[ZAMIAST SHOUTBOXA] Moje zaproszenie

U

ultimate

Guest
A nasza anarchokomunista @solnedgang mi się kojarzy z kazimierą:
images
 

snajper

Well-Known Member
376
1 523
Są ino raczej jakimiś przychlastami które się tutaj z nudów przypałętały,
jedno wielkie wzajemne lizanie się po jajcach,

O borze!
Nie widziałem człowieka wcześniej w żadnej dyskusji,
i nagle jest, nie wiedomo skąd, po to,żeby napisać,
że przychlasty się przypałętały na jego forum,
normalnie tragedia,
ale on się kiedyś nie przypałętał,
Oczom nie wierzę co tu dziś czytam,
a na wykopie pisał jakiś człek,
że to forum jest najlepszym w necie.
To teraz będziesz musiał jak piszesz""lizać się po jajacah""
z tymi co się nie przypałętali.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
O borze!
Nie widziałem człowieka wcześniej w żadnej dyskusji,
i nagle jest, nie wiedomo skąd, po to,żeby napisać,
że przychlasty się przypałętały na jego forum,
normalnie tragedia,
ale on się kiedyś nie przypałętał,
Oczom nie wierzę co tu dziś czytam,
a na wykopie pisał jakiś człek,
że to forum jest najlepszym w necie.
To teraz będziesz musiał jak piszesz""lizać się po jajacah""
z tymi co się nie przypałętali.
Kurwa, piłeś - nie pisz. Nie rozumiem za huj o co ci chodzi.

Sorry men, ale Doman jest jednym z najlepiej myślących tu ludzi. Będę się tu logował, żeby mu napierdalać lajki - tylko po to. A powiem czemu!
Doman jest nacjospierdoliną, jeżeli uważasz się za libka i krytykujesz nas za to że tolerujemy tutaj takiego zamordystycznego redruma, ale jednocześnie przyklaskujesz równie bądź nawet bardziej amorystycznemu Domanowi tylko dlatego że rzuci od czasu do czasu jakąś bliską twojemu sercu teorią spiskową to chyba powinieneś jednak trochę się nad sobą zastanowić.

Bo zauważyłem, że środowisko libertariańskie to raczej think-tank, aniżeli jakakolwiek siła zdolna zrobić cokolwiek. Zero energii, dekadencja, zero wkurwa, ze skłonnościami do przyswajania mainstreamowej narracji i przesycone nihilizmem.
No ok, to doszedłeś do tej samej konkluzji co NŚ czy w zasadzie ktokolwiek inny kto obserwuje forumowo-discordowe środowisko libnetu czy nawet szersze środowisko libertariańskie. Libki poszczekają trochę że łańcuch państwa ich uwiera, ale generalnie to bez znaczenia bo i tak większośći wystarczy ich micha a poza teren 'piwnicy' nie zamierzają wychodzić.

Coś Ci powiem. Znam ludzi, którzy będąc z lekka kościelnymi prawakami i nacjonalistami, którzy w PRAKTYCE...
Jeszcze raz: W PRAKTYCE uprawiają wolność - podobnie jak GAZDA. Są jak najbardziej antysystemowi i mimo, że nie zgadzam się z nimi, na hektary wyczuwam brak agenturalności. To się albo widzi, albo chuja widzi!
Ok, czyli do określenia kto jest agentem używasz przeczucia. Wystarczy że GAZDA napisze 100 razy ze państwo to jego wróg i że najważniejsze to robić swoje i na twój chłopski rozum już nagle nie jest agentem. A zastanawiałeś się a co jeśli to właśnie GAZDA jest sprytnym agentem wtapiającym się w tło, a redrum zwykłym randomem-przychlastem z internetu który nie pasuje do libnetowej ferajny ;)?

Dlatego nie chodzi o wywalanie inaczej myślących, a tylko o wypierdalanie systemowych skurwysynów!!!!
Jakieś sprecyzowane kryteria masz? Możesz napisać kto wg. ciebie tutaj jest systemowym skurwysynem i na podstawie czego do tego doszłeś?

Dorosły, inteligentny człowiek powinien wiedzieć, kto może być kim, albo kim nie jest lub prawdopodobnie jest.
No, ale my jesteśmy autystykami, potrzebujemy jasnych, określonych kryteriów :(

Różnica jest taka, że poglądów globcio-szczepionkowych Redruma chyba nikt nie podziela na tym forum i dziw, że on w ogóle jakieś lajki zgromadził.
Chyba Rabbaj Aloha podziela pogląd na temat przymusowości szczepionek, ale on nie udaje nawet libka tylko jest otwartym syjonistą

Natomiast jeśli chodzi o Domana, to choć niejednokrotnie jego posty wskazywały, że nie jest on żadnym libertarianinem do czego też otwarcie się on przyznaje, robi on tu pomimo tych faktów furorę.
Cóż, wielu libków niestety ma prawoskrętne odchyły które niestety kończą się jakimiś zjebanymi poglądami jak np. popieranie używanie państwa do zgnojenia mediów które nie podzielają prawackoidalnej wizji świata.

Jezus Maria! Rzekomy libertarianin na libertaiańskie forum będzie właził tylko po to by nagradzać cymbała, który tu wypisuje w większości antysemickie treści jakich pełno w internecie i to treści, które z libertariańskiego punktu widzenia są bez znaczenia. Jednocześnie spierdolina ta twierdzi, że libertarianie nie są zdolni cokolwiek zmienić. Mam rozumieć, że sfiksowany na punkcie żydów anonimowy cymbał z internetu ma ogromny potencjał w dokonywaniu zmian, zmian istotnych dla libertarian, pomimo że ten cymbał wcale nie jest libertarianinem.
Hej! Ja na discordzie też piszę masę antysemickich wysrywów, nawet 100x gorszych niż Doman! @tomislav załapię się na twoją lajkową subskrypcję? ;)
 

Hitch

3 220
4 872
Zabawne, jak często na forum LIBERTARIAN zapomina się, że należy ono do Tosi i może on z nim robić, co chce. Nawet przemianować na forum komunistów lub fan klub Zoidberga.
 

Hitch

3 220
4 872
1. Właściciel, administratorzy i moderatorzy mogą na forum robić wszystko, co uznają za stosowne: przenosić lub usuwać posty, zmieniać je (zaznaczając zmiany), usuwać użytkowników, ograniczać dostęp itp. To jest forum prywatne, dostęp do niego jest przywilejem, a nie prawem, wszyscy są na nim gośćmi i muszą szanować decyzje gospodarzy, które są ostateczne.

2. Jesteśmy zdeklarowanymi zwolennikami wolności wypowiedzi. Nie oznacza to, że jest naszym obowiązkiem zapewnić każdemu możliwość wypowiedzi na naszym prywatnym terenie. Jeśli powiesz coś, co nam się nie spodoba, możemy pozbawić cię możliwości głoszenia tego na tym forum, ale bez żadnych przeszkód z naszej strony możesz robić gdziekolwiek indziej - twoja wolność wypowiedzi nie będzie przez nas ograniczana (anglojęzyczna ilustracja tego konceptu w komiksie XKCD)

Także tego...
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
@ernestbugaj
Ale to nie ma nic do rzeczy czy w regulaminie jest napisane czy to forum libertariańskie czy nie. Jeśli akceptujesz regulamin to znaczy tylko, że zgadzasz się na warunki właściciela i twoje przystanie na panujące tu zasady obligują Ciebie do ich respektowania i nie narzuca to żadnych obowiązków na właściciela w tym zapewnienia Ci tego, że to forum nie zmieni swego profilu, no chyba, że właściciel w umowie zagwarantowałby ci to. Kluczowe jest to czy wpuszczając Cię do siebie właściciel ogranicza się nakładając jakieś obowiązki na siebie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Przenoszę trochę ostatnich offtopów na temat tego kto ma większego bzika z różnych tematów tutaj. Gdyby ktoś poczuł się dotknięty, to zanim napisze, że to przez żydów/masonów/banderowców/chmitrailsy/itp. niech mi da znać, przeanalizuję dokładniej.
 
Ostatnia edycja:

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
@ernestbugaj
Ale to nie ma nic do rzeczy czy w regulaminie jest napisane czy to forum libertariańskie czy nie. Jeśli akceptujesz regulamin to znaczy tylko, że zgadzasz się na warunki właściciela i twoje przystanie na panujące tu zasady obligują Ciebie do ich respektowania i nie narzuca to żadnych obowiązków na właściciela w tym zapewnienia Ci tego, że to forum nie zmieni swego profilu, no chyba, że właściciel w umowie zagwarantowałby ci to. Kluczowe jest to czy wpuszczając Cię do siebie właściciel ogranicza się nakładając jakieś obowiązki na siebie.
Nie zmienia to faktu, że w regulaminie może stać, że forum jest i pozostanie libertariańskie. Tutaj tego nie ma, więc właściciel może sobie robić co chce. Szczerze mówiąc to byłby zaskoczony gdyby coś takiego się w nim znalazło. Stąd zanim ktokolwiek będzie się obrażał, niech przeczyta regulamin i to na co się zgadzał.
Tak jak mówię, ja regulaminu nie czytałem, wystarczy mi, że czytam umowy bankowe od deski do deski. :)
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Oczywiście o tym właśnie piszę, że jeśli właściciel zobowiąże się wobec rejestrujących, że forum nie zmieni swego profilu, to gdy to zrobi to wtedy złamie umowę. Ale jeśli tego nie uczyni to informacja o tym, że jest to forum o określonym profilu ideowym nie nakłada na niego żadnych obowiązków. W końcu to on jest właścicielem. Wcześniej pisałeś, że jeśli w regulaminie pisze, że jest to forum libertariańskie, to zmiana jego na komunistyczne jest złamaniem umowy. No właśnie nie jest.
 
Do góry Bottom