Wolnościowe filmiki, wykłady, propaganda video!

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Nie chciałem, żeby zniknęło w czeluściach shoutboxa

IxSc3.jpg
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Poprawiłem kilka ź na ż w "groźeniach". Reszta wydaje się być w porządku. Tylko ten [Voluntaryism] na końcu to nie wiem czy można by to było na coś innego zamienić, czy lepiej zostawić tak jak w oryginale.
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Co do filmiku, całą argumentację szlag trafia, jak jakiś komuch twierdzi, że Jurkowi należy wpierdolić i dać jego kasę Oliwierowi, a co gorsze taki komuch uznaje to za moralne. Do normalnych ludzi, może ten filmik trafić, ale mentalne ścierwo to chyba, tylko szubienica przekona.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Co do filmiku, całą argumentację szlag trafia, jak jakiś komuch twierdzi, że Jurkowi należy wpierdolić i dać jego kasę Oliwierowi, a co gorsze taki komuch uznaje to za moralne.

Dla mnie to właśnie cała siła tego filmu (jak i wszystkiego, co jego twórca wrzuca do netu - niezwykle łebski koleś, który równo orze prawnonaturalne/obiektywizujące dyrdymały Rothbarda albo Molyneuxa). A odpowiadając Tobie - jeśli ktoś uważa wpierdolenie Jurkowi za moralne (i daje temu wyraz w swoim działaniu), należy go wykopać z akapu, a jeśli zechce się w nim znowu pojawić - zastrzelić. Ten filmik ma trafić do tych, do których w ogóle mamy szansę trafić. Do tych, do których ten filmik nie jest w stanie trafić, nie jest w stanie trafić żadna argumentacja moralna. Ostatnia wtedy nadzieja albo w kiju (możesz zginąć, jeśli spróbujesz podnieść rękę na moją własność), albo w marchewce (tutaj głównie argumenty ekonomiczne o tym, o ile więcej możliwości masz na wolnym rynku). Ale jako argumentacja moralna to jest IMO w 100% wystarczające.
 

Hitch

3 220
4 872


Fajnie zrobione (choć zrzyna z "Chińskich żołnierzy w Teksasie"). Ale też czuć niestety lewacki posmród.
 
Do góry Bottom