1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Z zemsty zabito ośmioosobową rodzinę

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Antoni Wiech, 11 Luty 2009.

1. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 799
    http://wiadomosci.onet.pl/1914426,12,item.html
    --
    To się dopiero nazywa prawo zwyczajowe.. Ja się coraz częściej zastanawiam czy libertarianizm jest dla ludzi dzikich, bo dla mnie to oni są dzikusami.

2. kozak

kozak Member

Polubienia:
    27
    I jak na tle takiego wydarzenia wyglądają spory minarchistów z anarchistami? demokratów ze zwolennikami monarchi? To jest jeden z takich przykładów, które sprawiają, że zaczynam zdawać sobie sprawę, że wrogami wolności są LUDZIE, nie zaś jakieś mityczne "państwo" - naprawdę, sprawy ustrojowe są drugorzędne.

3. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 766
    Dzicz i basta. Dlatego dzięki wprowadzeniu libertarianizmu możemy uzyskać nad takimi przewagę technologiczną i materialną. Oni takiej możliwości nie mają.

4. XYZ

XYZ New Member

Polubienia:
    0
    Dzikusy... bo zapewne w "cywilizowanej" europie nie zdarza się, aby reprezentant kultury wyższej- biały człowiek, zajebał niedoszłego męża swojej ukochanej córuni?

5. Antoni Wiech

Polubienia:
    4 799
    Niższa, wyższa, whatever. Podaj źródło. A jak nie masz źródła, to nie pierdol.

6. XYZ

XYZ New Member

Polubienia:
    0
    Jako, że moralność mam dość purytańską, nie śmiałbym nawet pierdolić na forum publicznym:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Oto przykład który udało mi się znaleźć we wszechwiedzącym Google. Zresztą w żydo-masońskich mediach, słychać o takich przypadkach dość często. Bronienie swoich genów przed zbrukaniem jest dość głęboko zakorzenione w podświadomości naszego gatunku- dlatego nie widzę w takich historiach nic szczególnie niezwykłego...

7. Antoni Wiech

Polubienia:
    4 799
    Wreście jakiś przykład, ale sprawdź tę stronę:

http://www.stophonourkillings.com/

Sami Arabowie lub Hindusi.

Oczywiście możesz posądzić serwis o stronniczość.

Nie żebym jakimś rasistą był :D

Swoją drogą bedąc w UK poznałem jednego spoko Hindusa, z którym dało sie pogadać, mimo, że mi zapodawał co jakiś czas propagandę muzułamańską w stylu "islam jest rozwiązaniem wszystkich światowych problemów" i on właśnie nie mógł być z laską, bo była z innej kasty.

Na początku wydawało mi się to zabawne, ale później dość tragiczne.

8. kr2y510

Polubienia:
    19 766
    Ale nie rozwala rodziny po fakcie. Poza tym ta druga rodzina też mogła być przeciw.

9. michu

michu Member

Polubienia:
    0
    To właśnie jest przykład tego że niestety niektórzy ludzie nie potrafią współżyć z innymi jak nie trzyma ich się że przysłowiowy ryj!

10. kr2y510

Polubienia:
    19 766
    Nie trzeba trzymać za ryj. Należy systematycznie wybijać taką hołotę. A jak jakieś stado staje w obronie kilku śmieci z takiej hołoty, to wybić całe stado.

11. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Nic dodać nic ująć. Do pieca z taką bandą. Albo paru powiesić na postrach na pobliskim drzewie a reszta niech sra pod siebie na ten widok ;).

Poza tym, jak to się mówi: "co kraj to obyczaj", hehe.

12. Stefan Sękowski

Stefan Sękowski New Member

Polubienia:
    0
    w islamie nie ma kast.

13. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Jest sporo nawróceń na islam w Indiach i o ile mi wiadomo są tą tam też jakieś synkretyzmy (nie od wczoraj się islam styka z hinduizmem - nie wiem dokładnie, ale przecież mogliby się znaleźć muzułmanie, którzy kultywują kastowość - w końcu człowiek istotą przyzwyczajeń). Poza tem panna mogła nie być muzułmanką jeno hinduistką.

14. kozak

kozak Member

Polubienia:
    27
    W historii Islamu często tworzyły się lokalne wersje tej religii dostosowane do różnych kultur. O ile mi wiadomo, to ten Islam, który jest popularny w Indiach wpisał się jak najbardziej w tradycyjny hinduski system kastowy - inaczej nie miałby szans odnieść takiego sukcesu.

15. Antoni Wiech

Polubienia:
    4 799
    Żeby jeszcze zamieszać to dodam, że ów bohater tej miłosnej opowieści pochodził z chrześcijańskiej rodziny, a na islam przeszedł później.

16. Fakkir

Fakkir New Member

Polubienia:
    0
    Czyli jak widać religia implikuje problemy. Gdyby wszyscy tam byli ateistami, czy agnostykami "raczej" by do tego nie doszło...

17. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Powiedziałbym raczej że to dogmatyzm i sztywne trzymanie się różnych bzdurnych zasad sprowadza problemy. Ograniczenia sprowadzają problemy, podobnie jak wszystko co ogranicza swobodną ekspresję indywidualności. To nie musi być religia - ateizm może być tak samo szkodliwy - w końcu komuchy to dogmatyczni ateiści i ilość ofiar jest ogromna. Agnostycyzm raczej dogmatyczny nie jest, w związku z czym wydaje się być mniej szkodliwy.

18. Anonymous

Anonymous Guest

Fakkir, żeby gardzić kimś lub nienawidzić nie nie trzeba wyznawać żadnej religii. Przemo może Ci to świetnie wytłumaczyć.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.