USA na drodze do komunistycznej rewolucji

Hanki

Secessionist
1 312
3 909
Libertariański komentarz na poziomie meta od Krisa Kalety w nawiązaniu do sytuacji w USA.

 
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 450
22 371
W USA komuchy powoli tworzą swoją CzeKa. Zaczyna się to niewinnie. Gubernator NY Andrew Cuomo zatrudnił całą armię tracers (czyli śledzików), do śledzenia osób które nie poddają się "dobrowolnej 2-tygodniwej kwarantannie", wtedy gdy przylatują lub przyjeżdżają do stanów NY+NJ+CT z Arizony lub Karoliny. Idealna robota dla ludzkich spierdolin.
Jest jeszcze jedna ciekawa przesłanka. Otóż w rozruchach (Antifa+BLM) w USA ważną rolę odgrywają kontraktorzy CIA, którzy działali w Azji dalszej i bliższej, głównie w Syrii. Są to już ludzie ostrzelani i potrafiący kalkulować ryzyko. Płaci im podobno (dowodu nie ma, choć na BitChute są filmy z ich wypowiedziami) Soros.
Teraz sobie to dodamy. Mamy ludzkie komusze spierdoliny i ostrzelanych bandytów o lewicowych poglądach. Idealny zaczyn na służby do siania terroru.

 
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 450
22 371
Czyżby Żydom w USA zagrażał kolejny holokaust?


Rabin Chaim Yaakov Frankel, znany również jako Rimenover Rebbe, wydał w zeszłym tygodniu jednoznaczny nakaz dla Żydów w diasporze, aby opuścili swoje domy i wyemigrowali do Izraela przed wybuchem wojny domowej w Stanach Zjednoczonych.

„Wyjedź, dopóki to możliwe. Będzie jeszcze gorzej i trudno będzie przenosić się z jednego kraju do drugiego – powiedział rabin.
„Po II wojnie światowej przybyli ocaleni i zapytali, dlaczego Gedolim i Rebeowie (rabini) nie rozkazali europejskim Żydom wyjechać, póki jeszcze był czas, i emigrować do Izraela lub Stanów Zjednoczonych, zanim wybuchła wojna” – powiedział rabin Frankel. „Prawdę mówiąc, oni (rabini) powiedzieli, a Żydzi nie słuchali”.

„Dzisiaj” – kontynuował – „Słuchajcie mnie, drodzy Żydzi, ktokolwiek może sobie pozwolić na wyjazd niech zrobi to, tak szybko, jak to możliwe, a polecenie dotyczy Ameryki Południowej i większej części Europy.

Stany Zjednoczone staną się także niebezpiecznym miejscem pogrążonym w wojnie, i wciąż jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, które stany USA ocaleją, ale wiele części zostanie zniszczonych i zatrutych, wybuchnie w Stanach Zjednoczonych wojna domowa. I niektóre stany odłączą się od rządu federalnego. USA nie będą już dawać schronienia, ale pozostaną tu resztki Żydów. Ziemia Izraela będzie najbezpieczniejszym miejscem na przetrwanie wojny, mimo że również tam będą straszne trudności.

za: https://www.breakingisraelnews.com/
W tym wszystkim coś jest na rzeczy. Np. Cory Doctorow wyemigrował z Kalifornii do UK, gdzie napisał książkę "Little Brother", o rządach armii i policji w USA. Czyżby coś przeczuwał? A może był lepiej poinformowany?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom