[split] radio libertarian

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Dziwię się, że nikt nie wspomniał Koczowiska Dekadencji.
http://www.koczowisko.com/

Jest prowadzone przez 2 kolesi - leseferystę i akapa. Podejmuje tematykę wolności. Myślę, że można je nazwać radiem libertariańskim.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
smootnyclown napisał:
nie no, Patryk, bądźmy szczerzy. Nie jesteśmy w stanie skołować 5 stałych ludzi, żeby ruszyć z kopyta z Nieregularnikiem, a wy tu o jakimś radio rozmawiacie?!?

Podczepcie Nieregularnik pod APL i ruszy :angel:
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Nie no, tak sobie napisałem - Smootny narzeka na stagnacje w "N" stąd taka drobna sugestia czytelnika, no... :)
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Co żeście się tak na mnie rzucili? Piszę jako czytelnik - co mnie by w "N" ciekawiło - artykuły o strategii, taktyce libertarian, o stowarzyszeniu warszawskim, APL i innych inicjatywach. Wydaje mi się ciekawe i tyle.

W "N" nie ma działu "od czytelników"? ;)
 

Słupek

Member
335
2
aluzci20 napisał:
Dziwię się, że nikt nie wspomniał Koczowiska Dekadencji.
http://www.koczowisko.com/

Jest prowadzone przez 2 kolesi - leseferystę i akapa. Podejmuje tematykę wolności. Myślę, że można je nazwać radiem libertariańskim.
Słuchałem paru audycji i marnie to wygląda. Nie potrafią ogarnąć tego, żeby miało ręce i nogi. Puszczają jakichś słuchaczy-gimnazjalistów, którzy pieprzą bzdury nie wiadomo o czym. Sami nie mówią niczego ciekawego. Nic z tego nie wynika.

Problem w tym, że nie ma szans, by w naszym środowisku na tę chwilę wykluło się coś lepszego.
 
A

Anonymous

Guest
RE: artykuły audio

smootnyclown napisał:
kiedyś na spotkaniu w sprawie Stowarzyszenia padła taka propozycja. Ale wątpię, by coś z tego wyszło, no a poza tym do tego już trzeba mieć jakąś ekipę, a nie grupkę 3-4 zapaleńców.

Wszystko jest możliwe, nawet jeśli byłaby grupka 3-4 osób.
Myślę, że to dobry pomysł z tym radiem.
 

inkTANK

DTP
205
3
Ale musi być do tego faktycznie ktoś, kto się temu poświęci i będzie rzetelnie kontynuował. Podcasterzy, których słucham, czasami wspominają, że wielu ludzi po prostu się wykłada na braku regularności. A fajną rzecz da się zrobić nawet ze zwykłego siedzenia w księgarni i gadania na jakiś temat (Gardner Goldsmith czasami ma takie właśnie odcinki). Wystarczy jedna osoba, ale taka, która będzie tydzień w tydzień robiła coś takiego (jak chłopaki z Thinking Liberty albo Wheels Off Liberty, przy czym Ci ostatni czasami robią absolutną oborę, ale to jest jeden z elementów wyróżniających ich podcast).

ps. Witam na forum. :)

@//$
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Jak na razie Kontestacja bije na głowę wszystko, co byśmy sobie tutaj zmajstrowali. Można zastanawiać się, czy są dostarczenie libertariańsko koszerni, ale nadają regularnie i budują sobie markę.
 
A

Anonymous

Guest
tosiabunio napisał:
Jak na razie Kontestacja bije na głowę wszystko, co byśmy sobie tutaj zmajstrowali. Można zastanawiać się, czy są dostarczenie libertariańsko koszerni, ale nadają regularnie i budują sobie markę.

Też myślę, że nie ma sensu dublować Kontestacji. Jak który jest chętny na libertariańskie radio, czy podcast, to chyba lepiej poprosić kolesi z Kontestacji o własną audycję, oni mają dużo wolnego czasu "antenowego", głównie puszczają jakieś powtórki.

Nie zawsze tego słucham, bo zazwyczaj kiedy jest audycja robię coś innego.

Jakby ktoś z tego forum robił tam własną audycję, to niech da znać w tym wątku.

Według mnie Kontestacja jest wystarczająco koszerna.
 

inkTANK

DTP
205
3
Faktycznie, nie ma sensu dublować Kontestacji. Lepszym pomysłem (moim zdaniem) jest współpraca jako część ich własnej ramówki, gdzie są rzeczy naprawdę różne (dużo bardziej zróżnicowane, niż na http://lrn.fm), więc kolejna wolnościowo zorientowana audycja na pewno by nie zaszkodziła. :) Poza tym nie raz i nie dwa Martin i Hugo mówili, że CHCĄ mieć konkurencję. Na razie nikt im tej konkurencji nie zrobi, ale współpraca w ramach Kontestacji - jak najbardziej. :)
Ale i tak na razie (tak jak słusznie zauważyli wcześniej chociażby tosiabunio, qatryk i smootnyclown) nie ma komu tej audycji zrobić. Nie ma tego agorysty, który powie "Action!", zakasze rękawy i zacznie montować ten nieszczęsny podcast. Chociażby tak, jak Mike Gogulski, który robi audio komentarze dla C4SS (krótkie i nieczęste, ale są). :)

@//$
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
jak komuś sie kce, to może zrobić radyjo, własne materiały dodać materiały inne pasujące, wszystko powtarzać do pożygania sie ewentualnie pomieszać z muzyką jakąś coby sie nudno nie porobiło, można dodatkowo robić serwis informacyjny, z "naszą" wersją wydarzeń...

edit: hehe no właśnie, nie ma kto robić...
 

inkTANK

DTP
205
3
Wydaje mi się, że jest dostępne aktualnie wszystko oprócz tej właśnie jednej osoby, której by się chciało (albo miała po prostu czas), żeby ruszyć z czymś takim.

@//$
 

epicentre

New Member
47
0
Witam wszystkich, od jakiegoś czasu jestem lurkerem na tym forum, ale zamierzam się w najbliższym czasie poprawić ;)

W każdym planujemy ze znajomym utworzenie audycji wolnościowej, jeśli to wypali, to będą to właśnie cotygodniowe podcasty. Jesteśmy chwilowo oddaleni geograficznie przez jakiś następny miesiąć, więc przy okazji wypróbujemy możliwość zrobienia czegoś takiego przez Skype'a, byłoby to o tyle ciekawe, że moglibyśmy też zapraszać do dyskusji np. ludzi z tego forum.

Pierwsze eksperymenty w ten weekend :)

[edit] Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś sugestie, co chcielibyście usłyszeć w takiej audycji itd.
 
Do góry Bottom