Spotkanie Libnetu - organizacja

Jaki termin spotkania w okolicach Łodzi ci pasuje?


  • Total voters
    10
Status
Zamknięty.

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
@Volvek, potwierdź dostępność terminów i dowiedz się jaki jest koszt zabawy od łebka i jaka jest wymagana zaliczka. Wtedy zaktualizujemy ankietę z możliwością zadeklarowania się na dany termin i się walnie w ten bardziej popularny.

P.S. Czy warunki nie są zbyt spartańskie? Nocleg w wieloosobowym pokoju to może być szok dla niektórych, w tym dla mnie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Nocleg na dziko jest o wiele lepszy niż we wspólnej, kołchozowej sali.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ale tam są nie tylko kołchozowe sale.

Są dwa domy. W jednym są trzy pokoje - dwa 2-osobowe i jeden 3-osobowy, czyli 7 osób. Drugi dom z tego co zrozumiałem to większa sala, w której są piętrówki i materace i jakaś wnęka, w której jest jeszcze więcej materacy.

Zorganizuje się mały turniej strzelecki o prawo pobytu w luskusach, dostęp do wody, żarcia... Po zakończeniu turnieju ci co przeżyją będą mogli się najeść i umyć.
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Niestety zdecydowaliśmy się za późno i terminy majowe są już zajęte. Zapytałem o inne terminy i okazuje się, że dopiero lipiec jest wolny, a dokładnie weekendy 8-10 lipca i 29-31 lipca. Albo decydujemy się na to i robimy głosowanie między tymi dwoma terminami, albo szukamy czegoś innego.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
IMHO trzeba szukać czegoś innego, najlepiej w miarę dużego, to powinny być miejsca. Maj to dobry termin. W czerwcu studenci mają sesję, w lipcu jest już sezon urlopowy i jeszcze trudniej o wolny weekend. Do tego dochodzi fakt, że jest bardziej tłoczno.
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Ale ankietę zawsze można zrobić z czterema opcjami - dwa terminy, "oba pasują" i "żaden mi nie pasuje". Tylko niech głosują osoby zainteresowane spotkaniem. :D
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Dla mnie bez różnicy. A znajoma która oryginalnie poleciła mi tę miejscówke mówi, że maj jest okupowany przez komunistów - sama tam robiła I komunię. Mieszka w łódzkim. Właśnie mi pisze, że idzie po zakupy i pomyśli.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Ale jaką mam zrobić ankietę, jeżeli nie mamy opcji noclegu?

Takie coś wyklikałem w sieci http://www.arturowek.eu/index.php/noclegi

Blisko centrum Łodzi i duże, wiec jest szansa na znalezienie noclegu.

Wstawiłem ankietę dot. tych dwóch dat. Jest opcja wielokrotnego wyboru, więc można zaznaczyć dwie jeśli komuś obie pasują.
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Coś... coś się popsuło i nie mogłem pisać, to powtórzę jeszcze raz. Zaangażowanie forum w tym temacie to jest jakaś porażka, ja myślę, że to polskie, kurwa, libowe społeczeństwo, ta kurwa banda leni, która olała potencjalny zlot to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, szkołę i wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 4 głosy w ankiecie, to was powinno się jebać. To jest dramat kurwa.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Coś... coś się popsuło i nie mogłem pisać, to powtórzę jeszcze raz. Zaangażowanie forum w tym temacie to jest jakaś porażka, ja myślę, że to polskie, kurwa, libowe społeczeństwo, ta kurwa banda leni, która olała potencjalny zlot to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, szkołę i wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 4 głosy w ankiecie, to was powinno się jebać. To jest dramat kurwa.
Ja widzę 8 głosów... BTW zastanawiałem się na co z tolepem od początku liczycie ;)
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Coś... coś się popsuło i nie mogłem pisać, to powtórzę jeszcze raz. Zaangażowanie forum w tym temacie to jest jakaś porażka, ja myślę, że to polskie, kurwa, libowe społeczeństwo, ta kurwa banda leni, która olała potencjalny zlot to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, szkołę i wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 4 głosy w ankiecie, to was powinno się jebać. To jest dramat kurwa.
Stary, warunki które zapodałeś są żenująco kiepskie, lepsze mam co roku na nartach (a też spartańskie - tam można to zrozumieć bo to narty). Ostatni zlot lib.netu na jakim byłem był w jakiejś maksymalnej paździerzowni (gdybym wiedział, że taki syf będzie nigdy bym nie przyjechał). Nauczony doświadczeniem, ja się nie ruszam jeśli nie będzie sensownych warunków... Czy na prawdę nie stać Was na jakieś normalne warunki przysłowiowego 3-gwiazdkowego hotelu (bez basenu ale chociaż z jacuzzi)? No proszę Was, socjaliści z partii Razem w lepszych warunkach się spotykają...

Ps. Zaproponowałem w miarę fajne warunki w Zakopcu, ale nikt nie był zainteresowany...
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Stary, warunki które zapodałeś są żenująco kiepskie, lepsze mam co roku na nartach (a też spartańskie - tam można to zrozumieć bo to narty). Ostatni zlot lib.netu na jakim byłem był w jakiejś maksymalnej paździerzowni (gdybym wiedział, że taki syf będzie nigdy bym nie przyjechał). Nauczony doświadczeniem, ja się nie ruszam jeśli nie będzie sensownych warunków... Czy na prawdę nie stać Was na jakieś normalne warunki przysłowiowego 3-gwiazdkowego hotelu (bez basenu ale chociaż z jacuzzi)? No proszę Was, socjaliści z partii Razem w lepszych warunkach się spotykają...

Ps. Zaproponowałem w miarę fajne warunki w Zakopcu, ale nikt nie był zainteresowany...
Bo na chuj w zakopcu...
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Stary, warunki które zapodałeś są żenująco kiepskie, lepsze mam co roku na nartach (a też spartańskie - tam można to zrozumieć bo to narty). Ostatni zlot lib.netu na jakim byłem był w jakiejś maksymalnej paździerzowni (gdybym wiedział, że taki syf będzie nigdy bym nie przyjechał). Nauczony doświadczeniem, ja się nie ruszam jeśli nie będzie sensownych warunków... Czy na prawdę nie stać Was na jakieś normalne warunki przysłowiowego 3-gwiazdkowego hotelu (bez basenu ale chociaż z jacuzzi)? No proszę Was, socjaliści z partii Razem w lepszych warunkach się spotykają...

Ps. Zaproponowałem w miarę fajne warunki w Zakopcu, ale nikt nie był zainteresowany...

Chuj z warunkami ziomek, przede wszystkim mamy ankietę z pytaniem czy termin pasuje. Wiele osób się deklarowało, że mogłoby się pojawić, a teraz nagle ciężko o więcej niż 4 głosy za jedną z opcji.
Jeśli komuś nie pasują warunki, to przecież można to przedyskutować. Ale żeby coś przedyskutować, to trzeba DYSKUTOWAĆ, a nie przychodzić na gotowe, albo siedzieć cicho.
Pozdrawiam.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Eee tam, w Bieszczadach spałem na poddaszu stodoły u jakichś żuli. Bałem się, że mi który gardło poderżnie w nocy, a po powrocie oglądałem se wszystkie zarosty, czy wszy nie łażą. Dało radę.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Eee tam, w Bieszczadach spałem na poddaszu stodoły u jakichś żuli. Bałem się, że mi który gardło poderżnie w nocy, a po powrocie oglądałem se wszystkie zarosty, czy wszy nie łażą. Dało radę.
No tak, wyobraź sobie, że zdarzało mi się nocować na stacji benzynowej w Niemczech, czy przed pięknym wiatrakiem w Danii pod gołym niebem... ale to było 20 lat temu, a wraz z wiekiem apetyt rośnie...

Chuj z warunkami ziomek, przede wszystkim mamy ankietę z pytaniem czy termin pasuje. Wiele osób się deklarowało, że mogłoby się pojawić, a teraz nagle ciężko o więcej niż 4 głosy za jedną z opcji.

Jeśli tak to może lepiej spotkać się w jakiejś knajpie w W-wie i ją zarezerwować na cały dzień...

Ps. Myślę, że jakość miejsca w którym się spędza czas to może być główny powód niskiej frekwencji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom