Zabawa w literki (MBTI) i testy osobowości

Czy literki to druga w kolejności najważniesza rzecz w życiu (po lajkach)?

  • Tak!

    Votes: 15 32,6%
  • Nie!

    Votes: 11 23,9%
  • Nie wiem.

    Votes: 3 6,5%
  • Wiem, ale nie powiem.

    Votes: 8 17,4%
  • Nie obchodzi mnie to, ale się wypowiem.

    Votes: 9 19,6%

  • Total voters
    46

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Zawsze marzyłem o tym by MBTI, będące odpowiednikiem forumowego horoskopu miało swój osobny temat i proszę, jest.

Bazując na teście:
https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci
ustaliłem swoją osobowość na INTJ.

Pomyślałem sobie, że można byłoby zrobić bazę danych w tabelce i dzięki temu zoptymalizować pewne kwestie (np. ułatwić dobór optymalnych zespołów na Dzień Sznura) i dać aspi materiał do rozmyśleń.

Poniżej link do tabelki, proszę chętnych o dopisywanie się :)

 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4683

Guest
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy robia sobie takie testy. Czy z testu dowiesz się o sobie czegoś czego wcześniej nie wiedziałeś ( poza swoim zestawem literek ) ?

Podejrzewam, że te testy to narzędzie reptiliańskiej psychomanipulacji umysłowym plebsem epoki internetu. Ludzie sami się szufladkują i potem układają relacje na tej podstawie. Poza tym uważam, ze UE powinna zostać zniszczona.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy robia sobie takie testy. Czy z testu dowiesz się o sobie czegoś czego wcześniej nie wiedziałeś ( poza swoim zestawem literek ) ?
można sie dowiedzieć ze właściwości które sie ma i sie o nich oczywiście wie, nie mają przegrywy z innymi literkami :)
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Czy z testu dowiesz się o sobie czegoś czego wcześniej nie wiedziałeś ( poza swoim zestawem literek ) ?
Ja to rozwiązałem i ku mojemu zaskoczeniu wyszło, że jestem „urodzonym przywódcą”.
Samo hasło „urodzony przywódca” zawsze wywoływało u mnie jakąś odrazę. Teraz będę na to patrzeć inaczej. Może w ogóle inczej zacznę patrzeć na kwestie przywódctwa i władzy.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
55443593.jpg
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ten test jest zjebany

Starasz się odpowiadać na e-maile jak najszybciej i nie znosisz bałaganu w swojej skrzynce odbiorczej.

Nie staram się i nie znoszę. Uporczywie trwam w wynikającym z tej koniunkcji dyskomforcie.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
test dot. głównie porządku/chaosu w twojej głowie a reszta to niedobitki pytań towarzyskich. W sumie niewiele się więcej o sobie dowiedziałem, utwierdziło mnie tylko w tych samych przekonaniach
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy robia sobie takie testy. Czy z testu dowiesz się o sobie czegoś czego wcześniej nie wiedziałeś ( poza swoim zestawem literek ) ?

Podejrzewam, że te testy to narzędzie reptiliańskiej psychomanipulacji umysłowym plebsem epoki internetu. Ludzie sami się szufladkują i potem układają relacje na tej podstawie. Poza tym uważam, ze UE powinna zostać zniszczona.

Nie do końca, są oficjalnym narzędziem badawczym w psychologii - oczywiście mają przeciwników, nie każdy sie zgadza że potrafią skutecznie okreslić osobowość itd. No ale są stosowane jak widze.
https://pl.wikipedia.org/wiki/MBTI
 
C

Cngelx

Guest
Rozwiązywałem tego typu testy już kilka razy w ciągu ostatnich lat. Zazwyczaj miałem wynik INTJ. Dzisiaj wyjątkowo wyszło ISTJ.
Ale wynik dla «Energia» to 53% dla realistyczny i 47% dla intuicyjny. A więc na pograniczu.

Cięzko powiedzieć czy jestem INTJ czy ISTJ.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Percentage breakdown of your results:
Introverted (I) 54% Extraverted (E) 46% Intuitive (N) 55% Sensing (S) 45%
Thinking (T) 80% Feeling (F) 20%
Perceiving (P) 77% Judging (J) 23%

ten ktoś w dodatku miał wyjebane na przetłumaczenie tego w całości i w jednym miejscu zamiast
"lubię planować i jestem zorganizowany" mamy "I am planned and structured."
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Chujowy, pytania są tendencyjne. Na wiele z nich ciężko mi było odpowiedzieć, bo moje zachowanie byłoby zależne od konkretnej sytuacji...
W ramach ćwiczenia umysłowego sformułuj parę takich nietendencyjnych pytań do tego testu i zastanów się nad wadami tego rozwiązania ;)
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Wypraszam sobie zakwalifikowanie INFP do konfidentow, skoro w opisie na wiki stoi jak byk, ze jesteśmy niezwykle lojalni.
W sumie zawsze uważałem ze to wazna cecha w życiu więc sie zgadza. Myślę o sobie (choc oczywiscie nigdy nie testowałem) że prędzej dałbym sobie ręke uciąć niz kogoś zdradzić, ten test utwierdził mnie w wielu opiniach o sobie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/INFP
 
C

Cngelx

Guest
Wypraszam sobie zakwalifikowanie INFP do konfidentow, skoro w opisie na wiki stoi jak byk, ze jesteśmy niezwykle lojalni.
W sumie zawsze uważałem ze to wazna cecha w życiu więc sie zgadza. Myślę o sobie (choc oczywiscie nigdy nie testowałem) że prędzej dałbym sobie ręke uciąć niz kogoś zdradzić, ten test utwierdził mnie w wielu opiniach o sobie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/INFP

To trochę podejrzane, że łapiesz ból dupy i masz potrzebe się tłumaczyć :/
 
Do góry Bottom