Shoutbox?

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Inną alternatywą byłoby stworzenie IRCa, byłoby większe pole do popisu niż użeranie się z tym zamkniętym chujstwem.

No ale wolny rynek wybrał mumble :p
 
C

Cngelx

Guest
Inną alternatywą byłoby stworzenie IRCa, byłoby większe pole do popisu niż użeranie się z tym zamkniętym chujstwem.

No ale wolny rynek wybrał mumble :p

Libnet miał w swojej historii już kanały irc. Siedziały na nich po 2-3 osoby.
Ten shoutbox co jest zainstalowany to rzeczywiście chujstwo i działa niezmiernie gównianie jak ma się neta, który laguje... w akapie taki shoutbox nie miałby racji bytu.

Najlepsze rozwiązanie to byłby jakiś plugin, który osadzał by webchata na forum, ale backendem dla niego byłby właśnie IRC, a nie pierdolony, w dupę jebany, skurwiały AJAX.
Osoby z normalnym netem mogłby sobie wtedy korzystać z webchata, a mieszkańcy głuszy mogliby sobie na jakimś serwerze postawić mosha i łączyć się normalnym klientem irc.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Alternatywny SB może być sobie super, extra, ale jak będzie to wymagało dodatkowego kliknięcia, to się nie przyjmie. Tak samo kanały tematyczne, jeden będzie główny, zawsze widoczny, a reszta będzie wymagała kliknięcia, więc wszystko i tak będzie szło na główny.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
no jak SB działał obok IRC to nic dziwnego że nikt na nim prawie nie siedział...wygląda to trochę to głupio, robić sobie samemu konkurencję... tak jak jest z SB i mumble, jak zbyszek na SB nie napisał że siedzi na mumble to bym tak naprawdę nikogo nie zobaczył (w dodatku nikogo po za nim nie było).

dodatkowego kliknięcia? Możliwe, choć np. GTA wiki jak kiedyś wchodziłem to było z 20 osób ponad które idle'owały i odpisywali ja pytania, podobnie na nonsie, w tym drugim jednak już nikt nie idle'uje i przez długi czas są pustki. A jakby podmienić shouta na IRCa? http://mods.mybb.com/view/ircbb-chat
 
C

Cngelx

Guest
no jak SB działał obok IRC to nic dziwnego że nikt na nim prawie nie siedział...wygląda to trochę to głupio, robić sobie samemu konkurencję
IRC był na długo przed tym zanim powstał shoutbox i już wtedy wiało tam chujem.
Jak już zostało wspomniane - jedno dodatkowe kliknięcie i już z usługi nikomu nie chce się korzstać ;].
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Co się stało ze shoutboxem?Nie ma osób, które pisały, no nie ma stałej drużyny esbekowej:(Lubiłam shoutbox.
Zawsze mogłam zapytać jak pisze się jakiś wyraz, żeby nie robić błędów,no i mogłam prosić o przetłumaczenie słów, których nie rozumiałam i zdarzało się , że ktoś miły był i mi odpowiedział.
Nie ma Śmieszków, nie ma śmieszkowania::(

Smutno ...:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Nigdy nie korzystałem z Shoutboxa i cisza na nim w ogóle mi nie przeszkadza.
Shout i discord to narzędzia śmieszkowania i libowej socjalizacji... szczególnie inner krąg robi się coraz bardziej ciekawy... Jeśli wyczerpujesz te potrzeby na pejsbooku or in real life to nie jest Ci to potrzebne at all.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Wszyscy przenieśli się na Discorda: https://discord.gg/cpTpjzp

No tak. Widzę, że tylko pan z "kotkiem" jest wierny shoutboxowi, najwięcej tam jest jego komentarzy.
No shoutbox był dla wszystkich dostępny po zalogowaniu. No a ten nowy kącik, discord to prywatna, męska knajpka a ja do knajpek męskich nie wchodzę. Lubię małe, przytulne kawiarenki:)

Poza tym lubię forum,można się czegoś ciekawego dowiedzieć, są różne tematy, można posłuchać dobrej muzyczki, obejrzeć fajne widoczki itd..

Cieszy mnie, że macie swój prywatny kącik i w spokoju możecie porozmawiać sobie i życzę Wam ciekawych, inspirujących rozmów. A za shoutboxem będe tęskniła i tak.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Discord jest właściwie przystępniejszy, bo można na niego wejść nawet bez logowania. Logowanie akurat pewne rzeczy ułatwia.

I są na nim kobiety.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Moim skromnym zdaniem nadszedł czas ostatecznego rozwiązania kwestii Shoutboxa. Wydaje mi się, że nowe Lebensraum się bardzo dobrze przyjęło. Liby na discord!
 
X

xawas

Guest
Po co skoro nie generuje to kosztów?
Komunikatory są płatne? Kiedyś trochę pisałem na forum zamkniętym - przeglądać forum, czytać i pisać mogli tylko zarejestrowani użytkownicy. Założyć konto można było dopiero po uzyskaniu akceptacji ze strony administratora forum. I tam też był komunikator, ale darmowy.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Komunikatory są płatne? Kiedyś trochę pisałem na forum zamkniętym - przeglądać forum, czytać i pisać mogli tylko zarejestrowani użytkownicy. Założyć konto można było dopiero po uzyskaniu akceptacji ze strony administratora forum. I tam też był komunikator, ale darmowy.
Taigachat czyli shoutbox chyba nie, ale to pytanie do adminów.
 
Do góry Bottom