Zlot forum libertarian 2023 (8 -10 września 2023)

Będziesz?

  • Tak, bez noclegu.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    11

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Życzę Libertariankom i Libertarianom wiele atrakcji w Bernardynce, dobrego humoru, pozytywnych wrażeń, bawcie się dobrze, cieszcie się sobą, bez kąsania. No nie dajcie się kąsać maleńkim robaczkom, bo one lubią w ciepłe dni być nad wodą, najczęściej atakują między zmierzchem a świtem i mają zawsze krwiożercze zamiary. One są troszeczkę bezpieczniejsze od tych z Afryki no ale męczą bo podgryzają i spać nie dają, musicie się bronic przed nimi, zabierzcie jakieś kadzidełka, olejki i coś jeszcze.

I piosenka polska, jest w niej letni klimat, i latawce jak w Lübeck , troszeczkę smutna
bo i mi smutno dziś....
pa



View: https://www.youtube.com/watch?v=tdQ_z6LgzMQ
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736

Zaczyna się od tego, że Jurek Owsiak uczy cię taplać się błocie na Brudstocku, a następnym krokiem są warsztaty z jedzenia robali.
Smacznego!
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Poprosiliśmy AI o wygenerowanie "jak to będzie wyglądać", więc:
 

Attachments

  • libbernardynka.png
    libbernardynka.png
    686,2 KB · Wyś: 25

kran

Well-Known Member
703
698
Przeczytałem zlotowe wątki to były co roku w Bernard. oprócz 2017 i 2018 a może przegapiłem, jeszcze jakiś inne w Lodzi i Poznaniu. Katowicach to już chyba wszystkie liby znają się osobiście i sa jak jedna wielka rodzina i dobrze.
No nie dajcie się kąsać maleńkim robaczkom, bo one lubią w ciepłe dni być nad wodą, najczęściej atakują między zmierzchem a świtem i mają zawsze krwiożercze zamiary
A żeby odgonić robactwo trzeba jeść czosnek albo cebulę haha , Teraz na urlopie nad wodą moja rodzina stawiała w malych pojemnikach jabłkowy ocet wymieszany z cynamonem i mieliśmy spokój.
 

kran

Well-Known Member
703
698

Zaczyna się od tego, że Jurek Owsiak uczy cię taplać się błocie na Brudstocku, a następnym krokiem są warsztaty z jedzenia robali.
Smacznego!

a krewetki to co nie robale?? nikt nie jadł?? smakowite!
u Owsiaka raz byłem przez godzinę przejazdem, podobało mi się i też bym się kąpał w błotku gdybym miał 20 lat mniej ,haha


View: https://www.youtube.com/watch?v=Tnec3yslR7A&t=58s
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Miłościwie Nam Panujący Autorytet @piezol - mnie twój komentarz pozytywnie zaskoczył!Odwalasz kawał dobrej roboty !! Tak trzymaj !xD
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Na discordzie został otworzony dedykowany kanał dla imprezy. Na chwilę obecną mamy 18 uczestników i kilka dodatkowych miejsc wolnych. Zachęcam do uczestnictwa i przypominam, że można wpaść też na krócej.

 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Wyobraźnia moja bogata jest i podpowiada mi, że tradycyjnie, było rewelacyjnie :)
Oczywiście przy akapowych dźwiękach,
to są Libertarianie
:


View: https://www.youtube.com/watch?v=ZU5Zme7-nkg


Cieszę się, że mogę i w tym roku skierować do Wszystkich Szanownych Libertarian życzenia dobrej atmosfery, miłego czasu dla Was w Bernardynce.
pozdrawiam

A masz w planach kiedyś się u nas zjawić :) ?
 

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Wyobraźnia moja bogata jest i podpowiada mi, że tradycyjnie, było rewelacyjnie :)
Oczywiście przy akapowych dźwiękach,
to są Libertarianie
:


View: https://www.youtube.com/watch?v=ZU5Zme7-nkg


Cieszę się, że mogę i w tym roku skierować do Wszystkich Szanownych Libertarian życzenia dobrej atmosfery, miłego czasu dla Was w Bernardynce.
pozdrawiam

Pewnie było sprzedawanie narkotyków, parking za 100zł/h kibel za 50zł jak w Zakopane i co chwila zbiórka funduszy na tacę, aby się po Libertariańsku jak najszybciej nachapać... Na koniec wspólna modlitwa dla tych bardziej konserwatywnych z wychwalaniem Rosji i wolności jaka tam panuje.. Ci co się spłukali do zera na narkotyki, musieli zapłacić w naturze... Dla mnie to nawet lepiej, że tam nie byłem.
 
Ostatnia edycja:

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Pewnie było sprzedawanie narkotyków, parking za 100zł/h kibel za 50zł jak w Zakopane i co chwila zbiórka funduszy na tacę, aby się po Libertariańsku jak najszybciej nachapać... Na koniec wspólna modlitwa dla tych bardziej konserwatywnych z wychwalaniem Rosji i wolności jaka tam panuje.. Ci co się spłukali do zera na narkotyki, musieli zapłacić w naturze... Dla mnie to nawet lepiej, że tam nie byłem.

Uhu, czyli najbardziej rozbudowane relacje dostajemy od kogoś, kto nigdy nie się nie pojawił.



Ps. nie zesraj się
 
Do góry Bottom