Zlot forum libertarian 2023 (8 -10 września 2023)

Będziesz?

 • Tak, bez noclegu.

  Votes: 0 0,0%

 • Total voters
  7

Kelsi

https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs
1 036
19 076
Życzę Libertariankom i Libertarianom wiele atrakcji w Bernardynce, dobrego humoru, pozytywnych wrażeń, bawcie się dobrze, cieszcie się sobą, bez kąsania. No nie dajcie się kąsać maleńkim robaczkom, bo one lubią w ciepłe dni być nad wodą, najczęściej atakują między zmierzchem a świtem i mają zawsze krwiożercze zamiary. One są troszeczkę bezpieczniejsze od tych z Afryki no ale męczą bo podgryzają i spać nie dają, musicie się bronic przed nimi, zabierzcie jakieś kadzidełka, olejki i coś jeszcze.

I piosenka polska, jest w niej letni klimat, i latawce jak w Lübeck , troszeczkę smutna
bo i mi smutno dziś....
paView: https://www.youtube.com/watch?v=tdQ_z6LgzMQ
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 566

Zaczyna się od tego, że Jurek Owsiak uczy cię taplać się błocie na Brudstocku, a następnym krokiem są warsztaty z jedzenia robali.
Smacznego!
 

piezol

Jebać życie
1 234
4 203
Poprosiliśmy AI o wygenerowanie "jak to będzie wyglądać", więc:
 

Attachments

 • libbernardynka.png
  libbernardynka.png
  686,2 KB · Wyś: 17

kran

Well-Known Member
625
632
Przeczytałem zlotowe wątki to były co roku w Bernard. oprócz 2017 i 2018 a może przegapiłem, jeszcze jakiś inne w Lodzi i Poznaniu. Katowicach to już chyba wszystkie liby znają się osobiście i sa jak jedna wielka rodzina i dobrze.
No nie dajcie się kąsać maleńkim robaczkom, bo one lubią w ciepłe dni być nad wodą, najczęściej atakują między zmierzchem a świtem i mają zawsze krwiożercze zamiary
A żeby odgonić robactwo trzeba jeść czosnek albo cebulę haha , Teraz na urlopie nad wodą moja rodzina stawiała w malych pojemnikach jabłkowy ocet wymieszany z cynamonem i mieliśmy spokój.
 
Do góry Bottom