Zbiorowa psychoza związana z umowami międzynarodowymi o liberalizacji handlu (TTIP, CETA itp.)

rawpra

Well-Known Member
2 743
4 971
Info od Piwlera...
podoba mi sie ze piwler mowi ze polacy wytna konkurencje, jest maskulinistyczna pewnosc siebie i mentalność zwyciężcy ale troche mi sie nie podoba wspieranie polskiego interesu narodowego
wkurzylo mnie jak sie dowiedzialem ze nie ma w polsce GMO, chcialbym takie zjeść
prawidlowo piwler obnazyl ta partie kukiza ze to w sumie zbieranina amatorow i populistow
 
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 584
11 211
Przypomniał mi się wstęp do Narrenturm Sapkowskiego:

Koniec świata w Roku Pańskim 1420 nie nastąpił. Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego uwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży.

Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło.


Czy po podpisaniu CETA nastąpił koniec świata w Roku Pańskim 2017? Nastały Dni Technologicznego Bezrobocia i Wykluczenia Społecznego poprzedzające nadejście Prawdziwego Komunizmu?

Akcja przeciwko TTIP i CETA trwa, nadal można się przyłączyć, a warto, bo towarzystwo jest wyborne:
http://stopttipceta.pl/organizatorzy/
(https://web.archive.org/web/20161010073406/http://stopttipceta.pl/organizatorzy/ Edytka po 3 latach, na szczęście w internetach nic nie ginie, a więc również to, że niektóre libki maszerowały w marszach przeciwko umowom handlowym ramię w ramię z Rzemitami, SLDowcami, Inicjatywą Feministyczną i inną lewoskrętną solą tej ziemi)

Tymczasem zauważyłem coś ciekawego:
http://fanlidla.pl/produkt/Syrop klonowy
 
Ostatnia edycja:
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 584
11 211
Taka ciekawostka, minął właśnie rok od wejścia w życie umowy UE z Japonią (The Agreement between the European Union and Japan for an Economic Partnership , tzw. Umowa EPA). Była to największa i najbardziej kompleksowa umowa zawarta przez UE. I co? No i nic. Koniec świata w roku pańskim 2019 nie tylko nie nastąpił, ale też nikt się tym nie interesował, nie protestował i się nad tym nie spuszczał.
 

Alu

Well-Known Member
4 246
8 307
No, tylko ta umowa powinna wyglądać tak:
"Wszyscy mogą handlować jak chcą, z kim chcą i czym chcą."
 
Do góry Bottom