System edukacji jest analny

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 412
4 438
Liczba dzieci uczących się w szkoła niepublicznych, gdzie czesne waha się miedzy kilkaset a kilku tysiącami złotych miesięcznie, rośnie w tempie 6-8 proc. rocznie. Wedle danych GUS za zeszły rok już 7 proc. uczniów w Polsce znajduje się poza edukacją publiczną.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 712
Trzeba obniżyć kryteria, by niebiali mogli uczyć.
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 036
Przemysław Czarnek we wtorek wieczorem wziął udział w głosowej dyskusji w pokoju "Suwroom" na Twitterze. Podczas niej wypowiedział się m.in. na temat tego, jak młodzi powinni zwracać się do swoich rodziców. Ministrowi nie podoba się fakt, że zamiast "matka" lub "ojciec", mówi się "rodzic".

— Używajmy konkretnych, właściwych nazw. Zwłaszcza w dobie rewolucji ideologicznej. Nie "rodzic", tylko "tata" lub "mama". Słyszałem głos męski, więc na pewno "tata". "Rodzic" to się pisze w TVN-ie.

Sporo komentarzy wzbudziła także odpowiedź ministra na pytanie o edukację seksualną w szkołach.

— Szanowni państwo, skupcie się na nauce, na zdobywaniu wiedzy z podstaw programowych. Na seks przyjdzie czas — dodał.

 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 412
4 438

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 036
Ojciec Rydzyk chce kształcić lekarzy.

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu chce kształcić lekarzy. Uczelnia złożyła dokumenty do Ministerstwa Edukacji i Nauki, które są potrzebne do otwarcia kierunku lekarskiego - poinformowało jako pierwsze Radio Maryja.


– Trzeba kształcić intelekt i osobowość, pomóc we właściwym kształtowaniu. Dlatego złożyliśmy dokumenty. Będziemy robili nabór. Wierzymy, że dostaniemy zgodę. Chcielibyśmy zacząć od października – zapowiedział o. Tadeusz Rydzyk CSsR na antenie Radia Maryja.

Co chce, dostanie.
 
Do góry Bottom