Spotkanie libertarian ze Śląska

michu

Member
56
1
Kurd... ja też chętnie się bym spotkał, ale na złość właśnie tego 14 marca mi nie pasi :huh:. Ale może porozmawiajcie o jakiś cyklicznych spotkaniach wtedy na pewno( w innym terminie) będę :)
 
A

Anonymous

Guest
dobra, to popojutrze, ja w okolicach 16-17tej jestem zajęty. więc proponuje spotkać się później. hm?
 

michu

Member
56
1
Myślę jednak że najlepsze by były spotkania sobotnie w okolicach godziny 16-18 tej (początek). W piątki ok ale dopiero ok. godziny 18 tej. Jednak myślę że trzeba ustalić na stałe żeby nie było tak że jednemu lepiej w piątek innemu w sobotę. Proponuję wiec spotkajcie się tego 14 marca jak proponował kr2y510 i uzgodnijcie następne spotkania (wtedy ja tez będę)! Bo jeśli będziemy tak dyskutować o terminie to nigdy się nie spotkamy :)
 
A

Anonymous

Guest
ja wolę godzinę albo półgodziny później. o 17tej mam na styk, będę w katowicach już, ale nie wiem, czy tam, gdzie trzeba.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No to o 17.00.
Wpisywać się na listę obecności, bo od ilości zależy wybór miejsca.
 
A

Anonymous

Guest
krzysio napisał, że liczy się liczebność zgłoszonych, na razie potwierdziło obecność dwóch. proponuje śrubę na mariackiej, jak nic się nie zmieni bo... tam trafię...
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Zbieramy się "pod zegarem" przy wejściu/wyjściu dworca PKP (od strony ul.3 Maja). Ja tam będę czekał od 16.50.

Potwierdzonych jest czterech ze mną.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Szkoda, że mnie nie będzie :/ Mam nadzieję, że kolejne spotkanie będzie niezadługo.
 

michu

Member
56
1
Mi też jest przykro że dziś mi nie pasuje , ale też mam nadzieje ze następne spotkanie odbędzie się jak najszybciej!
 
Do góry Bottom