[split] radio libertarian

smootnyclown

New Member
214
3
RE: artykuły audio

kiedyś na spotkaniu w sprawie Stowarzyszenia padła taka propozycja. Ale wątpię, by coś z tego wyszło, no a poza tym do tego już trzeba mieć jakąś ekipę, a nie grupkę 3-4 zapaleńców.
 

SzabloZębny

New Member
329
4
I całkiem możliwe, że z mojej strony. :D

Co to znaczy "jakąś ekipę"? Trzy, cztery osoby plus program z netu i gotowe.

Ja mogę użyczyć swoje zasoby muzyczne (od rocku przez j-pop po black metal).
 
C

Cngelx

Guest
W takim radiu przydałyby się również audycje czysto propagandowe. Dodatkowo dobrze by było, zaopatrzyć się w jakieś małe nadajniki i czasami puszczać audycje w miejscach publicznych, włazić na częstotliwości popularnych stacji (tylko rozważnie, bo można mieć później podobno problemy z prawem) :D

Audycja raz na miesiąc jest chyba realna.
 

Giga

New Member
262
5
Co do muzyki, to zespoły typu The Konkin Experience, Rothbardians albo Attack of the Flying Pope raczej by pasowały tematycznie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
SzabloZębny napisał:
Dwie audycje na tydzień.

He, he. I dare you! Takie wyzwanie: wyprodukujcie jedną audycję na początek. Taką, którą będzie w stanie wysłuchać przeciętny człowiek.

Jak się uda, to wtedy można planować coś regularnego. Czas start... 3.5 dnia.
 

qatryk

Member
179
2
ja do zdania tosiabuni dopisze że jak sie uda to normalnie będę przez tydzień latał po wszystkich mi znanych miejscach w sieci i linkował.
 

smootnyclown

New Member
214
3
nie no, Patryk, bądźmy szczerzy. Nie jesteśmy w stanie skołować 5 stałych ludzi, żeby ruszyć z kopyta z Nieregularnikiem, a wy tu o jakimś radio rozmawiacie?!?
 
Do góry Bottom