1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Twoim wrogiem jest islam!

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Denis, 3 Sierpień 2014.

 1. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 516
  Polubienia:
  3 361
  R.I.P Youssef Al-Husseini ~2017-2018.xx.xx
   
 2. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 122
  Polubienia:
  18 252
  Pojedynczy ekstremiści? Wciskajcie to innym! Oto bombowy sondaż wśród muzułmanów (SONDAŻ)
  27 maja 2017

  Przerażające wyniki sondaży na temat terroryzmu wśród muzułmanów w Wielkiej Brytanii i innych krajach Zachodu.

  2-ch na 3-ch muzułmanów w Wielkiej Brytanii nie poinformowałoby policji, gdyby wiedzieli o planowanym ataku terrorystycznym – wynika z sondażu przeprowadzonego w kwietniu 2016 r. przez ICM Unlimited, cytowanego przez telewizję One America News Network.

  Z kolei w sondażu przeprowadzonym przez dziennik “The Sun” po zamachach w Paryżu w listopadzie 2016 r. co czwarty młody brytyjski muzułmanin oświadczył, że sympatyzuje z bojownikami Państwa Islamskiego, którzy ich dokonali.

  Zresztą już w 2007 r. w sondażu przeprowadzonym przez PEW Research w Wielkiej Brytanii aż 35 proc. młodych muzułmanów oświadczyło, że samobójcze zamachy bombowe “są usprawiedliwione”. Wtedy nie było jeszcze nawet żadnego Państwa Islamskiego.

  Telewizja podaje też wyniki takiego samego sondażu PEW z kilku innych zachodnich krajów z 2007 r. – w Niemczech zamachy usprawiedliwiało 22 proc. młodych muzułmanów, w USA – 26 proc., w Hiszpanii – 29 proc., a we Francji aż 42 proc!

  Minęło 10 lat i bardzo ciekawe jaki dziś jest ten odsetek? Wygląda jednak na to, że wszystkie instytuty w UE najzwyczajniej boją się zadać to proste pytanie. Pytają co najwyżej o stosunek do informowania o zamachach lub do islamskich duchownych wzywających w meczetach do przemocy i nienawiści wobec Zachodu.

  Na przykład w cytowanym przez telewizję sondażu BBC z lutego 2015 r. aż 45 proc. brytyjskich muzułmanów zgodziło się, że “tacy duchowni reprezentują główny nurt islamu”. Muzułmanie masowo sprzeciwiają się też deportacji islamskich ekstremistów.

  Znane są natomiast wyniki sondażu z USA przeprowadzonego przez The Polling Company w 2015 r. Zgodnie z nim, 25 proc. muzułmanów w USA (wszystkich, a nie tylko młodych) uważa, że przemoc wobec Amerykanów na ich własnej ziemi jest usprawiedliwiona jako część globalnego dżihadu. 19 proc. popiera przemoc jako sposób na wprowadzenie prawa szariatu w USA.

  W UE nikt nie zadaje takiego pytania, gdyż odpowiedź na nie mogłaby wstrząsnąć zachodnią opinią publiczną o wiele bardziej niż same wybuchy bomb. Okazałoby się bowiem, że nie mamy do czynienia z żadnymi “ekscesami pojedynczych ekstremistów”, jak usiłują to nam wcisnąć rządzące w UE lewicowe elity i media, tylko z masowym przyzwoleniem i poparciem dla terroryzmu wśród muzułmańskich imigrantów.

  W takiej sytuacji trudno się dziwić, że środowiska muzułmańskie w Wielkiej Brytanii – w zaledwie dwa dni po ostatnim krwawym zamachu w Manchesterze – zażądały, aby władze wstrzymały program “Prevent” służący wykrywaniu na uczelniach islamskiej działalności ekstremistycznej.

   
 3. Pestek

  Pestek Well-Known Member

  Posty:
  688
  Polubienia:
  1 548
  Dzisiaj słyszałem, że w ostatnim miesiącu w samej Syrii zginęło tyle cywilów zabitych przez bomby USA, jak ludzi w atakach terrorystycznych w całej Europie przez 12 lat. Nie zmywa to żadnej winy z rąk terrorystów, ale dobrze mieć też inną perspektywę.
   
 4. Antoni Wiech

  Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

  Posty:
  3 624
  Polubienia:
  4 799
 5. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 122
  Polubienia:
  18 252
  Ci ludzie są naprawdę bardzo prości. Kieruje nimi najpospolitsza chęć dominacji otoczenia. Czy to będzie Europa, czy Azja, nie ma to większego znaczenia...

  Wolność religijna wg islamu: pomnik chińskiego bóstwa zakryto po protestach muzułmanów

  13 sierpnia 2017
  [​IMG]
  foto: youtube.com
  W prowincji East Java w Indonezji mierzący sto stóp posąg przedstawiający chińskie bóstwo został okryty olbrzymią płachtą po tym, jak muzułmanie grozili, że zburzą kolos podczas napięć etnicznych i religijnych w całym kraju.

  Islamska kampania przeciwko posągowi przedstawiającemu generała z III w. Guan Yu, który jest czczony jako bóg w kilku chińskich religiach, rozpoczęła się w internecie i wkrótce przeniosła na bramę chińskiej świątyni konfucjańskiej w Tuban, gdzie figura została wzniesiona w zeszłym miesiącu.

  W mediach społecznościowych muzułmanie zaatakowali posąg jako „niecywilizowany” afront wobec islamu i „rdzennych mieszkańców” wyspy (ponad 87% ludzi w Indonezji to muzułmanie). Tłum zgromadzony w tym tygodniu na miejscu żądał jego zniszczenia. Pomniki uznane za nie-islamskie zostały w ostatnich latach zniszczone w całym kraju, a kilka chińskich świątyń zostało spalonych. Przykrycie posągu dużą białą płachtą zaproponowali zarządzający świątynią, w celu uspokojenia muzułmanów.

  W ostatnich latach muzułmanie naciskali na przyjęcie islamskiego prawa, czyli szariatu, w całej Indonezji. Sąd cywilny stwierdził w maju, że chrześcijański gubernator stolicy winien jest bluźnierstwa przeciwko islamowi. „Rosnąca nietolerancja religijna tworzy własną interpretację Koranu i używa tej wrogiej interpretacji wobec chińskiej świątyni” – powiedział Andreas Harsono, indonezyjski dyrektor Human Rights Watch. „Mówią, że posąg dowodzi, że Chiny dominują w Indonezji” – dodał.

  Muzułmanie nie chcą, by jakiekolwiek pomniki były większe niż ich własne. Postulują też, by nie znajdowały się one na widoku publicznym. Ma to być niezgodne z islamskim prawem. Didik Muadi, muzułmanin, który zorganizował protesty przeciwko posągowi, powiedział, że muzułmanie sami zniszczą pomnik, jeśli rząd nie zainterweniuje. „Właściwie możemy pozwolić im zbudować posąg, nie tak wysoki, jak był i powinien znajdować się w świątyni, a nie na zewnątrz” – powiedział Didik Muadi. „Jesteśmy tolerancyjni” – dodał.
  Z drugiej strony, skoro chcecie mieć największe pomniki, to czemu sobie takich nie zbudujecie, nieroby?
   
  Ostatnia edycja: 21 Sierpień 2017
  luke27 i chelioss lubią to.
 6. Pestek

  Pestek Well-Known Member

  Posty:
  688
  Polubienia:
  1 548
  Jak czytam ostatnich parę twoich postów FatBantha, to naprawdę chyba trzeba się modlić o nowego Sobieskiego w Europie.
   
 7. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 122
  Polubienia:
  18 252
  Raczej o nową tożsamość dla rozmemłanych pizdeczek, które nie wierzą w siebie, swoją kulturę, w swoją przyszłość.
   
  Hitch i tolep lubią to.
 8. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 645
  po co? coby na górali napadł kiedy sprzeciwiali sie bandyckiej rzeczpospolitej, jak w 1670?
   
  FatBantha lubi to.
 9. Pestek

  Pestek Well-Known Member

  Posty:
  688
  Polubienia:
  1 548
  Dałem się podchwycić jakiejś nacjololo propagandzie. Tak, bez sensu liczyć na wodza, to takie oczywiste..
   
 10. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 122
  Polubienia:
  18 252
  Pakistan: Chrześcijanin pobity na śmierć przez kolegów z klasy
  ŚWIAT Dzisiaj, 11 września (09:10)

  17-letni chrześcijanin miał zostać zaatakowany po tym, jak koledzy oburzyli się, że pije on z tej samej szklanki, co muzułmanin.

  17-latek rozpoczął naukę w liceum Burewala w Pendżabie zaledwie trzy dni przed tragedią.

  Nauczyciel, który odpowiadał za opiekę nad licealistami przyznał, że niczego nie zauważył, bo czytał w tym czasie gazetę.

  "The Independent" podaje, że aresztowano jednego z uczniów, który nie chciał wskazać nazwisk reszty sprawców ataku.

  Pierwszego dnia w szkole, ofiara miała być także dwukrotnie spoliczkowana przez uczniów liceum za to, że przyszła do szkoły w swoich ubraniach. Usłyszała także szereg obelg za to, że nie wyznaje islamu.

  "To tylko przypomina nam, że nienawiść do mniejszości religijnych jest przenoszona do populacji w młodym wieku poprzez normy kulturowe i tendencyjny program nauczania" - powiedział dla "The Independent" Wilson Chowdhry, przewodniczący brytyjsko-pakistańskiego Towarzystwa Chrześcijańskiego.

  Dyrektor Szkoły Saleem Tahir został zawieszony w swoich obowiązkach, ale mimo to nadal przychodzi do placówki.
  Też bym się oburzył, gdyby ktoś zaczął żłopać z mojej szklanki. Na zlocie na szczęście nikt tego nie zrobił, bo mogłoby się skończyć podobnie... ;)
   
  Staszek Alcatraz lubi to.
 11. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 122
  Polubienia:
  18 252
  A co z tymi z wygolonym bokiem głowy?

  Egipski prawnik: „Gwałcenie kobiet w podartych jeansach to nasz narodowy obowiązek”
  31 października 2017
  Egipski prawnik Nabih al-Wahsh wywołał skandal podczas dyskusji w studio telewizyjnym. Wypowiedział się na temat gwałtów i molestowania kobiet w Egipcie.

  Kobiety w Egipcie nie mogą czuć się bezpiecznie. W programie Infrad Show w egipskiej telewizji Al-Assema, prawnik Nabih al-Wahsh brał udział w dyskusji na temat kontrowersyjnego projektu ustawy dotyczącej walki z „prostytucją i podżegania do rozpusty”. Ustawa pod pozorem ochrony praw kobiet nakłada jeszcze większe restrykcje dotyczących sposobu ubierania się czy zachowania kobiet w Egipcie.

  W Egipcie nawet wśród ludzi wykształconych jak prawnicy istnieje przekonanie, że za gwałt odpowiedzialna jest ofiara, a napastnik nie powinien być karany.

  Tak samo uważa Nabih al-Wahsh, który stwierdził wręcz, że gwałcenie kobiet chodzących w podartych jeansach to „obowiązek narodowy”. Jak wyjaśnił „dziewczyny, które pokazują części swojego ciała, nosząc tego typu ubrania, zapraszają mężczyzn do tego, by je molestowali”.

  Takie słowa nawet w Egipcie wywołały oburzenie, jednak znalazło się wielu zwolenników. Słowa krytykują głównie kobiety zrzeszone w Krajowej Radzie Kobiet. Jasno stwierdzają, że to „rażące wezwanie do gwałtu”.

  Poniżej fragment programu telewizyjnego ze skandaliczną wypowiedzią.
   
  pawlis i inho lubią to.
 12. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 139
  Polubienia:
  7 464
  W prawackich mediach gównoburza, bo w Berlinie zrobiono plac zabaw w motywie islamskim:


  I ja się przeciw - no i? Bachory mogą myśleć "O ja! Aladyn, Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy czy inny Sindbad", nie "islamska indoktrynacja".

  Nie róbta problemu, tam gdzie nie ma.
   
  FatBantha lubi to.
 13. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 828
  Pawlis, ale doskonale wiesz, że nie chodzi o Sindbada, tylko o tworzenie kulturowego kotła. I jeszcze w Niemczech. Owszem, jest to absolutnie element indoktrynacji.
   
 14. Król Julian

  Król Julian Well-Known Member

  Posty:
  886
  Polubienia:
  1 755
  Poglądy młodych Jordańczyków, obywateli kraju uważanego za jeden z bardziej liberalnych krajów muzułmańskich w pigułce:


   
 15. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 734
  Polubienia:
  2 739
  Staszek Alcatraz lubi to.
 16. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 139
  Polubienia:
  7 464
  To przypomniał mi komiks Persepolis. Główna bohaterka (a zarazem autorka komiksu) wyjeżdża w pewnym momencie z Iranu (opanowanego już przez ajatollahów) do Austrii. Gdy po 4 latach wraca do Iranu widzi się ze swoimi koleżankami, które pacykowały się i manifestowały chęć za zachodnim stylem życia jako akt oporu. Ale gdy opowiedziała im, że spała z kilkoma facetami to oburzyły się i porównały ją do kurew.

  Pozornie były nowoczesnymi kobietami, ale skrywały w sobie prawdziwe tradycjonalistki.
   
  Non Serviam lubi to.
 17. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 252
  Polubienia:
  7 590

  Dziewczyny zrozumiały jakie były zaściankowe i w ramach pokuty każda obciągnęła sto kutasów :D

  .
   
 18. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  791
  Polubienia:
  1 785
  Król Julian lubi to.
 19. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 734
  Polubienia:
  2 739

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.