1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Spotkanie libertarian ze Śląska

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez kr2y510, 5 Luty 2009.

1. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 015
    Na Śląsku dawno nie było spotkania libertarian. Były wprawdzie spotkania z Kolibrantami (organizowane przez doktora T*..), z RAŚ-em z UPR-em ale nie było spotkania samych libertarian. Czyli bez irytujących kĄserw i dyżurnych agentów, którzy potrafią przerywać w pół słowa dyskusję na temat podziału państwa lub secesji sentencją "Polska być musi w całości" pewnie po to, by dostać premię od swojego oficera prowadzącego.

Są jacyś chętni?
    Jakieś propozycje?

2. inkTANK

inkTANK DTP

Polubienia:
    2
    Ja jestem chętny.

@//$

3. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 665
    na slonsk tez nie mam zbyt daleko...

4. fafkulec

fafkulec Member

Polubienia:
    2
    Jakie miasto macie na myśli?

5. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Katowice - bo najlepszy dojazd. Zapomniałem dodać, że chodzi tu o Górny Śląsk.
    Natomiast przy miejscu (mieście) się nie upieram. Każde inne może być dobre. Chodzi o to, by suma dojazdów uczestników była jak najmniej uciążliwa.

6. Anonymous

Anonymous Guest

jak nie nazwiecie tego spotkania Spotkaniem Libertarian z Górnego Śląska oraz Zagłębia Dąbrowskiego, ze szczególnym wskazaniem na Psary koło Grodźca, to nie przyjadę. :D .

7. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    To niech będzie to Spotkanie Libertarian z Górnego Śląska i jego okolic. Oprócz Zagłębia Dąbrowskiego w pobliżu są jeszcze (Księstwo) Zator, Ziemia Żywiecka i inne rejony. Psary k/Grodźca included.

8. Anonymous

Anonymous Guest

od-razu-lepiej :D

piszę się oczywiście. i egoistycznie, jestem za Katowicami, łatwo mi przyjechać, łatwo wrócić.

9. inkTANK

inkTANK DTP

Polubienia:
    2
    A w trochę dalszej okolicy jest nawet Święte Miasto Grzechu. ]:->

@//$

10. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    O, to nawet blisko mnie - bo ja jezde z uOpolskiego (Kędzierzyn-Koźle). Różnie to bywa z wolnym czasem i chęciami (praca, dom, żona - wiecie o co chodzi, hehe), ale chętnie bym się zintegrował, coś wypił i wypalił nielegalną faję niepokoju z wami chłopaki, (;-E.

11. SzabloZębny

SzabloZębny New Member

Polubienia:
    2
    Dajcie znać, czy coś konkretnego ustaliliście.

Bo my, ze stolicy, zakładamy własne stowarzyszenie, a mała integracja środowisk, która zaowocowałaby współpracą, była by bardzo mile widziana. :D

12. Naglfar

Naglfar New Member

Polubienia:
    0
    Ja też chętnie wpadnę.

13. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Na razie chcę wiedzieć, kto jest chętny. Jak będzie masa krytyczna to się rzuci termin i do spotkania dojdzie.

14. inkTANK

inkTANK DTP

Polubienia:
    2
    Pojawię się, jeśli tylko będę mógł.

@//$

15. Rattlesnake

Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

Polubienia:
    1 421
    Ja się oczywiście piszę, o ile coś nie wypadnie nieprzewidzianego.

16. czarli

czarli New Member

Polubienia:
    0
    jak tylko byda mioł czas to byda

17. Riccardo

Riccardo New Member

Polubienia:
    0
    i wuold like to come :)

18. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Proponuję przyszły weekend. Sobota (14 marca), bo w piątek jest koncert metalowy i niektórym może to pomieszać plany. Co wy na to?

19. Przemoslav

Przemoslav Member

Polubienia:
    1
    Ja będę w p-tek w Zabrzu na tym koncercie i zapewne się zwijam po nim w nocy/wieczorem do Kędzierzyna-Koźla, więc będę miał raczej problem, żeby w sobotę bujać się na Śląsk ponownie. Więc jeżeli tylko ja deklaruję, że idę na gig to róbcie spotkanie w p-tek, bo w sobotę i tak się nie pojawię (bo będę umierał i wogóle).

Oczywiście chętnie się spotkam przed / po koncercie jeżeli ktoś się wybiera :).

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.