potrzebny temat zastępczy, a tymczasem:
- przez sejm przeszło GMO, a media ani słowa
- szacuje się że po nowym roku wzrośnie podatek od nieruchomości w przedziale 4-13%
- wzrost opłat za energie, w tym i akcyzy tytoń i na gaz (hucznie świętowano obniżenie przez gazprom a o tym nie wspomniano)
- chcą ratyfikowac pakt fiskalny
Zasłona dymna za to działa.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Podejrzewam, że będzie jakaś akcja i nagonka na "grupy radykalne". (...) to będzie głównie wymierzone w tych co pięć piw zamawiają

No i już moje przypuszczenia zaczynają się sprawdzać. Na TVN24 dopiero co pokazywali ankietę "ilu Polaków popiera delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej", niestety nie zdążyłem zobaczyć jaki był wynik.
 
M

MichalD

Guest
To na pewno Krzys, jego profil zostal przejety przez Abw i teraz wasze pm czyta jakis porucznik. :D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Powinni powiedzieć jak go namierzyli i złapali,
Oni tego nigdy nie mówią, ale to zawsze wychodzi podczas sprawy i potem.

żeby w przyszłości można było uniknąć takich rzeczy XD.
Metody unikania takich wpadek są znane od dawna.
- samo-warunkowanie i warunkowanie grupowe - to naprawdę działa!
- maskowanie działań
- współpraca z wywiadami państw, które są wrogo nastawione i należą do innych cywilizacji
- współpraca z grupami etnicznymi, których przedstawiciele są trudni do przekręcenia lub przecwelenia przez naszą razwiedkę (Chińczycy, Wietnamczycy, jakaś lokalna społeczność z Indii czy Pakistanu itp.)

Wcale bym się nie zdziwił jakby ta akcja to była kolejna prowokacja. Zwłaszcza jak ten koleś na konferencji "apelowal do polityków o zachowanie uprawnień ABW".
Też mi to wygląda na prowokację. Wszyscy "zwerbowani" to agenci.
A popatrzmy na zyski:
- zachowanie uprawnień ABWhery (najprawdopodobniej zostaną zachowane)
- pretekst do wprowadzenia większego zamordyzmu
- i to o czym pisał Ford https://libertarianizm.net/threads/abw-udaremniła-zamach-na-sejm-i-prezydenta.3696/page-3#post-57259

Mendy z ABWhery wrobiły kolejnego człowieka. Oczywiście prawicowego patriotę, jak przystało na lewicowe świnie z tej zasranej firmy.

Ręka w górę, kto usłyszawszy ten news po raz pierwszy, pomyślał: "O kurwa, dorwali Krzysia" :D
Ja popełniłem w życiu jeden błąd. Zapisałem się na początku lat 90-tych do UPR-u i zacząłem otwarcie głosić swe poglądy. Jestem tak monitorowany, że pewnie by mi się nie udało, więc nawet nie próbuję. :(
 

ford

Active Member
314
33
Też mi to wygląda na prowokację. Wszyscy "zwerbowani" to agenci.
A popatrzmy na zyski:
- zachowanie uprawnień ABWhery (najprawdopodobniej zostaną zachowane)
- pretekst do wprowadzenia większego zamordyzmu
Też mi to wygląda na tanią prowokacje... Ja to widzę tak, jeśli dopadnie go seryjny samobójca to nie był agentem, jeśli nie dopadnie to był agentem w zmowie z całą resztą. Osoba na państwowej posadzie i dodatkowo ten adres e-mail podawany publiczne, że szuka wspólników miał na celu znalezienie osób na które można łatwo donieść.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
To się kupy nie trzyma:
  • to, jakie rzeczy ten Pan wypisuje i w jaki sposób,
  • w jakich miejscach (demotywatory.pl, EL-OŁ-EL!)
  • i jak długo udało mu się działać w ten sposób
z tym, co faktycznie udało mu się podobno zgromadzić i na jakim etapie podobno udaremniono te przygotowania. Wydaje mi się, że
  • ten człowiek albo był głęboko manipulowany przez kogoś przez dłuższy czas - ta cała sprzęt, cały plan to zakupy kontrolowane i pomysły, jakie mu podsuwano,
  • albo sam został przecwelony wcześniej.
A celem oczywiście było znalezienie haków na innych „niezadowolonych” i też może kogoś przecwelenie w ten sposób. Oprócz tego, co tutaj piszecie wyżej. Nie ma ludzi słabych w gębie, a mocnych w czynach, tym bardziej nie w stopniu doktora. Sorry, Winnetou.
 
Do góry Bottom