Shoutbox?

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
U mnie, po ostatniej aktualizacji forum też nie widać zawartości shoutboxa w telefonie, a w komputerze wszystko tak jak trzeba.
 
D

Deleted member 6341

Guest
;)

  1. 09:30 - alfacentauri:
    Próbuję cały czas to ogarnąć, że jakiś shout, który jest dodatkiem do forum generuje znacznie ciekawsze dyskusje od samego formum.
  2. 09:31 - alfacentauri:
    Może zostawić shoutboxa a wywalić zamiast niego resztę forum?
  3. 09:37 - workingclass:
    Shoutbox jak myśl jest ulotny
  4. 11:09 - pampalini:
    Jakoś discord skłania do innych tematów, nie wiem, o co chodzi
  5. 11:09 - pampalini:
    Ale mega żal szouta :(
  6. 11:34 - stanwojtow:
    tosia to agent, uderza tam, gdzie wolność kiełkuje
 
D

Deleted member 6341

Guest
Nigdy nie korzystałem z Shoutboxa i cisza na nim w ogóle mi nie przeszkadza.
Ja też nie jestem bywalcem shoutboxa - może nie mnie oceniać, ale poza nami są jeszcze inni użytkownicy. Może lepiej im wychodzi pisanie na sb, discordzie niż na forum?
Są fora co żyją bez sb, ale shoutbox to dobry dodatek do forum i może wiele osób się do niego przyzwyczaiło?
( nieskrępowane na żywo rozmowy, dobre, śmieszne teksty, śmieszne dyskusje, szybkie przechodzenie z tematu na inny temat, wiele pobocznych tematów, luz, integracja)

Nie wiem czy zamknięcie sb spowoduje przeniesienie aktywności na forum - no i forum bez sb będzie łyse.
Ale właściciel zrobi to, co uważa za słuszne. Klamka zapadnie i tyle;)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ale zamknięcie to decyzja techniczna - nie ma na celu zmuszenie do przeniesienia się kogokolwiek gdziekolwiek indziej.
 
D

Deleted member 7005

Guest
Kiedyś trochę pisałem na forum zamkniętym - przeglądać forum, czytać i pisać mogli tylko zarejestrowani użytkownicy. Założyć konto można było dopiero po uzyskaniu akceptacji ze strony administratora forum
A czy teraz są dostępne usługi bez konieczności posiadania konta? Chyba już wszystkie fora, komunikatory internetowe wymagają rejestracji.
 
Do góry Bottom