Zmiana serwera forum

Smok

Zradykalizowany
150
64
Co prawda forum ładuje się kilka sekund więcej niż powinno ale to chyba wina SSL-a. Nie chce mi się wierzyć w 30 minut.
 
N

nowy.świt

Guest
Żeby napisać jednego posta trwa to u m nie 30- min, tyle czasu ładują się strony, myślę, że to mogą być służby specjalne, które zablokowały w ten sposób niektórych niewygodnych wg nich użytkowników.
Zgadzam się - służby specjalne udupiły połączenie MichałaD, aby nie promował skuteczności komunikacji miejskiej na forum - co jest dla nich bardzo niewygodne, ponieważ sami z niej ochoczo korzystają i chwalą sobie wolne siedzenia i brak ścisku w lecie.
 
M

Matrix

Guest
sabotażystka!!! ;)
@margola: to może ogranicz sie do jednego forum i tam se spamuj bedzie sie szybciej postować hehe
teraz jestem w innym miasteczku, szybko mi się zaladowalo, zobaczymy jak bedzie dalej, Jestem tu jeszcze 24 godziny, potem z tych faktów nich ktos wyciagnie wniosek.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
forum waliło się MichałowiD, Cokemanowi i Matrix ... wyciągnij wniosek sama ;)

widzę , ze ktoś już zdjął zniechęcenie, dobrze ... wrócimy do pięknej libertariańskiej tradycji - banów.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Szkoda, dobre było :D

Trigger Happy napisał:
wrócimy do pięknej libertariańskiej tradycji - banów

966.jpg
 

military

FNG
1 766
4 727
Gdzie w zasadzie jest wątek techniczny? Mniejsza z tym - piszę tutaj. Otóż nie wyświetlają mi się zalinkowane filmiki - mam wielkie puste pole w postach zamiast playera z Youtube. Wyłączenie adblocka nic nie daje. Co można z tym zrobić?
 

military

FNG
1 766
4 727
Mógłbyś zrobić print screen i strzałką pokazać o jaką tarczę chodzi?:) Klikam różne rzeczy, ale nie wiem, jaką ochronę masz na myśli.
 

Hitch

3 220
4 872
Ale to się nie wyłącza raz a dobrze. Ja muszę na tym forum przy każdym nowym wejściu to wyłączać, w każdym wątku zawierającym klipy z tuby.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Nie za bardzo wiem, w jakim wątku to napisać, ale notorycznie na maila przychodzą mi wiadomości o odpowiedziach na obserwowane tematy, mimo, iż już nie raz klikałem "całkowicie z nich zrezygnować" i apdejtowałem settingsy.
 
Do góry Bottom