[ZAMIAST SHOUTBOXA] Moje zaproszenie

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
pawlis wrzucając posta o Strażnikach czasu do wątku o koszernych kreskówkach, przypomniał mi o temacie poświęconym skojarzeniom związanym z innymi userami libnetu.

Strażnicy Czasu / TIme Squad Opowiada o perypetiach strażników czasu - Bucka Tudrussela i Larry'ego 3000 oraz porwanego przez nich z XXI w. Otta, chłopca mającego smykałkę do historii. Jako, że jest rok milionowy linia czasu się psuje i słynni ludzie robią zupełnie co innego, a główni bohaterowie muszą ich naprostować: Otto to kujonowaty dzieciak mający, oprócz zainteresowania historią, kompleksy na punkcie swych okularów, ale ma zadatki na prawdziwego mena. Buck Tuddrussel to Sędzia Dredd, Kapitan Bomba i Al Bundy w jednym - tępy mięśniak nienawidzący zdrowej żywności, ekologii i intelektualistów. Jak tu nie kochać takiego gościa? Oraz najlepsza postać - Larry 3000 - robot-pedał, który jest uosobieniem najgorszych cech lewaków.

Buck Tuddrussel - tak właśnie wyobrażam sobie Hitcha. :)

char_47922.jpg
officer_buck_tuddrussel_by_algizbluedragon-d5g4sxp.jpg
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
czemu się to nie znajduje w inicjatywach wolnościowych? Będzie łatwiej zauważalny, albo by przykleić jako alternatywą formę rozmowy z userami forum.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Gadanie z innymi osobami to utrata wolności. Dobrowolna, ale jednak utrata. Choćby problem tego, że ktoś nam przerwie i to nie zważając, że my dalej chcemy gadać. A to tylko wierzchołek wolności, które tracimy wraz z dołączeniem do grupowej konwersacji.

Proponuję albo a) zaniechać albo b) wprowadzić przymus zainstalowania tego komunikatora i wymusić rozmowy na nim. Dopiero wtedy umieścić na widoku info o inicjatywie, bo na razie jest to zwykła błazenada.

Odbyła się testowa konferencja i podobno dupy nie urwała, a dwaj userzy się nawet pokłócili. W czasie drugiej konfy połowa uczestników przeszłaby na narodowy agrazyzm albo na coś jeszcze gorszego, warto ryzykować?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
To był eksperyment sylwestrowy i niezbyt się sprawdził. Zamierzam wrócić do tego pomysłu w nieco bardziej profesjonalnej wersji już wkrótce, jutro, na jesieni ... sami wiecie jak to jest :)
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Gadanie z innymi osobami to utrata wolności. Dobrowolna, ale jednak utrata. Choćby problem tego, że ktoś nam przerwie i to nie zważając, że my dalej chcemy gadać. A to tylko wierzchołek wolności, które tracimy wraz z dołączeniem do grupowej konwersacji.
Ale pierdolisz trzy po trzy. Wystarczy zwykły komunikator z możliwością wiadomości tekstowych i głosowych. Ten mumble ma co najwyżej text na mowę chyba. Wideo to raczej na skype się nadaje, który utworzyłem dość dawno i nie został zareklamowany przez modów :( no chyba że jeśli ma być cokolwiek po za forum to tylko szyfrowane, to niech to będzie jak najbardziej rozportowany projekt. Tox jest chyba najlepszy pod tym względem: https://wiki.tox.chat/binaries o ile ma jakąś funkcję grupowej konfy. Ze screena to mi przypomina czasy GG jeśli ktoś pamięta hehe ;)
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Ooo dobra zabawa. Mi się np. Nowy Świt kojarzy tak:
===========================================
Ooo, to ja też chcę tak się bawić:)No ale może zaraz będzie"piłaś, nie pisz"?ale co tam, niech sobie będzie, może będę miała kolejny wpis do mojego powitania?
No wrzucę jakieś zdjęcia dot. osób z tego forum, które najczęściej chyba piszą, no jak " widzę" te osoby, tzn. jak moja wyobraźnia podpowiada mi, no a ona nigdy się nie myli ;)
Dziewczyny: ta, która jest najczęściej, ładna dziewczyna, to widać i nie muszę sobie wyobrażać.

No i dziewczyna, która lubi krem z buraczków i kokosowego mleka, tak ją "widzę":

images


No i najważniejszy libertarianin, nigdy nie widzę jego uśmiechu, nie wiem dlaczego, ale może tak być musi?

c2102-fondo_hd_43_jason_statham5b15d.jpg


kolejny pan ma związek z targowicą, czy jakoś tak:

d2802-445b15d.jpg


pan, którego jeden z komentarzy bardzo mi się podoba i dołączyłam sobie do avatara:)

images


no i pan "akapłan" jejku, co to znaczy?;)

jude-law-20080219-379093.jpg


nie może zabraknąć pana, który na mój widok ma jakieś tam sensacje żołądkowe ;)

jude-law-13978.jpg


pan, który radzi innym, żeby dali sobie lepiej spokój, no nie dyskutowali ze mną;)

z19270872Q,Najnowsze-badania-dowodza--ze-poziom-estradiolu-u-.jpg



pan, który w wątku o"fajnych pupciach" daje chyba każdemu plusiki, no, no ;) i staje w obronie imigrantów.

c49498c32430862d6d791f8323131406.jpg



no i ten, który ma najdłuższy języczek;)

fryzura_dla_faceta_20.jpg


a co tam u pana i jego szczurka słychać?;)

df5da802989447688f41a6c547b5d672.gif



no i pan, który nie powiedział mi do dziś, jak się robi masełko:)

MTIwNjA4NjMzNjU2NTQyNzMy.jpg


nie może też zabraknąć pana, który jest bardzo miły,daje mi plusiki, a jeszcze nigdy nic nie napisał na forum:)

Robert-Pattinson-Smoking-Pics.jpg


pan z przerażającym okiem, no ja go widzę tak:

who-is-who-kolin-farel.jpg



no i pan, który lubi mnie za charakter, aż mi się wierzyć nie chce :)

95b8eb6409ab90ac6d470a7d196b9434.jpg


i ten ,który wrzucił śliczne kózki, czy owce, do dziś nie wiem:)
A12466941-60.jpg


pan z rodziny krukowatych?;)

images




pan , który słucha rock and rolla, najwcześniejszej jego formy


beauty-boy-old-rockabilly-Favim.com-3104587.jpg

ale ten sam pan pisze bardzo ciekawie w innym temacie, który mnie interesuje i wtedy widzę go tak:

images




No i na koniec pan, który decyduje o tym czy jestem libertarianką , czy nie jestem :( i nic więcej nie dodam..

bruce-willis.gif




No nie wszyscy, wiem ,ale bardzo się zmęczyłam,może innym razem dodam pozostałych, nie wiem.


Kto jest zainteresowany proszę popatrzeć sobie , bo zaraz zniknie:)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
===========================================
Ooo, to ja też chcę tak się bawić:)No ale może zaraz będzie"piłaś, nie pisz"?ale co tam, niech sobie będzie, może będę miała kolejny wpis do mojego powitania?
No wrzucę jakieś zdjęcia dot. osób z tego forum, które najczęściej chyba piszą, no jak " widzę" te osoby, tzn. jak moja wyobraźnia podpowiada mi, no a ona nigdy się nie myli ;)
Dziewczyny: ta, która jest najczęściej, ładna dziewczyna, to widać i nie muszę sobie wyobrażać.

No i dziewczyna, która lubi krem z buraczków i kokosowego mleka, tak ją "widzę":

images


No i najważniejszy libertarianin, nigdy nie widzę jego uśmiechu, nie wiem dlaczego, ale może tak być musi?

c2102-fondo_hd_43_jason_statham5b15d.jpg


kolejny pan ma związek z targowicą, czy jakoś tak:

d2802-445b15d.jpg


pan, którego jeden z komentarzy bardzo mi się podoba:)

comment_0VnTCqvj7BADx4QM4M4kRJIHH92h9JZq.jpg


no i pan "akapłan" jejku, co to znaczy?;)

jude-law-20080219-379093.jpg


nie może zabraknąć pana, który na mój widok ma jakieś tam sensacje żołądkowe ;)

jude-law-13978.jpg


pan, który radzi innym, żeby dali sobie lepiej spokój, no nie dyskutowali ze mną;)

z19270872Q,Najnowsze-badania-dowodza--ze-poziom-estradiolu-u-.jpg



pan, który w wątku o"fajnych pupciach" daje chyba każdemu plusiki, no, no ;) i staje w obronie imigrantów.

c49498c32430862d6d791f8323131406.jpg



no i ten, który ma najdłuższy języczek;)

fryzura_dla_faceta_20.jpg


a co tam u pana i jego szczurka słychać?;)

df5da802989447688f41a6c547b5d672.gif



no i pan, który nie powiedział mi do dziś, jak się robi masełko:)

MTIwNjA4NjMzNjU2NTQyNzMy.jpg


nie może też zabraknąć pana, który jest bardzo miły,daje mi plusiki, a jeszcze nigdy nic nie napisał na forum:)

Robert-Pattinson-Smoking-Pics.jpg


pan z przerażającym okiem, no ja go widzę tak:

who-is-who-kolin-farel.jpg


no i ten , który lubi Pansy Division;)
images



no i pan, który lubi mnie za charakter, aż mi się wierzyć nie chce :)

95b8eb6409ab90ac6d470a7d196b9434.jpg


i ten ,który wrzucił śliczne kózki, czy owce, do dziś nie wiem:)
A12466941-60.jpg


pan z rodziny krukowatych?;)

images




pan , który słucha rock and rolla, najwcześniejszej jego formy


beauty-boy-old-rockabilly-Favim.com-3104587.jpg

ale ten sam pan pisze bardzo ciekawie w innym temacie, który mnie interesuje i wtedy widzę go tak:

images




No i na koniec pan, który decyduje o tym czy jestem libertarianką , czy nie jestem :( i nic więcej nie dodam..

bruce-willis.gif




No nie wszyscy, wiem ,ale bardzo się zmęczyłam,może innym razem dodam pozostałych, nie wiem.


Kto jest zainteresowany proszę popatrzeć sobie , bo zaraz zniknie:)



Nic nie zniknie
 
Do góry Bottom