Wsparcie libertarianizmu

OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Najświeższe statystyki odwiedzin:

9zdVR5N.png


Serwujemy ponad 3,5 GB danych dziennie.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Powinienem zrobić kolejne rozliczenie darowizn, ale trochę nie mam czasu. Regularni wspieracze wspierają regularnie, pozostali nieregularnie albo wcale. Dziękuję.

Koszty utrzymania Forum Libertarian, Wiki i paru pomniejszych blogów kształtowały się w ostatnich kilku miesiącach na takim poziomie (ostatni miesiąc na górze):

$44.46
$42.71
$42.82
$42.97
$39.16
$43.82
$42.64
$40.21
$42.15

W tym miesiącu czeka nas odnowienie supportu oprogramowania, czyli dodatkowo $40 - fajnie byłoby zrzutkę zrobić ekstra. Dane do zrzutki są tutaj.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Uzupełniłem listę darczyńców wraz z kwotami. Mamy paru wielorybów. I bardzo dobrze.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, bo analiza wyciągu z ponad 2 lat nie jest łatwa, tym bardziej, że miałem w tym czasie jeszcze jedną zbiórkę na inne forum. Muszę to robić częściej, np. co pół roku.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję. To dzięki Wam jest mi lżej utrzymywać to forum. Obecny koszt utrzymania to około 180 PLN miesięcznie. Wsparcie darczyńców pokrywa te koszty w 70-100% w zależności od miesiąca i wielkości wsparcia.

Skoro mam paru regularnych wspieraczy, zwiększyłem przydział pamięci z 900MB na 1024MB (cały gigabajt), co powinno zwiększyć stabilność.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Wczoraj zastanawiałem się nad tym, ale niektórzy darczyńcy mają już ustawione stare konto i niech już tak pozostanie. Jeśli nie robię tych rozliczeń tak rzadko, to nie jest takim wielkim problemem.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Dobra, raz na rok musimy odnowić licencję na soft forum (aby mieć aktualizacje). Kosztuje to $40, więc jak ktoś chętny do ekstra zrzutki, to świetnie, bo w mojej kasie pustki.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
dlaczego zamkniete rozwiazania? nie lepiej mybb po prostu? i ten xenfero jeszcze napisane w php... myslalem ze skoro forum wolnosciowe to i bedzie wolny soft a takiego chuja.

wikipedie i inne debiany, strimsy oplacaja wylacznie prace serwerow (a.k.a host) ale zeby samo oprogramowanie? darmowe skrypty sa rownie latwe w uzyciu, nie placisz za stabilnosc tego softu bo to juz spoczywa na dostawcy by dzialal szybko, po prostu tego nie rozumiem.,a tu przeladowany fujbukami, lajkami i innymi badziewiami.

stallman powinien byc w tym wypadku waszym mentorem
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Jebać Stallmana. Mieliśmy już wolny soft i dziękuję, ale postoję.

Sam jesteś przeładowany. Nie masz pojęcia, o czym mówisz.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Oprócz ciekawych ludzi, tekstów, linków to forum ma najwygodniejszą obsługę i system oceniania. Nie znam lepszego.
Dla mnie szczególnie cenne jest brak reklam, których nie cierpię i unikam jak mogę.
Za samo to należy się wsparcie .
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
nie wiem, nie bylo mnie jak zmienialiscie soft (a moze nie zauwazylem) ale nadal mysle ze mybb to jeden z najlepszych darmowych skryptow.

pokucowac w szukajce zawsze mozna do rozwiazywania drobnych niedoskonalosci takiego rozwiazania, bo na ich latwe rozwiklanie w wolnym sofcie to faktycznie nie mozna liczyc.

najtaniej oczywiscie byloby zalozenie takiego fora.pl i oplacanie domeny, ale brak niezaleznosci i ograniczone pluginy dobily by kazdego. takze zostaje host - jego wybor ogranicza sie do oferowanego miejsca na dysku i zbilansowanej ceny oczywiscie. podobno 000webhost oferuje host bez zadnych limitow za 4.84 dolara (20 zetel) miesiecznie.

ja od niemal zawsze siedzial na wolnym sofcie czy to cms czy to gimp. takze rowniez nie mam pojecia o czym mowisz.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Użytkownicy stanęli na wysokości zadania i licencja odnowiona na kolejny rok. Dziękuję wspierającym.
 
Do góry Bottom