Tak będzie w AKAPie

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
1449844203_by_j_psikuta.jpg
 
T

Tralalala

Guest
@inho
Spotkałem się ze stwierdzeniem iż ostracyzm to mob rule. Chodziło w tym o to, że ludzie ślepo będą podążać za innymi i ostracyzować innych. Także są i tacy którym ostracyzm się nie podoba.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
@Tralalala To oczywisie, że nie ma takiej rzeczy, która się wszystkim podoba. Jak się komuś nie podoba ostracyzmowanie, może ostracyzmować ostracyzmujących. Spontaniczny porządek doprowadzi do stanu równowagi. A kolega @ojtam poddał pod rozwagę, czy w akapie można by obedrzeć ze skóry za wyrażenie opinii, która się komuś nie podoba więc... ;)
 
Ostatnia edycja:

ojtam

New Member
7
3
Chodziło mi nie tyle o opinię, co cień sugestii że babka powinna była to czy tamto. Mówiąc poważnie, to akap ma zdolność samoregulacji za pomocą norm społecznych. Ale wjeżdżając na wyższy poziom abstrakcji, wkurza mnie gdy ktoś umieszcza moje decyzje w kontekście masz to czy tamto.

A jeszcze o samoposiadaniu. Wczoraj na wykopie widziałem zdjęcie które ukazuje całą esencję samoposiadania: małolatka klęcząca przed wiadomo czym. Na wiadomo czym była kreska białego czegoś. Właściciel wiadomo czego trzymał podtrzymywał wiadomo co jedną ręką... w drugiej trzymał stówę.
 
T

Tralalala

Guest
Jaka matka dziecka? Piszesz o tym szlaufie co się puścił z jakimiś raperami i teraz nakurwia w necie filmikami gdzie o tym opowiada. Tylko nie kumam co to ma z samoposiadaniem. Ona jest właścicielką swojego ciała, on swojego. Ona napierdala fetę czy koks z jego kutasa, jemu to odpowiada i wszystko gra bo nikt nie złamał NAPu.
To nie jest forum harcerzyków ani niedzielny obiad u babci, jak nazwiesz rzeczy po imieniu to myślę, że nic nikomu się nie stanie ;)
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Doug Stanhope w którymś skeczu mówił, że w akapie walutą będą hamburgery i blow joby. W Holandii uczyniono drobny kroczek do przodu w tej sprawie :)

http://www.polishexpress.co.uk/holandia-szokuje-mozna-placic-seksem-za-kurs-prawa-jazdy/
Jestem ciekawy jakie byłyby odpowiedzi w innych krajach, bo wygląda na to, że sprawa wypłynęła tylko dlatego, że ktoś konkretnie o to zapytał. Generalnie w Polsce też jest przecież legalna wymiana barterowa dóbr i usług.
 
Do góry Bottom