Zlot forum libertarian 2021 (10 -12 września 2021)

Będziesz?

  • Tak, bez noclegu.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    15

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Tegoroczna impreza odbędzie się dniach 10 - 12 września w miejscowości Ślesin k/Konina w ośrodku Bernardynka (link + dojazd).

Do naszej dyspozycji na chwilę obecną są zarezerwowane 3 domki (3x 60 metrów). W sumie 12 łóżek i 3 rezerwowe wersalki. W razie większego zainteresowania coś wymyślimy.

Sumaryczny koszt imprezy to 1500 zł. Wpłaty co łaska na miejscu zbierzemy w trakcie imprezy w sposób anonimowy. Jeśli ktoś znajduje się w gorszej sytuacji materialnej proszę się nie przejmować i śmiało przyjeżdżać, kasa się zawsze znajdzie, a życie jest zbyt krótkie by sobie odmawiać. Wyżywienie nie jest zapewniane w cenie. W domkach znajduje się podstawowy sprzęt - kuchenka, lodówka, grill itp. na terenie ośrodka można skorzystać też z oferty gastronomicznej. Z doświadczeń z poprzednich lat wynika, że nie tylko nie brakuje niczego, ale wręcz można mówić o pewnym przesycie.

Zachęcam do uczestnictwa, zwłaszcza osoby, których nie mieliśmy przyjemności jeszcze poznać :) Każdy jest mile widziany pod warunkiem, że nie generuje problemów.

W miarę możliwości zachęcam do zadeklarowania chęci przyjazdu w ankiecie.

Szybkie pytania i ustalenia co do imprezy polecam przedstawiać na discordzie: https://discord.gg/98nShMx

Z Konina jest akceptowalny dojazd zbiorkomem, ale zachęcam też do do dogadania się co do wspólnego przyjazdu samochodem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Zostały 2 tygodnie. Pamiętajcie, że nocleg nie jest konieczny, jak ktoś się waha to może wpaść w trakcie dnia zapoznać się i pogadać. Szczerze zachęcam.
 
261
216
Co wy tam chcecie robić?
Po za tym mam nadzieję że żaden pies nie będzie tak zwanym żądłem kłuty a pojeba Klubińskiego pogońcie czym prędzej gdyby się zjawił.
comment_JObae0PitNiH9OjBbys0jxfr9nAbTIv0,w400.jpg

Zanieczyszczaniu homo sapiens psimi genami mówimy stanowcze nie!
 

Avx

Active Member
831
186
Ewidentnie muszę to wchodzić częściej niż raz na pół roku, impreza mnie ominęła.

Mam nadzieję, że w 2022 też coś będzie ^.^
 
Do góry Bottom