1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Zmiana serwera forum

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez MichalD, 27 Grudzień 2012.

1. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 625
    sabotażystka!!! ;)
    @margola: to może ogranicz sie do jednego forum i tam se spamuj bedzie sie szybciej postować hehe

Nene lubi to.
  2. Smok

Smok Zradykalizowany

Polubienia:
    51
    Co prawda forum ładuje się kilka sekund więcej niż powinno ale to chyba wina SSL-a. Nie chce mi się wierzyć w 30 minut.

3. nowy.świt

nowy.świt Well-Known Member

Polubienia:
    1 078
    Zgadzam się - służby specjalne udupiły połączenie MichałaD, aby nie promował skuteczności komunikacji miejskiej na forum - co jest dla nich bardzo niewygodne, ponieważ sami z niej ochoczo korzystają i chwalą sobie wolne siedzenia i brak ścisku w lecie.

luke27 i Nene lubią to.
  4. Matrix

Matrix libertarianka mimo woli

Polubienia:
    211
    teraz jestem w innym miasteczku, szybko mi się zaladowalo, zobaczymy jak bedzie dalej, Jestem tu jeszcze 24 godziny, potem z tych faktów nich ktos wyciagnie wniosek.

5. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    779
    forum waliło się MichałowiD, Cokemanowi i Matrix ... wyciągnij wniosek sama ;)

widzę , ze ktoś już zdjął zniechęcenie, dobrze ... wrócimy do pięknej libertariańskiej tradycji - banów.

6. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 802
    Szkoda, dobre było :D

7. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 134
    I czasem Kawadorowi, który jest socjaldemokratą, czyli wszystko działa poprawnie. ;)

8. deith

deith Active Member

Polubienia:
    141
    Działa dobrze.

9. military

military FNG

Polubienia:
    4 546
    Gdzie w zasadzie jest wątek techniczny? Mniejsza z tym - piszę tutaj. Otóż nie wyświetlają mi się zalinkowane filmiki - mam wielkie puste pole w postach zamiast playera z Youtube. Wyłączenie adblocka nic nie daje. Co można z tym zrobić?

10. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 321
    Trzeba kliknąć na tarczę przy polu do wpisywania adresów stron i wyłączyć ochronę.

11. military

military FNG

Polubienia:
    4 546
    Mógłbyś zrobić print screen i strzałką pokazać o jaką tarczę chodzi?:) Klikam różne rzeczy, ale nie wiem, jaką ochronę masz na myśli.

12. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 321
  13. military

military FNG

Polubienia:
    4 546
    Kiedy ja to mam wyłączone - więc jednak nie w tym rzecz... Ale dzięki za uroczy rysunek.

14. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 321
    Ale to się nie wyłącza raz a dobrze. Ja muszę na tym forum przy każdym nowym wejściu to wyłączać, w każdym wątku zawierającym klipy z tuby.

15. military

military FNG

Polubienia:
    4 546
    Ok, dzięki, wszystko gra.

16. counter

counter GAZDA was right.

Polubienia:
    1 093
  17. piezol

piezol Jebać życie

Polubienia:
    3 580
    Nie za bardzo wiem, w jakim wątku to napisać, ale notorycznie na maila przychodzą mi wiadomości o odpowiedziach na obserwowane tematy, mimo, iż już nie raz klikałem "całkowicie z nich zrezygnować" i apdejtowałem settingsy.

18. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 966

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.