[Wikileaks] "Holochergate", Korwin, Ruch Narodowy - afera.

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić źródło wycieku? Panowie z RN są totalnymi głąbami wymieniającymi sie bardzo poufnymi informacjami za pośrednictwem portalu który, mówiąc delikatnie, prywatności nie szanuje albo mamy do czynienia z potężną prowokacją. Raczej to pierwsze bo raczej nikomu nie chciałoby sie fejkować tylu stron tekstu.
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić źródło wycieku? Panowie z RN są totalnymi głąbami wymieniającymi sie bardzo poufnymi informacjami za pośrednictwem portalu który, mówiąc delikatnie, prywatności nie szanuje albo mamy do czynienia z potężną prowokacją. Raczej to pierwsze bo raczej nikomu nie chciałoby sie fejkować tylu stron tekstu.
http://antifa.bzzz.net/artykuly/wia...eaks-demaskuje-onr-owca-przemyslawa-holochera

O prowokacji nie może być mowy, każdy kto przebrnął przez lekturę choćby 1 konwersacji (1.html -prawie 1.2 MB tekstu - kilka godzin czytania) zda sobie sprawę z ogromu faktów, szczegółów typu: maile, adresy (rzeczywiste) zamieszkania, numery telefonów, adresy prowadzące do stron, itp
Sfabrykowanie czegoś takiego jest awykonalne. Tych rozmów z różnymi osobami jest.. ponad 600, a fakty w konwersacjach z poszczególnymi osobami zazębiają się ze sobą.

Zresztą, Holocher po wycieku już postanowił ustąpić: https://www.facebook.com/Holocher.Przemyslaw
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
A tak rura z UPR tłumaczy stwierdzenie "uwaliłem Januszkowi podpisy" :)

Druga rozmowa to luźna, prywatna wymiana zdań dwóch kolegów, w której między innymi to ja przekazuję Przemysławowi Holocherowi (kompletnie w sprawę niezaangażowanemu) informację, iż OKW zakwestionowała komitetowi Janusza Korwina–Mikke około 1000 podpisów (w rzeczywistości około 800), dodając, iż miałem zgłoszenia od sympatyków UPR z regionu rybnickiego, że wśród podpisów składanych przez ten komitet może znajdować część podpisów zdobytych nielegalnie lub sfałszowanych oraz, że w konsekwencji, poleciłem tym osobom zgłoszenie tego faktu do odpowiednich organów, w tym wypadku OKW w Katowicach. Jak widać z działań podjętych przez OKW, podejrzenia tych osób okazały się mieć podstawy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
A tutaj mamy mały gwałcik wewnątrz ruchu narodowego.

3z3ypdbptcm6.png


Sekscesy wprawdzie miały miejsce "w rodzinie", jak u Państwa Fritzlów, więc wklejam jako ciekawostkę.
Za: http://www.6.mpolska24.pl/5036/prawdziwi-patrioci-witzberg-i-holocher-czyli-pobicia-i-gwalt
 

Hitch

3 220
4 872
Różnią, bo my nie czujemy potrzeby porywania i mordowania ludzi o odmiennych poglądach. Chcemy odjebki złych skurwieli, którzy krzywdzą innych, a to czy ktoś jest nieszkodliwym lewaczkiem to chyba tu większości lata koło dupy.
 

Hitch

3 220
4 872
Dobrze, no to ja. Mi komuchy nie przeszkadzają, póki nie mają możliwości wcielać w życie swoich chorych fantazji.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Chcemy odjebki złych skurwieli, którzy krzywdzą innych, a to czy ktoś jest nieszkodliwym lewaczkiem to chyba tu większości lata koło dupy.
Oni też chcą odjebki złych skurwieli, którzy krzywdzą ideę Wielkiej Polski.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
A lewaczki chcą uwięzienia lub wyprania mózgów wszystkim, którzy krzywdzą lewackość.
Wybieram odjebkowiczów-libertarian.
 
648
1 208
Różnią, bo my nie czujemy potrzeby porywania i mordowania ludzi o odmiennych poglądach. Chcemy odjebki złych skurwieli, którzy krzywdzą innych, a to czy ktoś jest nieszkodliwym lewaczkiem to chyba tu większości lata koło dupy.
Chyba nie. Nie istnieje coś takiego jak "nieszkodliwy lewak".
 
Do góry Bottom