Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
you-went-full-retard-never-go-full-retard.jpg
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Oglądam sobie rozmowę Wiplera z jakąś babką z SLD o żywieniu w szkołach i myślę: lewaki przynajmniej mają spójną ideologię - wiemy lepiej niż wy, jak macie żyć, i weźmiemy was za mordę dla waszego dobra. Moralnie ohydne, ale logicznie raczej spójne, nie to co prawaki - tu trochę wolności, ale nie za dużo; nie można obrażać uczuć osób religijnych, ale ateiści to inna sprawa, no i szkoły trochę państwowe, trochę prywatne. Ja nie mogę.
Ale co za prawicowiec z Wiplera skoro uzasadnia swoje głosowanie w sprawie urażania uczuć religijnych troską o uczucia mniejszości religijnych takich jak muzułmanie czy żydzi. Prawak byłby co najwyżej za zakazem obrażania katolików lub chrześcijan a nie za zakazem krytyki islamu czy judaizmu (bo tak na prawdę sama krytyka może obrazić czyjeś "uczucia religijne).
Wipler to chuj i konformista a nie żaden "prawak".
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
"Lider Polski Razem Jarosław Gowin powiedział w Zakopanem, że sprzeciwia się wyprzedaży polskiego majątku narodowego w ręce zagranicznego kapitału, nawiązując do sprzedaży przez PKP Polskich Kolei Linowych. Zapowiedział, że zjednoczona prawica przywróci PKL Polsce.
- Musimy dbać, aby to, co najważniejsze dla naszej gospodarki, pozostawało w polskich rękach. Sprzeciwiam się wyprzedaży polskiego majątku narodowego, jakim jest choćby kolejka linowa na Kasprowy Wierch. Nie ma żadnego powodu, aby dorobek naszych przodków trafiał w ręce zagraniczne – mówił Gowin."
http://polskarazem.pl/prywatyzacja-w-polsce-jaroslaw-gowin-przeciw-wyprzedazy-polskiego-majatku/

Super Wolny Rynek w wersji Gowina.
Mam nadzieję, że tej mordy nie zobaczę już po wyborach w przyszłym roku. Kaczyński+Narodowcy - wystarczą.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
Na moją sugestię, że nowa, prosta ustawa o VAT mogłaby zmienić ten stan rzeczy, dowiedziałem się od minister Królikowskiej, że… „uproszczenie przepisów jeszcze zwiększyłoby wyłudzenia”, w czym z entuzjazmem poparł ją prof. Modzelewski.
http://wei.org.pl/blog-show/run,206,page,2,author,60.html

Odmienne zdanie ma najsłynniejszy polski świadek koronny „Masa”. Według niego gangsterzy, którzy w latach 90. siali popłoch na stołecznych ulicach, obecnie „współpracują” z rządem przy wyłudzeniach VAT i akcyzy.


Co więcej „Masa” pół roku temu oskarżył o napisanie biznesplanu mafii wspomnianego przez Kaźmierczaka prof. Modzelewskiego, który jest autorem ustawy o VAT.


„Biznesplan, żebyśmy mogli uzyskać kredyt, pisał nam wiceminister finansów z lat 1992-1996 prof. Witold Modzelewski. Opierając się na przyjaźni z Gawronikiem kluczową rolę w Italmarce miał pełnić wicepremier Goryszewski z ZChN. Ochronę mieli zapewniać generałowie Petelicki i Czempiński, dając także ludzi” – oskarżał świadek koronny w marcu 2014 roku .
http://polskiepiekielko.pl/2014/10/...gangster-mafia-zarabia-na-zawilym-prawie.html

Kurwa, partnerstwo publiczno - prywatne :)
 
Do góry Bottom