Wybory w Grecji 2015

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Fobie to ma NOP, choćby skrajna forma homofobii:
Celem kampanii [Zakaz Pedałowania] jest zmobilizowanie Polaków do przeciwstawienia się promocji dewiacji homoseksualnej i ustanowienia jej publiczną normą. NOP zachęca do publicznej debaty nad sposobami i zasadami objęcia aberrantów powszechną opieka zdrowotną – aż do pełnego ich uleczenia.

d3e4235f000b2b66515ade45.jpg

Poglądy NOP bardziej pasuja do jakiegoś muślimskiego kraju w Afryce a nie cywilizacji białego człowieka.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
ale poleciałeś teraz populizmem,
tak to se o każdym można gadać.

Liczyłem na jakiś szerszy opis Twoich fobii..

Sorry, ale myslalem, ze nie bedzie to potrzebne. Ale skoro chcesz to prosze:

"NOP opowiada się (...) za przywróceniem kary śmierci (za czyny takie, jak morderstwa, gwałty, handel narkotykami, udział w przestępczości zorganizowanej czy ”działanie na rzecz likwidacji państwa polskiego”)

"Ugrupowanie postuluje również radykalną politykę ekologiczną (przeciwko dewastacji środowiska naturalnego)"

"W sferze gospodarczej postuluje katolicki (?!) korporacjonizm przeciwko kapitalizmowi i komunizmowi, a także nacjonalizację strategicznych sektorów gospodarki"
(https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Odrodzenie_Polski)

"Materializm, wiara oparta na zaprzeczaniu istnienia Ducha, przybrał miliony form. Możemy wyliczyć te, które w naszych czasach poczyniły najwięcej szkód: wolnomularstwo, liberalizm, nihilizm, kapitalizm, imperializm, anarchizm, socjalizm i marksizm. Każde z tych wierzeń – materialistycznych w swych postawach – jest filozoficznie złe i zostało zdyskredytowane w praktyce. Trzecia Pozycja potępia je wszystkie w sposób bezlitosny i potwierdza, że opozycja wobec wszelkich form materializmu łączy się z filozofią i ideologią Trzeciej Pozycji." (http://www.nop.org.pl/deklaracja-trzeciej-pozycji/)

No ty chyba kurwa żartujesz? Łysy tępak napierdala jakiegoś pedałka, NOP oficjalnie chce przymusowego leczenia homoseksualistów i ty się pytasz co kurwa złego jest w NOPie?

Gdzie tam leczenia...

"NOP members chanted slogans, including "gas the queers" (pedały do gazu) and "there will be a baton for each queer face" (znajdzie się kij na pedalski ryj)." (https://en.wikipedia.org/wiki/National_Revival_of_Poland)


plakaciki tez fajne maja:

250px-NOP_fascism.jpg

Mam tez info z pierwszej reki od mojego kuzyna, ktory spedzil ok. miesiaca w NOP-ie bo chcial walczyc z Anszlusem do UE. Zrelacjonowal mi, ze NOP-owocy glownie siedza, gadaja o tym, ze wszystko jest Zydowskie (np. kapitalizm to wymysl szatanskich zydow, smuca sie ze Adolf nie zamienil wszystkich Zydow na mydlo, etc.) i sluchaja narodowo-socjalistycznych piosenek o rozpierdalaniu Zydow, Murzynow, pedalow, liberalow, etc.

Masz jakies lepsze dowiadczenia z tymi ludzmi?
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
kowaI chcę dumnej i silnej Polski + o wszystko obwinia żydów, więc słabość do NOPu jest u niego zrozumiała. Jedynym programem NOPu jest likwidacja żydostwa w Polsce. To ma niby sprawić, że Polska automatycznie będzie silna i to nawet z narodowo-socjalistycznym podejściem do gospodarki.

P.S. Mała ciekawostka, Josef Goebbels był żydem. Więc kur** nazistowskie troszkę szacunku, bo Goebbels był wierny Hitlerowi do końca jego dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom