Spotkanie libertarian ze Śląska

kasei.thomakos

New Member
26
0
jestem chętny na udziałw spotkaniu.
dni które mi pasują to od srody (11) do poniedziałku (16).

miejsce: Rybnik, Katowice, Racibórz. oraz okolice tychże. jakby ktoś się z rybnika wybierał samochodem to można mnie podwieźć, oczywiście zrzuce sie na paliwo.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Dzięki wszystkim za spotkanie :) i może ktoś podziękować jeszcze raz koledze za podrzucenie mnie samochodem
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Krzysio wszystkich informował i zagadywał :p myślę, że warto powtórzyć spotkanie np w okolicach października już gdzieś w GOPie
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Sorki michu, nie poinformowałem. :(
Wpierw miało to być małe spotkanie "wyłącznie bielskie" (i tak musiałem się wybrać do Bielska w innej sprawie) dla tych którym się nie chce przyjechać do Katowic. Ale w trakcie okazało się, że jest więcej chętnych na miejscu a ja już nie jestem głównym organizatorem.

Następne spotkanie będzie w sierpniu w Raciborzu. Poinformuję.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jak liczba uczestników n > 5 to trudno określić co było. Na pewno było piwo, kiełbaski, ognisko, gitara, śpiewy...
To jest tak, że jak się planuje spotkanie z miesięcznym wyprzedzeniem, to przychodzą na niego max. 4 osoby. A jak jest to spontan, to jest znacznie więcej.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Przez chwilę nawet potrójna. Bardzo rzadkie zjawisko. Masz namiary na tego kolegę co robił zdjęcia?
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Słoneczko ładnie już zaczyna świecić, wiec ponawiam propozycję.
Spotkanie w Katowicach w jakiś weekend (piątek, sobota, niedziela...).
Są chętni?
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Zależy od pogody.
(Najlepiej spacerek i hop na coś tam...) x N
Można też kupić flaszeczkę i chodzić z kubkami coli z MacKwaka i dolewać ;)
Improwizacje są najlepsze. Bo jak gdzieś u kogoś, to zazwyczaj trzeba czekać, bo to tego nie ma, a tamten nie wiadomo kiedy dojedzie...
 
N

nowy.świt

Guest
Krzysio organizuje? - będą kiełbaski i steki i przeczyszczanie dróg rodnych na wolnym powietrzu?
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Krzysio organizuje? - będą kiełbaski i steki i przeczyszczanie dróg rodnych na wolnym powietrzu?
Teraz dopiero zauważyłem ten post więc odpowiadam z opóźnieniem:
- Nie będzie kiełbasek i steków :( , bo trzeba by się ruszać na obrzeża Katowic lub poza Katowice. Znając życie, to przemieszczanie zabiera sporo czasu i jest mniej czasu na samo spotkanie.
- Czyszczenia dróg rodnych również w programie nie będzie, bo spotkanie jest nie w tym celu. Jak jacyś chętni popełnią to na boku, to będzie to ich prywatna sprawa.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Słoneczko ładnie już zaczyna świecić, wiec ponawiam propozycję.
Spotkanie w Katowicach w jakiś weekend (piątek, sobota, niedziela...).
Są chętni?
Ja bym się pisał na takie. Czytamy się od dawna, to wypadałoby się poznać face2face. Macie już jakieś terminy?
 
Do góry Bottom