Z zemsty zabito ośmioosobową rodzinę

A

Antoni Wiech

Guest
W stanie Bihar, na północnym wschodzie Indii, z zemsty za ślub bogatej dziewczyny z biednym chłopakiem zamordowano jego całą ośmioosobową rodzinę - podała miejscowa policja.
Ciała zabitych ludzi zostały wrzucone do rzeki - wszyscy zostali zastrzeleni, a następnie ścięto im głowy.

Zdaniem policji, masowe zabójstwo miało stanowić zemstę za potajemny ślub 21-letniego Ratana Mandali - chłopca z ubogiej rodziny - z bogatą dziedziczką, 18-letnią Kanchan Kumari. Młoda para uciekła z domu w obawie, że skłócone ze sobą rodziny nigdy nie pozwolą na ich związek.

http://wiadomosci.onet.pl/1914426,12,item.html
--
To się dopiero nazywa prawo zwyczajowe.. Ja się coraz częściej zastanawiam czy libertarianizm jest dla ludzi dzikich, bo dla mnie to oni są dzikusami.
 

kozak

Member
67
27
I jak na tle takiego wydarzenia wyglądają spory minarchistów z anarchistami? demokratów ze zwolennikami monarchi? To jest jeden z takich przykładów, które sprawiają, że zaczynam zdawać sobie sprawę, że wrogami wolności są LUDZIE, nie zaś jakieś mityczne "państwo" - naprawdę, sprawy ustrojowe są drugorzędne.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Antoni Wiech napisał:
To się dopiero nazywa prawo zwyczajowe.. Ja się coraz częściej zastanawiam czy libertarianizm jest dla ludzi dzikich, bo dla mnie to oni są dzikusami.

Dzicz i basta. Dlatego dzięki wprowadzeniu libertarianizmu możemy uzyskać nad takimi przewagę technologiczną i materialną. Oni takiej możliwości nie mają.
 

XYZ

New Member
74
0
Dzikusy... bo zapewne w "cywilizowanej" europie nie zdarza się, aby reprezentant kultury wyższej- biały człowiek, zajebał niedoszłego męża swojej ukochanej córuni?
 
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
XYZ napisał:
Dzikusy... bo zapewne w "cywilizowanej" europie nie zdarza się, aby reprezentant kultury wyższej- biały człowiek, zajebał niedoszłego męża swojej ukochanej córuni?

Niższa, wyższa, whatever. Podaj źródło. A jak nie masz źródła, to nie pierdol.
 

XYZ

New Member
74
0
Jako, że moralność mam dość purytańską, nie śmiałbym nawet pierdolić na forum publicznym:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Oto przykład który udało mi się znaleźć we wszechwiedzącym Google. Zresztą w żydo-masońskich mediach, słychać o takich przypadkach dość często. Bronienie swoich genów przed zbrukaniem jest dość głęboko zakorzenione w podświadomości naszego gatunku- dlatego nie widzę w takich historiach nic szczególnie niezwykłego...
 
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
XYZ napisał:
Jako, że moralność mam dość purytańską, nie śmiałbym nawet pierdolić na forum publicznym:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Oto przykład który udało mi się znaleźć we wszechwiedzącym Google. Zresztą w żydo-masońskich mediach, słychać o takich przypadkach dość często. Bronienie swoich genów przed zbrukaniem jest dość głęboko zakorzenione w podświadomości naszego gatunku- dlatego nie widzę w takich historiach nic szczególnie niezwykłego...

Wreście jakiś przykład, ale sprawdź tę stronę:

http://www.stophonourkillings.com/

Sami Arabowie lub Hindusi.

Oczywiście możesz posądzić serwis o stronniczość.

Nie żebym jakimś rasistą był :D

Swoją drogą bedąc w UK poznałem jednego spoko Hindusa, z którym dało sie pogadać, mimo, że mi zapodawał co jakiś czas propagandę muzułamańską w stylu "islam jest rozwiązaniem wszystkich światowych problemów" i on właśnie nie mógł być z laską, bo była z innej kasty.

Na początku wydawało mi się to zabawne, ale później dość tragiczne.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
XYZ napisał:
Dzikusy... bo zapewne w "cywilizowanej" europie nie zdarza się, aby reprezentant kultury wyższej- biały człowiek, zajebał niedoszłego męża swojej ukochanej córuni?

Ale nie rozwala rodziny po fakcie. Poza tym ta druga rodzina też mogła być przeciw.
 

michu

Member
56
1
Antoni Wiech napisał:
--
To się dopiero nazywa prawo zwyczajowe.. Ja się coraz częściej zastanawiam czy libertarianizm jest dla ludzi dzikich, bo dla mnie to oni są dzikusami.
To właśnie jest przykład tego że niestety niektórzy ludzie nie potrafią współżyć z innymi jak nie trzyma ich się że przysłowiowy ryj!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
michu napisał:
To właśnie jest przykład tego że niestety niektórzy ludzie nie potrafią współżyć z innymi jak nie trzyma ich się że przysłowiowy ryj!

Nie trzeba trzymać za ryj. Należy systematycznie wybijać taką hołotę. A jak jakieś stado staje w obronie kilku śmieci z takiej hołoty, to wybić całe stado.
 

Przemoslav

Member
144
2
Nic dodać nic ująć. Do pieca z taką bandą. Albo paru powiesić na postrach na pobliskim drzewie a reszta niech sra pod siebie na ten widok ;).

Poza tym, jak to się mówi: "co kraj to obyczaj", hehe.
 

Stefan Sękowski

New Member
9
0
Antoni Wiech napisał:
Swoją drogą bedąc w UK poznałem jednego spoko Hindusa, z którym dało sie pogadać, mimo, że mi zapodawał co jakiś czas propagandę muzułamańską w stylu "islam jest rozwiązaniem wszystkich światowych problemów" i on właśnie nie mógł być z laską, bo była z innej kasty.

w islamie nie ma kast.
 

Przemoslav

Member
144
2
Jest sporo nawróceń na islam w Indiach i o ile mi wiadomo są tą tam też jakieś synkretyzmy (nie od wczoraj się islam styka z hinduizmem - nie wiem dokładnie, ale przecież mogliby się znaleźć muzułmanie, którzy kultywują kastowość - w końcu człowiek istotą przyzwyczajeń). Poza tem panna mogła nie być muzułmanką jeno hinduistką.
 

kozak

Member
67
27
W historii Islamu często tworzyły się lokalne wersje tej religii dostosowane do różnych kultur. O ile mi wiadomo, to ten Islam, który jest popularny w Indiach wpisał się jak najbardziej w tradycyjny hinduski system kastowy - inaczej nie miałby szans odnieść takiego sukcesu.
 
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
Żeby jeszcze zamieszać to dodam, że ów bohater tej miłosnej opowieści pochodził z chrześcijańskiej rodziny, a na islam przeszedł później.
 

Fakkir

New Member
7
0
Czyli jak widać religia implikuje problemy. Gdyby wszyscy tam byli ateistami, czy agnostykami "raczej" by do tego nie doszło...
 

Przemoslav

Member
144
2
Powiedziałbym raczej że to dogmatyzm i sztywne trzymanie się różnych bzdurnych zasad sprowadza problemy. Ograniczenia sprowadzają problemy, podobnie jak wszystko co ogranicza swobodną ekspresję indywidualności. To nie musi być religia - ateizm może być tak samo szkodliwy - w końcu komuchy to dogmatyczni ateiści i ilość ofiar jest ogromna. Agnostycyzm raczej dogmatyczny nie jest, w związku z czym wydaje się być mniej szkodliwy.
 
A

Anonymous

Guest
Fakkir, żeby gardzić kimś lub nienawidzić nie nie trzeba wyznawać żadnej religii. Przemo może Ci to świetnie wytłumaczyć.
 
Do góry Bottom